Ba psichologija

West Virginia State University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ba psichologija

West Virginia State University

Kaip psichologija yra vis labiau technikos sritis, programa siekia plėsti kompiuterių įrenginius ir didinti galimybes studentams įgyti reikiamos patirties šioje srityje. Kursai ir toliau bus atnaujintas, kad atspindėtų naują informaciją, ypač biologinių srityse disciplinos. Kitos sritys, įskaitant socialinių mokslų, socialinio darbo ir slaugos, ir toliau pelnosi iš psichologijos žinių, kiek jis susijęs su jų disciplinų.

Mūsų programa ir toliau pritraukti kokybės studentams per savo kvalifikuoti instruktoriai, sudėtingas kursus ir modernia įranga. Mūsų maža fakulteto iki studento santykis prisideda prie intymioje mokymosi atmosferą, kuri yra tęsiami pagal atskirą, pasiekiamoje fakulteto grupės. Klasės yra patogiai suplanuotas, kad tilptų įvairių studentų, kad mūsų programa pritraukia. Graduate Management Admission Test arba Vakarų Virdžinija valstybinis universitetas psichologijos programa bus toliau dėti pastangas siekiant užtikrinti tinkamą nurodymą, visais lygiais, tiems, kurie siekia mūsų žinios, patarimus ir rekomendacijas.

Kurso aprašymas

Pastaba: Visi kursai yra 3 kredito valandos, jeigu nenurodyta kitaip.

Psyc 151. Bendrosios psichologijos - Bendra apžvalga principų, teorijų ir sričių psichologijos akcentuojant taikymo. (Kursas yra skirtas studentams, kurie nori įgyti didesnį supratimą apie žmogaus elgesį, tiek pritaikomus ir nonadaptive.) Sąlyga: tinkamumas ENGL 101.

Psyc 175. Psichologija kaip profesijos (1 kredito valandos) - psichologijos apžvalga kaip bakalauro pagrindinis, taip pat įvadas galėtumėte-bakalaureato švietimo ir karjeros galimybes šioje srityje. Sąlyga: Psyc 151, tinkamumas ENG 101.

Psyc 200. statistika socialinių mokslų (4 kredito valandos) - pagrindinis mokymo kursas skirtas išmokyti pagrindinių statistinių sąvokų, procedūras, metodus ir interpretacijas pradedant studentų elgsenos mokslų. Dėmesys yra taikymo, o ne teorija. Sąlyga: užbaigimas MATH 120 arba 111.

Psyc 207. Psichologinė reguliavimas - Dinamika, plėtra ir problemos žmogaus prisitaikymo pabrėžiant normaliai asmenybės. Sąlyga: Psyc 151.

Psyc 215. Bendrijos psichikos sveikatos - Įvadas į psichikos sveikatos ir pirminės prevencijos pabrėžiant socialinių sistemų poveikį psichinei sveikatai ir veiklos koncepcijas. Sąlyga: Psyc 151 ar leidimo instruktorius.

Psyc 245. lyčių vaidmenų - Šis kursas nagrinėja lyčių vaidmenų iš lyčių ir psichosocialinės perspektyvos. Bus nagrinėjamas pagrindinis poveikis lyčių vaidmenų ir lyties vaidmens lūkesčius nuo pagrindinių sričių psicho-socialinio funkcionavimo. Sąlyga: Psyc 151.

Psyc 290. Tarnavimo Raidos psichologija - Iš pagrindinių teorijų, mokslinių tyrimų ir metodų gyvavimo raidos psichologijos ekspertizė. Sąlyga: Psyc 151. (Anksčiau Psyc 411)

Psyc 300. Socialinė psichologija - Apklausa teorijų ir tyrimų duomenys dėl socialinių poveikių elgesiui. Sąlyga: Psyc 151.

Psyc 301. Bandymai ir matavimai - Teorija psichologinio testavimo: dėmesys statistikos bandymo statybos, patikimumo ir pagrįstumo. Apima kritiškai įvertinti labiausiai paplitusių žvalgybos, pasiekimų, aptitude, palūkanų ir asmenybės testų. Sąlyga: Psyc 151 ir 200.

Psyc 303. Fiziologiniai psichologija - Fiziologinių ir neuroanatomical mechanizmus pagrindinių žmogaus elgesį tyrimas. Sąlyga: Psyc 151 & 200; jaunesnysis stovint arba leidimą iš instruktorius.

Psyc 305. Tarpinės Elgesio statistika - Duomenų analizės procedūros ir daugiamatis tyrimai dizainas. Temos apima dispersinės analizės, daugialypę regresinę analizę, paprastą diskriminantinę funkciją, faktoriaus analizė ir kompiuterinę programą. Sąlyga: Psyc 200 ir leidimo instruktorius.

Psyc 306. Sveikatos psichologija - Šis kursas yra skirtas supažindinti studentus su sveikatos psichologijos ir elgesio medicinos srityje; apibrėžti pagrindinius veiklos klinikinių sveikatos psichologai; ir pateikti apie ligos ir ligos topografijos į dvidešimt pirmojo amžiaus supratimą. Pirmaujančių mirties priežastys visame pasaulyje ir JAV bus nagrinėjamas, taip pat rizikos veiksnių šių ligų. Studentai taip pat turi galimybę tyrinėti savo asmens sveikatos būklę ir pradėti kelionę į sveikesnį gyvenimo būdą. Sąlyga: Jaunesnysis statusas ir leidimą iš instruktorius.

Psyc 307. Psichologijos - Šis kursas bus suteikti studentams su vaidmens psichologai žaisti baudžiamojo teisingumo sistemos apžvalga. Kurso temos bus psichologinius veiksnius civilinėse ir baudžiamosiose tyrimų, baudžiamojo profiliavimą, apklausos kompetenciją teisti, Insanity gynybai, rizikos vertinimas, ir liudytojų parodymais patikimumą. Sąlyga: Psyc 151

Psyc 308. Psichologija žmogaus skirtumai - Nuo amžiaus, lyties ir aplinkos poveikio atskirų skirtumų tyrimas. Žinoma, taip pat apima mokslinius tyrimus ir teoriją, susijusius su genų ir aplinkos sąveika, atskirų skirtumų plėtrai. Sąlyga: Psyc 151 ir 200.

Psyc 309. Motyvacija ir emocijos - Klasikinės ir šiuolaikinės teorijos motyvacijos ir emocijų. Apima tyrimą pagrindinių žmogaus biologinių, socialinių ir affiliative motyvų, ir šių motyvų ryšį su emocinių būsenų. Sąlyga: Psyc 151 ir 200.

Psyc 310. Mokymasis ir atmintis - Šis kursas apima žinutę iš pagrindinių principų, mokymosi teorija ir pobūdį, struktūrą ir procesus žmogaus atminties egzaminą. Sąlyga: Psyc 151 ir 200 ar leidimo instruktorius.

Psyc 312. Pramonės ir organizacinės psichologijos - Šis kursas apima psichologinių principų taikymą, ypač sistemų ir organizacijų, kad elgesio pramonės, verslo ir valdymo aplinkoje. Sąlyga: Psyc 151, 200 ir jaunesnysis stovint arba leidimą iš instruktorius. (Anksčiau Psyc 208)

Psyc 315. Istorija ir sistemos Psichologija - Iš psichologijos istorija, įskaitant iš filosofinių ir mokslinių senolių šiuolaikinės psichologijos tyrimo apžvalga. Sąlyga: Junior arba vyresnysis stovint.

Psyc 320. sensacija ir suvokimas - Šis kursas apima struktūros ir funkcijos pagrindinių jutimo sistemų ir jų santykio su pagrindinėmis ir sudėtingų suvokimo procesus. Sąlyga: Psyc 151 ir 200.

Psyc 321-322. Specialūs problemos Psichologija (1-3 kreditų valandos) - savarankiškas darbas ant specialaus problemos su bet psichologijos fakulteto narys. Dėl didžiųjų tik. Sąlyga: Jaunesnysis stovi psichologijos ir leidimo instruktorius ir pirmininko departamento. (Ne daugiau kaip 6 valandas, gali būti uždirbamos.)

Psyc 325. Lyginamoji Elgesys - Įvairių reiškinių evoliucijos, struktūrą ir fiziologiją abiejų įgimtų ir išmoko aspektų gyvūnų ir žmonių elgsenos apžvalga. Sąlyga: leidimas iš instruktorius.

Psyc 330. Specialusis Temos seminaras (1-3 kreditų valandos) - seminarus specialiomis temomis psichologinio interesų bus teikiama didžiųjų ir ne didžiųjų, kaip nustatyta poreikio ir prieinamumo darbuotojams. Temos apims pavadinimus, kaip antai: moterų, Parapsichologija, žmogaus seksualinį elgesį, rasės skirtumai, psichologijos agresija, humanistinės psichologijos, elgesio keitimas, ir psichologijos psichologijos baudžiamosios teisenos didžiųjų. Sąlyga: Junior arba vyresnysis stovi ir leidimo instruktorius.

Psyc 335. Nenormalus psichologija - Šis kursas yra apie etiologija, klasifikacija ir gydymo nenormaliu elgesiu tyrimas. Sąlyga: Psyc 151 ir leidimo instruktorius.

Psyc 335H Psichopatologija Garbės - Šis kursas yra skirtas supažindinti studentus su tarp normalaus ir nenormalaus elgesio, dabartinę klasifikavimo sistemą psichopatologijos, vertinimo principų ir elgesio savybių labiausiai paplitusių psichinių sutrikimų skirtumo. Studentai taip pat atlikti literatūros apžvalgą apie patvirtintą tema ir pateikti dokumentą, parašytą Amerikos psichologų asociacijos (APA) stiliumi. Sąlyga: Psichologija 151, leidimas ir instruktorius ir priėmimo į ir dalyvavimo pagyrimu programą.

Psyc 340. Klinikinė psichologija - Kursas skirtas supažindinti studentus su sąvokų, metodų ir profesija klinikinės psichologijos. Koncentruoti yra profesiniais klausimais, vertinimo ir diagnostikos metodus ir būdus terapinei intervencijai. Sąlyga: Psyc 151 ir leidimą iš instruktorius.

Psyc 390. Mokslinių tyrimų metodai (4 kredito valandos) - Šis kursas apima intensyvų tyrimą dėl mokslinių tyrimų metodus psichologijos. Papildomos temos etiką, veiksmingą bibliotekos panaudojimas, profesinės raštu ir žodinius paaiškinimus. Studentai parengti individualius mokslinių tyrimų projektus, plėtoti reikiamus įgūdžius šiose srityse. Sąlyga: Jaunesnysis stovi, Psyc 151, 175, 200, ir 2 kiti Psyc klases. (Anksčiau Psyc 205)

Psyc 398. Klinikiniai gamybiniai Patirtis Psichologijos - Talpinimo kvalifikuotų viršutinės pakopos studentams vietos psichikos sveikatos agentūros / ligoninėse prižiūrimos stebėjimo ir klinikinių paslaugų teikimo atitiktų studento švietimo lygmeniu. Studentai bus įtraukti ir integruoti žinias ir įgūdžius gautą kursinių į taikomų situacijose. Gali būti pakartota, kad ne daugiau kaip 6 kredito valandos. Sąlyga: 30 val uždirbo, su 9 kredito valandos iš psichologijos minimumo; Psyc 335 arba 340; mažiausias bendras VPS 2,75; arba leidimą iš instruktorius.

Psyc 400. Vaikystė psichopatologija - Šis kursas yra apie etiologija, klasifikacija ir gydymo nenormaliu elgesiu vaikystėje ir paauglystėje tyrimas. Sąlyga: PSYC151.

Psyc 401. asmenybės psichologija - Klasikinės ir šiuolaikinių teorijų asmenybės įskaitant atitinkamų mokslinių tyrimų studija. Sąlyga: Psyc 151 ir jaunesnysis stovint arba leidimo instruktorius.

Psyc 412. Vyresnysis seminaras - Capstone Žinoma, skirtos parengti psichologija didžiųjų užimtumo ir / ar studijų mokymo disciplina. Dėmesys yra įgūdžių, kurie būtini psichologijos praktikos, pavyzdžiui, raštu ir verbalinės komunikacijos, biblioteka panaudojimo ir plėtros žinių bazę. Užduotys apima užbaigti raštišką vyresnysis disertaciją, oralinis gynybą pats, ir išsamią egzaminą remiantis kursai jau baigti. Sąlyga: Psyc 151, 175, 200, 315, 390, ir vyresnysis stovint.

Psyc 412H. Vyresnieji Seminaras Garbės - Capstone Žinoma, skirtos parengti psichologija didžiųjų užimtumo ir / ar studijų mokymo disciplina. Dėmesys yra įgūdžių, kurie būtini psichologijos praktikos, pavyzdžiui, raštu ir verbalinės komunikacijos, biblioteka panaudojimo ir plėtros žinių bazę. Užduotys apima užbaigti raštišką vyresnysis disertaciją, oralinis gynybą pats, ir išsamią egzaminą remiantis kursai jau baigti. Vyresnysis Seminaras Garbės reikalauja garbės studentus įsitraukti į kūrybinį bendradarbiavimo globa su paskirta fakulteto dėl visų vyresniųjų disertacijos dalių užbaigimo. Tai kūrybinis komponentas gali apimti įvairius profesinius aspektus psichologijos, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų gamybai. Ši papildoma pagyrimu Žinoma reikalavimas reikės papildomai 20% daugiau negu psichologijos užsiėmimuose 412 tenkinti pagyrimu reikalavimus šio kurso. Sąlyga: Psichologija 151, 175, 200, 315, 390, vyresnysis stovi ir priėmimas į ir dalyvavimas Garbės programa.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Charleston, West Virginia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Charleston, West Virginia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla