Ba ne pelno valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Modernus valdymas pelno nesiekiančių Įmonės

Žinoma, Nepelno vadybos teikia profesionalias valdymą viešojo sektoriaus ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Kurso tikslas mokiniams parodyti savo profesinę perspektyvą. Taigi duoti šį studijų kompetenciją valdymo, įmonių, įstaigų ir iniciatyvų valstybinio ir savanoriško gerovės organizacijų ir privačių ne pelno įmonėms.

programos

Dėl programos įgyvendinimo

Pakeistos socialiniai pokyčiai turi poveikio organizacijų sveikatos ir socialines paslaugas. Iššūkiai bendrauti su regioninių, nacionalinių ir tarptautinių procesų. Šie procesai negali pabėgti sveikatą ir socialinę ekonomiką; Todėl jis užima vis daugiau ir daugiau akcijų verslumo, rinka susijusių, remiantis ekonominių procesų, veikiančių. Vadovų nevyriausybinėms organizacijoms turi tiek socialinius ir ekonominius pokyčius nuomone, ši analizė aiškiai įvertinti aiškiai nuspręsti, verslumo Seifas strateginių ir normatyvinių prielaidų šviesos. Formuoti rinkoje procesus ir padaryti ją tinkama naudoti socialinė organizacija reikalauja kompetentingų ir atsakingų darbuotojų.

Iš pagrindinių verslo duomenų taikymas, kontroliuoti veiksmingą kontrolė, projektavimas procesais verslo planavimą ir biudžeto sudarymą, taip pat sprendimų priėmimo ir vadovavimo įgūdžių įgūdžius, kurie dabar tikimasi iš visų vadovų.

Acre universitetas Berlyno skirta šias užduotis ir klausimus mokymo, mokslinių tyrimų, plėtros ir mokymo ypatingą dėmesį.

kvalifikacija

Pamatai, socialiniai įstaigas ir organizacijas (pvz. B. klubai, darželiai centrai, jaunimo centrai, viešosios įstaigos ir administracijos) reikia aukštos kvalifikacijos Nachmanagementkräfte. Šios organizacijos konkuruoja - vieni su kitais, profesionalams ir finansavimo bei finansavimo. Konkretūs valdymo įgūdžiai yra būtini siekiant patenkinti viešojo intereso tikslus savo organizacijoje. Absolventas / į už valdymo nevyriausybinėms organizacijoms esate rasti tinkamus sprendimus, galinčius iš įvairių valdymo klausimais. Bakalauro studijų programa yra sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su NPO partnerių iš mokslo ir praktikos. Šis bendradarbiavimas yra informacijos įvairovė didėja mokymo poreikius vadovams ir vidaus organizacinių konsultantų duoti.

perspektyvos

Bakalauro programa unikaliai kvalifikaciją vadybinių uždavinių trečiojo sektoriaus ir visuomeninių organizacijų. Nuo plataus verslo mokymas bakalauro lygio yra padaryta, Baigusiems taip pat magistro laipsnį ekonomikos arba susijusiomis temomis atvirai.

Modulio apžvalga ir studijų kursas

Tikslai, prioritetai

Programa rodo jums savo profesinės perspektyvos. Taigi duoti šį studijų kompetenciją valdymo, įmonių, įstaigų ir iniciatyvų valstybinio ir savanoriško gerovės organizacijų ir privačių ne pelno įmonėms.

 • Organizacinį ir sprendimų valdymas nepelno sektorių,
 • Personalo valdymas ir vystymas NPO organizacijų įvairovė valdymas
 • Procesų ir projektų valdymas, pokyčių valdymas
 • NVO Finansų valdymas ir kontrolė, Finansinė ataskaita analizė
 • Kokybės valdymas ir stebėsena,
 • Rinkodara NPO, socialinis marketingas
 • Firmos ir mokesčių teisė įstatymas nevyriausybinėms organizacijoms,
 • Socialinė ekonomika ir socialinės politikos
 • Atlikimo teisės
 • Strateginis Nepelno valdymas
 • Ekonomika ir etika, verslo etika, vadovavimas
 • Jei būtina, tarptautinė orientacija: Tarptautinė teisė ir pasaulinis valdymas, Teisė ir žmogiškieji ištekliai, tarptautinis apmokestinimas ir apskaita, vystomasis bendradarbiavimas.

Taip pat galite įsigyti konsultavimo patirties, kaip reikia verslo ir organizacinių konsultavimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Die Akkon-Hochschule ist ein Lern- und Arbeitsort, der die berufliche und persönliche Entwicklung von Lernenden und Lehrenden sowie ihr persönliches soziales Engagement unterstützt.

Die Akkon-Hochschule ist ein Lern- und Arbeitsort, der die berufliche und persönliche Entwicklung von Lernenden und Lehrenden sowie ihr persönliches soziales Engagement unterstützt. Skaityti mažiau