Ba anglų

West Virginia State University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ba anglų

West Virginia State University

Dėstymo paskirtis Anglų kalbos katedra yra sukurti absolventus, kurie mokėtų analitinis mąstymas, kritiškai skaityti literatūros ir nonfictional tekstų ir iš rašymo režimų įvairovė. Visi absolventai turėtų gebėti įrodyti savo žinias bruožai kalba, interpretavimo metodų literatūros anglų kalba iš kelių laikotarpių, ir komponavimo procesą.

Siūlo katedra Kursai parengti studentus skaityti ir rašyti visoje kolegijoje programą, pagal kurią pranešimo verslo ir laisvųjų profesijų, už pažangių studijų ir mokymo anglų kalba ir karjeros profesinės raštu, leidybos, ir su ja susijusiose srityse.

Graduate Management Admission Test arba Dailės bakalauras anglų kalba turi bendrą branduolį kursus kalbos, rašymo, literatūros, ir kritinės teorijos. Studentai gali pasirinkti vykdyti daugiau tradicinių literatūros variantas, kuris rengia juos studijuojant, profesinės mokyklos ar bet kurioje kitoje keliose profesijose, Profesionalus rašymas variantas, kuris rengia studentų studijuojant raštu kartu su karjeros įvairovė kaip komercinės ar kūrybingi rašytojai. Departamentas taip pat siūlo Techninė Rašymas variantas, kuris rengia studentus karjeros technologijų srityse, kurios reikalauja dokumentus dėl techninių, verslo ir vartotojų auditorijai.

Be to, Vakarų Virdžinija valstybinis universitetas išdidžiai siūlo internetu mokymosi galimybes. Nuo kritimo 2015 WVSU siūlys Techninių tekstų rašymas galimybę visiškai internete, kol patvirtinimas iš aukštojo mokslo Komisija Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų. Naršyti mūsų naują internetinę studijų programų dabar ir taikyti, kad būtų tarp pirmųjų visiškai internete laipsnio Ieškau studentų WVSU.

Kas vyksta anglų kalbos katedra

Graduate Management Admission Test arba Anglų departamentas yra energingas ir aktyvus dalis universiteto bendruomenės. Skyrius remia veiklą ir renginius, pavyzdžiui, anglų didžiųjų pietų įvairovė vyks kiekvieną semestrą, metines kūrybinio rašymo ir esė konkursus, ir KANAWHA atsiliepimą, studentas literatūrinio žurnalo kasmet skelbiami.

Be trijų skirtingų variantų koncentraciją, skyrius siūlo Sertifikatas kūrybinio rašymo ir Įvairovė literatūra. Žiūrėti pilną sąrašą mūsų sertifikatų čia.

Bendras jausmas apie kryptys anglų literatūros yra tai, kad, kai jūs baigsite jūs turite ribotą apimtį užimtumui ateityje. Tačiau. pasirenkant anglų literatūros, kaip pagrindinis nereiškia, kad jūsų vienintelis pasirinkimas yra mokyti ar aukštosios mokyklos. Tiesą sakant, nieko galėtų būti toliau nuo tiesos. Anglų literatūra didžiųjų yra kai kurie iš labiausiai ieškoma po absolventų, nes jūs išmoksite bruožus įmonės nori savo darbuotojų: geras rašymas, kritinis mąstymas ir bendravimo įgūdžiai. Kitaip tariant, jūsų galimybės su anglų literatūros laipsnį yra neribotos. Karjera žmonėms su laipsniais anglų apima:

  • Aktoriai ir aktorės (Matt Damon, Katharine Hepburn, Alan Alda, Emma Watson),
  • Žurnalistai ir redaktoriai (Thomas Matthews, Bob Woodward),
  • Televizijos ir radijo transliuotojai (Diane Sawyer, Andrea Mitchell Howard Cosell, Conan O'Brian)
  • Advokatai ir teisėjai (Aukščiausiojo Teismo teisėjų Jonas Paulius Stevens Clarence Thomas)
  • Politikai ir vyriausybės Administratoriai (Mitt Romney, Pete Wilson, Karolis Browner)
  • Gydytojai ir psichologai (Benjamin Spock Haroldas Varmus, BF Skinner, Rollo May)
  • Verslo vadovai (Henkas Paulsonas, Anne M. MULCAHY Steve Wynn)
  • Mokslininkai (Sally Ride, Rachel Carson, Edvinas Teale)
  • Universiteto prezidentai (Jono Cavanaugh (Notre Dame), Angelo Bartlett Giamatti (Yale), Chazo Carteris (WVSU)).

Jokiu būdu tai išsamus sąrašas profesijų ar žmonių. Paprasčiau tariant, kryptys anglų literatūros atveria keletą skirtingų rūšių duris.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Charleston, West Virginia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Charleston, West Virginia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla