Read the Official Description

BA apdovanojimai kūrybinių Brand Communications

tik Bordo, Cape Town ir Durbanas miesteliai

Naujai išsivystė BA pagyrimu Creative Brand Communications bus išmokyti jus su pažangios strateginio mąstymo įgūdžių, akademinės platforma tolesnėms studijoms į magistro programą ir aukštojo užsakymo konceptualus ir kūrybinės komunikacijos įgūdžius. Programos tikslas yra parengti profesinės kūrybos portfolio (į Copywriting, multimedijos dizaino ir vizualinės komunikacijos srityje) aiškiau tampriųjų sprendimų iki sudėtingų prekės komunikacijos iššūkius ir pažangios rinkinį įgūdžius jos vykdymą. Gebėjimas taikyti novatorišką mąstymą Multiplex problemų yra tai, ką mūsų pramonė ieško tų, aistringai savo amato.

Kaip jūsų portfelis vystytis nuo mokslo laipsnio?

Jūsų pagyrimu portfelį papildyti savo galutinį metų studijų portfelį pademonstruotų savo gebėjimą spręsti sudėtingas uždavinys ir gaminti kompleksinius kūrybinius prekės komunikacijos sprendimus. Tai parodys, kad jūs turite iš anksto strateginį, problemų sprendimas, konceptualų ir kūrybingą prekės bendravimą ir apdorodami įgūdžius, kartu su projektų valdymo gebėjimų.

Ką aš padengti Creative Gamintojas komunikaciniu moduliu?

Creative Gamintojas Bendravimas modulis susideda iš metų trukmės savarankiškai siūlomas projektas yra "realaus pasaulio" pagal sudėtingą kūrybinį prekės komunikacijos įspėtas. Metus trunkantis projektas lengviau su tarpinių vertinimų pastato link galutinio produkto. Daugybė Drop-In "realaus pasaulio" uždavinius supažindinami kur studentai parodyti gebėjimą spręsti problemas per trumpą laiką pridedant prie darbo portfelio. Platus atspindinti procesas po susidedanti iš savaitinių praktinių seminarų, taip pat turinio / teorija sesijų, įskaitant įvairių "mąstymo", kaip antai:

 • Socialinių inovacijų ir verslumo ir dizainas socialinių pokyčių
 • Taikomoji dizaino mąstymas (mintys, problemų sprendimo, greitojo Bendradarbiavimas ir prototipų)
 • Prasmingas Gamintojas praktika, Gamintojas Tikslas ir kūrybinis Gamintojas Kontaktinė planavimas
 • Naujovės Kūrybinis Brand komunikacijos sprendimai

Studentai dalyvauja metinėse Brand iššūkiai kur jie dirbs įvairių sričių komandų išspręsti gyvo kliento trumpas. Studentai turės sudaryti metus su kūrybine Gamintojas Komunikacijos portfelio (eksponuojami metinės Showcase), skydelyje ir gyvų auditoriją pateikimo metus trukusio projekto ir pramonės stažuotės.

Kaip tai paveiks jūsų karjerą?

Vienas neturi žingsnis tiesiogiai į valdymo arba lyderio poziciją. Jūs turite įrodyti savo vertę. Prizai absolventas turėtų gebėti dirbti daugiau sudėtingi ir sunkiai agentūros apskaitą, ar bendrovės projektus. Jie taip pat turėtų galėti SKUBUS su didesniu manevringumo. Svarbu tai, kad jie gali siekti tolesnius tyrimus, auga jų įtaka kūrybiškas prekės komunikatorius.

Kas gali kreiptis?

Patekimo į rinką reikalavimai apima giminingą bakalauro kvalifikacinį laipsnį Išplėstinė diplomas (prašome teirautis konkrečių kriterijų) į Creative Brand Bendravimas ir vaizduojamosios ir taikomosios dailės arba; pavyzdžiui, grafinis dizainas, Vizualinės komunikacijos, Multimedia Design, Reklaminiai skelbimai, informacinės dizainas, reklama, kūrybinio rašymo, žurnalistikos, dailės, fotografijos, pramoninio dizaino ir architektūros. Pareiškėjai reikia kūrybinio ir kritinio mąstymo ir taikymo suprasti kaip dalį savo bakalauro laipsnį su stipriu portfelio atskleis kūrybinį darbą.

Kandidatai paprastai privalo turėti minimalų vidutiniškai 60% jų trečius metus savo trečiųjų metų modulių laipsnį lygiavertę kvalifikaciją ar ir jie bus reikalaujama dalyvauti pokalbyje.

Moduliai

 • Gamintojas ir prekinio ženklo kūrimo
 • Alchemija
 • Kūrybinis Gamintojas Bendravimas

Tapkite ...

 • Grafinis dizaineris
 • Meno direktorius
 • Copywriter
 • multimedijos dizaineris
 • informacija dizaineris
 • patirtinio dizaineris
 • Pasiūlymas Grafika Dizaineris
 • vartotojo patirtį dizaineris

Patekimo reikalavimai

 • Tinkamą Bakalauro Laipsnis Giminaitis srityje; arba
 • Tinkama Išplėstinė diplomas Giminaitis srityje suteikė 360 kredito diplomas buvo baigtas arba atitinkamą ekvivalentą.
 • Kandidatai paprastai privalo turėti minimalų vidutiniškai 60% savo trečiųjų metų modulių laipsnį arba lygiavertę kvalifikaciją, ir jie gali būti reikalaujama dalyvauti pokalbyje.
 • Pareiškėjai BA apdovanojimai Creative Brand Communications turi pateikti kūrybinį portfelį ir sėkmingai tenkinti kūrybinius portfelio kriterijus, pagrįstus tam tikrame specializacijos skydelio apžvalga.

* Giminaitis laipsnis arba diplomas Išplėstinė kūrybos, vaizduojamosios ir taikomosios dailės, pavyzdžiui, grafinis dizainas, Vizualinės komunikacijos, informacinės dizainas, reklama, multimedijos dizaino, Reklaminiai skelbimai, žurnalistikos, dailės, fotografijos, pramoninio dizaino ir architektūros.

Program taught in:
Anglų

See 9 more programs offered by Vega School of Brand Leadership »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
81,900 ZAR