Dalyvavimo būdas: Visas laikas su vieneriais metais užsienyje

Afrikos, azijiečių ir Viduriniųjų Rytų kalbos, mokomos SOAS (arabų, hausų, hindi, indoneziečių, persų, svahilių, tailandiečių ir turkų), gali būti derinamos su prancūzų kalbomis, kurios dėstomos Londono universiteto koledže (UCL).

Visi šie laipsnių deriniai yra ketverių metų laipsniai, neatsiejami studijų metai užsienyje. Kandidatai turėtų kreiptis tik į UCL (įstaigos kodas: UCL; įstaigos trumpasis kodas: U80).

Gali būti derinamas su:

  • arabiškas
  • Hebrajų kalba
  • Persų (privalomi metai užsienyje, padalyti į 2 šalis)
  • Pietų Azijos studijos
  • Turkų

Struktūra

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Priėmimas ir paraiškos

Norėdami kreiptis dėl bakalauro laipsnio į SOAS (įskaitant studentus, norinčius perkelti iš kito universiteto), turite kreiptis per JK centrinę universitetų taikymo organizaciją UCAS. Paraiškos formą ir informaciją apie kursus galite rasti jų tinklalapyje. UCAS imasi pareiškėjo mokesčio už paraiškos tvarkymą.

UCAS formoje galite kreiptis dėl ne daugiau kaip penkių aukštųjų mokyklų ar kursų pasirinkimo. Tai, kaip pasinaudosite pasirinkimu, priklauso nuo jūsų. Kitaip tariant, jūs galėtumėte kreiptis dėl to paties dalyko, pavyzdžiui, ekonomikos, penkiuose skirtinguose universitetuose arba penkiuose skirtinguose kursuose tame pačiame universitete arba bet kurio dalyko ir institucijos derinio. Taip pat nereikia naudoti visų penkių pasirinkimų. Kad ir ką pasirinktumėte, turėtumėte surašyti savo pasirinkimus tokia tvarka, kokia jie yra UCAS vadove.

Patekimo reikalavimai

Patikrinkite UCL įvažiavimo reikalavimus.

Reikalavimai anglų kalba

Jūs turite sugebėti parodyti, kad jūsų anglų kalba yra pakankamai aukšto lygio, kad galėtumėte sėkmingai įsitraukti ir baigti kursą SOAS . Atkreipkite dėmesį, kad į savo anglų kalbos reikalavimus žiūrime rimtai ir jei tiksliai jų neatitiksime, jūsų paraiška SOAS gali būti atmesta. Neįmanoma susitarti, jei jūsų balai nesiekia mūsų reikalaujamo lygio, tikėdamiesi, kad dėl to, kad jie yra „pakankamai artimi“, jie bus priimti. Svarbu, kad suplanuotumėte tinkamai, iš anksto, kad jūsų anglų kalbos testas ateitų laiku ir kad turėtumėte laiko prireikus pakartoti testą. Nepritariame nepatogumų ar finansinių sunkumų priežastims, dėl kurių nepavyko pateikti arba pakartoti anglų kalbos testo.

Tarptautiniai studentai

ES ir tarptautiniams studentams, kuriems reikalinga viza, jei bus gauti besąlyginiai atvykimo balai, mes priimame kelių šalių kvalifikacijas, taip pat daugybę tarptautinių kvalifikacijų ir testų.

Jei reikalinga 4 pakopos atvykimo viza, gali prireikti SELT, pavyzdžiui, UKVI IELTS. Dėl šios priežasties visiems 4 pakopos vizų studentams rekomenduojame pasirinkti UKVI IELTS akademinį testą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 80 daugiau kursų SOAS University of London »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 28, 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Deadline
Birželis 30, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 28, 2020
End Date
Birželis 14, 2024
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 30, 2020

Rgs. 28, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 30, 2020
End Date
Birželis 14, 2024