Read the Official Description

Jūsų karjeros galimybes privačiame sektoriuje

Jums patinka numerius? Jūs manote, kad kaip verslininkas? Jūs norite perkelti, ir pasiekti kažką savo gyvenime? Jūsų karjera su ateityje laukia jūsų: Kaip studijų programos kontroliuojančios jums geriausius karjeros perspektyvas pramonės, komercinių ir paslaugų įmonių absolventas. Dėl praktinio mokymo tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją esate gerai pasirengę savo ateities karjerą.

Mokslas, praktika ir Asmens priežiūra: Mūsų trys raktai į sėkmę

Mokslas-to-data, dalyvavimas praktinių tyrimų - kuri siūlo SRH universitetas Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve mažose grupėse. Dėl asmeninės paslaugos, mūsų puikios sąlygos teikti profesoriai ir dėstytojai.

Jūsų profesionalus požiūris: Karjera kontroliuoti

Ateities vadovai turės padaryti daugiau ir daugiau kompleksinius klausimus: žinios yra ne pakankamai ilgiau - čia nustatyti tokios VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve į kursus: tarpdisciplininė, projektų mokymosi, interaktyvios mokymo, intensyvios priežiūros fakulteto, maži mokymosi grupes - didelės sėkmė.

Taigi įrengta laukia užduotis kontroliuoti ir valdymas jums, kad esate su lyderio vaidmens versle ir visuomenėje Jumis. Naujai įsteigta programa "Kontroliuoti" yra sėkmės jūsų profesinės plėtros kontroliuoti, apskaitos, finansų, vidaus audito ir įmonių valdymo srityse pagrindas.

Mūsų hands-on mokymo tarptautiniu mastu pripažintas kvalifikacijos reikšmingų galimybių darbo rinkoje.

Mūsų tyrimas: Vienas iš dažniausiai!

Verslo studijų programa daugiausia dėmesio kontroliuojantiems ypatingą svarbą plačiajai verslo valdymo ir vidaus ir išorės apskaita. Jau pirmojo trimestro yra kontroliuoti instruktažas. Po stažuotės pabaigos, toliau dėmesys formavimas vyksta pakaitomis vienoje iš šių pasirenkamųjų kursų: - Finansinis Kontroliuoti - žmogiškųjų išteklių valdymui - moksliniai tyrimai ir projekto kontrolinį - Tai leidžia specializuotis tam tikroje srityje ir pagerina savo karjeros galimybes patekti į pramonės, prekybos ir Paslaugos ar konsultacijos ar mokslinių tyrimų institutai.

Kas nori būti kontroliuoti rytoj turi gebėti analizuoti daugiau nei skaičių vadovas strategiškai mąstyti, tinklinės planavimas, verslo valdymo stebėsena sėkmė, naudoti komunikacijos meistriškai valdyti darbuotojus, valdyti projektus. Viskas, kad jums bus mokytis tuo VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve tyrimas.

Būk pranašesnis už kitų pareiškėjų: Paieška savo unikalų profilį

Fokusavimo formavimo finansų, žmogiškųjų išteklių, mokslu ar projekto teritorijoje galimybė nustatyti savo studijų kursą pagal jūsų skonį ir savo karjeros siekius pati - tai unikalus pasirinkimas savo studijų dėmesys suteikia jums konkurencinį pranašumą!

Kuris kursas yra apdraustas?

Kontroliuoti ir įmonių valdymas, buhalterinė apskaita, verslo administravimo, mokesčių, ekonomikos, informacinių technologijų, teisės, kalbos, soft skills.

Sritys absolventų

  • pramonės įmonės (vidutinio ar grupė Bendrovė) - Prekybos Įmonė - paslaugų įmonės (. įsk Rekomendacijos) - institucijos (pvz asociacijos, tyrimų institutai) - Auditoriai - Mokslinių tyrimų sritys

Bendradarbiavimas kontroliuoti verslo sprendimų rengimą

  • Dalyvavimas apskaitos ir finansų - sukūrimas ir analizė finansinių ataskaitų pagal nacionalinius ir tarptautinius apskaitos standartus - dalyvavimas įmonių valdymas - Verslo vertinimai - Verslo konsultacijos - dalyvavimo vidaus ar išorės auditoriai,
Program taught in:
Vokiečių

See 3 more programs offered by SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Gegužė 2019
Rugs 2019
Duration
40 mėnesių
Dieninės
Price
600 EUR
per mėnesį. Yra vienkartinis registracijos mokestis 300 eurų.
By locations
By date
Start Date
Gegužė 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Sau 2020
Application deadline

Gegužė 2019

Rugs 2019

Sau 2020