Read the Official Description

11

Būkite įkvėpti ir ištirti savo kūrybiškumą su dailės!

Mes siūlome platų patrauklių ir sudėtingas dailės kursus vadovauja energingas ir entuziastingas komanda dėstytojų, kurie praktikuojantys menininkai ir laisvai samdomi komerciniai dizaineriai ir fotografai. Nesvarbu, ar esate pradedantysis ar patyręs menininkas, jums bus suteikta galimybė pratęsti savo techninius įgūdžius ir pasitikėjimą savo kūrybinius gebėjimus. Galite pasirinkti kursus iš daugelio meno ir fotografijos srityse ir mokytis arba dieną arba vakare. Jums bus skatinami tyrinėti medžiagas, metodus ir technikas platų abiejų sertifikuotas ir ne sertifikuotų meno ir dizaino kursus.

Mūsų Fine Art kvalifikaciniai kursai suteikia unikalią galimybę tiems, kurie nori pradėti savo meninius karjerą su sudėtinga ir įdomi studijų laikotarpį.

Kurso apžvalga

Į viršų viršų laipsnis yra lygus trečius metus iš dailės bakalauro kursą ir buvo sukurta studentams, kurie sėkmingai baigė HND arba fondo laipsnis atitinkamą dalyką ir dabar norite paversti savo turimą kvalifikaciją į pilną BA pagyrimu kvalifikacijos , Tai vienerių metų programa leidžia jums sukurti ir patobulinti jūsų pasirinktą specialistą discipliną. Mokymas vyksta studijos aplinkoje, kur yra dėmesio priėmimo ir tyrinėti dailės. Studentai taip pat bus suteikta galimybė mokytis kritinius ir konteksto aspektus dailės praktikos savaitinių meno paskaitos, seminarai ir seminarai forma. Jie bus skatinami plėtoti savo mąstymą ir supratimą tapti nepriklausomais ir kritiškai suvokti praktikai.

HNC ir HND ne KCC sudaro etapai vieną ir du trejų metų studijų programą. BA ipilkite yra trečias etapas ir bus būdinga tikintis studentams imtis absoliučią atsakomybę už savo darbo kryptimi. Programa skatins profesinį orientavimą, kad atrodo ne tik švietimo įstaigos struktūros.

  • Su bendrabučiu: "Chelsea centras
  • Kartų: Antr / Tr 10:00-17:00
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
30 savaites
Dieninės
Price
8,500 GBP
Visas mokestis £ 5950; Ne ES mokestis £ 8500
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019