Ba ekonomika

West Virginia State University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ba ekonomika

West Virginia State University

ekonomika yra, kaip ekonomika veikia naudojant aprašymus, vadinamų modelių, apie tai, kaip individai ir organizacijos mano, kad sprendimus galėtų pasiekti savo tikslus tyrimas. Ekonominiai modeliai naudojami prognozuoti ar prognozes. Ekonomika didžiųjų paprastai dirba finansų sektoriuje, kaip antai bankų, draudimo bendrovių ir pinigų valdymo įmonių, taip pat vyriausybės, (valstybinės, vietinės ir federalinės), nefinansinių korporacijų, tarptautinių organizacijų, Federalinių rezervų sistemos, mokslinių tyrimų organizacijos ir reguliavimo agentūrų.

Dailės bakalauras Ekonomikos koncentracijų:

Studentai turi pasirinkti vieną iš trijų sričių koncentracijos, atsižvelgiant į jų konkrečius interesus: Verslo ekonomika, tarptautinė ekonomika ir socialinių mokslų ekonomika.

  • Verslo ekonomikos studijos
  • Tarptautinės ekonomikos studijos
  • Socialinių mokslų studijos

Kursai

ECON 101. Amerikos ekonomika Kursas skirtas supažindinti studentus į klausimą, kaip laisvos rinkos ekonomika veikia kaip asmenų pagrindų padaryti mikroekonomikos sprendimus savo pagrįstus ekonomiškumo principą. Bus įtrauktos diskusijos dėl cikliškumo BVP gamybos, bedarbystės, pragyvenimo išlaidos, palūkanų normos, valstybės skolos, ad deficitą.

ECON 201. principai Makroekonomika Įvadinis kursas susijęs su ekonomikos dirba kaip visuma. Plėtra vartojimo, investicijų ir pusiausvyros pajamų teorijų; taikymas prie dabartinių makroekonominių problemų teorijos; pinigų ir fiskalinė politika ir jos įtaka ekonominei veiklai.

ECON 202. principai Mikroekonomika Įvadinis kursas susijęs pirmiausia su konkrečių dalių ekonomikos veikimą. Vartotojų elgsenos ir tvirto elgesį pagal įvairaus konkurencijos teorija; nuo kainos nustatymas abiejose produktų ir išteklių rinkas. Taikymas prie dabartinių mikroekonominių problemų teorijos.

ECON 301. Tarpinės Makroekonomika Žinoma yra dabartinių ir praeities teorijomis makro-ekonomikos tyrimas ir kaip jis yra stabilus. Šios teorijos galima paaiškinti naudojant grafinę, algebrinė ir raštu analizę. Be to, įvairių politinių pažiūrų kiekvienos teorijos poveikis yra laikomi, ir kiekvienos jų santykis su ekonomikos pastebime analizuojama. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 302. Tarpinės Mikroekonomika Žinoma analizuojama, kaip vartotojai, kompanijos, vyriausybės arba bet kurios kitos ekonominės vienetai gali priimti optimalius sprendimus pagal įvairius rinkos sąlygomis. Mikroekonomikos teorijos yra naudojamas įvertinti pasirinktus ekonominę politiką ir praktiką, verslo įmonių ir vyriausybės. Sąlygos bendrą efektyvumą, taip pat sukurta. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 305. ekonometrija Šis kursas plėtoja įgūdžius, įvertinti ekonominius santykius pagrįstas ekonomine teorija. Studentai bus panaudoti statistinę programinę įrangą įvertinti. Bus naudojamas Pagrindinės sąvokos statistikos. Prielaida: ECON 201 ir 202; BA 203.

ECON 306. Visuomenės Finansai, Mokesčiai, ir fiskalinės politikos Analizė mokesčių ir vyriausybės išlaidų. Įvairių lygmenų valdžios poveikis vietos, valstybės ir šalies ekonomikai. Istorinis ir dabartinis analizė fiskalinės politikos vaidmenį verslo ciklų. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 308. Pinigai, Bankininkystė ir pinigų teorija Istorinės raidos Amerikos pinigų ir bankų apklausa; analizė šiuolaikinės pinigų teorijos ir politikos ir pinigų problemas ir jų alternatyvių sprendimų kritika; tarptautinės pinigų struktūros apžvalga. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 310. ekonominės plėtros Problemos ekonominės plėtros kuriomis susiduria mažas pajamas pasaulio šalių. Temos apima tarptautinę prekybą, užsienio pagalbos, kapitalo formavimas ir vyriausybės vaidmenį industrializacijos procesą. Taip pat bus laikomas Pasirinkti sritys JAV, pavyzdžiui, Apalačai. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 320. Darbo Ekonomika Analizė teoriniu ir istorinės raidos Amerikos darbo judėjimas; kolektyvinių derybų, darbo užmokesčio teorija ir union darbo užmokesčio politikos įtaka dabartinių ekonominių ir socialinių problemų. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 330. Miestų Ekonomika Šis kursas dėmesys skiriamas miesto vietovėse, kaip unikalių vietų gamybos ir vartojimo. Transporto išlaidų vaidmuo nustatant miesto vietą bus aptartos ir analizė bus parengta paaiškinti, kodėl miestai yra aukštesni nei aplinkinių kaimų. Be šių vietovių aspektus miestų, tokių miestų problemos, skurdas, nusikalstamumas, švietimo, transporto, viešųjų finansų ir optimalaus miesto dydžio bus išsamiai išnagrinėtas. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 340. ekonomikos aktualijas Ataskaitos ir diskusija iš pirmaujančių ekonominių problemų ir klausimų. Ypatingas dėmesys bus skiriamas remiantis ekonomikos santykio su realaus pasaulio problemas. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 399. Specialios Temos Ekonomika (1-3 kredito valandos) Jaunesnysis lygio kursas skirtas temą specialios dabartinės interesais, įskaitant televiziją kursus. Prielaida: ECON 201 ir 202 arba sutikimas instruktorius. Gali būti kartojamas ne daugiau kaip šešių kredito valandos.

ECON 401. ekonominės minties istorijos Apklausa ekonomikos teorijos, apimantis pagrindines mokyklas ekonominės minties ir ekonominės aplinkos, kuri juos pagaminusi. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 406. Palyginamieji ekonominių sistemų Lyginamasis filosofinių ir ideologinių pamatų šių sistemų nuo kapitalizmo į komunizmą. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 409. Matematinė Ekonomika Taikymas pasirinktų matematinių principų iki ekonomika. Diferencialas ir całkowego, matricos algebros, įvesties-išvesties analizė ir tiesinė programavimas bus taikomi ekonomikos teorijos. Statinis, lyginamoji statinis ir dinaminis analizė bus svarstomi. Prielaida: ECON 201, 202 ir 120 MATH.

ECON 410. Tarptautinė ekonomika Veiksniai, darantys įtaką prekybai ir mokėjimų balanso srautus; tarptautinė ekonominė teorija ir taikymas; prekybos kontrolės ir jų įtaka tarptautinės ekonomikos. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 411. Šiuolaikinio ekonominės minties Šis kursas palygina neoklasikinės ekonomikos su Kitaip vaikinas ekonomikos mokyklų minties atrankos. Ekonomikos metodologija ir sociologija ekonomikos mokslo akcentuojami. Metodologinis pagrindas yra taikomas socialinių sistemų kapitalizmo ir socializmo. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 415. Vadovavimo Ekonomika Taikymas mikroekonomikos teorijos ir metodų analizę atlikti vadybinius sprendimus. Ši klasė suteikia praktinių žinių apie paklausos vertinimo, linijinio programavimo, žaidimo teorija, kainodaros, ir kapitalo biudžetą. Kursas apima mokymąsi ir naudoti tinkamą programinę įrangą. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 416 Tarptautinė finansų Šis kursas nagrinėja praktinį pagrindą suprasti ir vykdyti veiksmingą verslo ir finansinių sprendimų priėmimo daugianacionalinių įmonių tarptautiniame kontekste. Šis kursas atitinka BA 416 reikalavimus. Prielaida: ECON 201, 202 ir 313 BA ar ECON 410.

ECON 417. Sveikatos ekonomikos Ekonominė analizė iš sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir vartojimo JAV Diskusija sveikatos priežiūros išlaidų, prieigą, teisės aktus ir tarptautinę lyginant sveikatos priežiūros sistemų dinamika. Prielaida: ECON 201 ir 202.

ECON 420 Vyresnysis seminaras Šis kursas yra bakalauro ekonomikos patirtį Capstone ir integruoja Ekonomikos branduolį. Studentas pasirinkti mokslinių tyrimų temą, statyti modelį arba literatūrinį pagrindą, ir taikyti jį į problemą. Bakalaureato bandymas žinių ir kvalifikacijos į ekonomikos branduolys bus vartojama kaip dalis mokinių vertinimo. Prielaida: ECON 201, 202, 301, 302, 305, 306 ir 308.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Charleston, West Virginia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Charleston, West Virginia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla