Read the Official Description

Tarptautinis Sportas atstovauja susižavėjimas, galią ir pramogos. Nepaisant to, gana milijardus dolerių pramonei su įdomiu ir dinamiškoje darbo rinkoje. siebensemestrige Bachelorstudiengang sporto vadyba* Suteikia jums galimybę remtis garso veiklos mokslinio pagrindo statyti kaip specialistui šioje rinkoje savo karjerą. Specializuojamės verslo paleidimo, personalo valdymo, renginių vadybos ar sporto žiniasklaidos srityse.

  • Laipsnis akreditavimo

Mes rūpinamės savo karjerą - į praktiką orientuotomis, asmeninė priežiūra, tarptautiniu mastu

"Mes atliekame realius projektus su realių partnerių, taip, kad studentai gali parodyti tvirtą pramonės konkrečių projektų tiesiogiai darbo įrašą, kuriame jie buvo įtraukti savo studijų metu. (...) Puikus streikas paraiškoje! "

Kurso turinys sporto vadyba BA *

Be Bachelorstudiengang Sports Management * vieta pirmus tris semestrus pamatas, ant kurio pagrįsti savo būsimą profesinį tobulėjimą - jūs išmoksite svarbiausią turinį verslo administravimo, ekonomikos ir teisės. Tuo pačiu metu jums įsigyti techninius pagrindus sporto vadybos.

Jie mokosi skirtingų rinkų, organizacijų ir struktūrų sporto pramonėje žinoti, gauti iš renginių pramonės apžvalga ir mokytis tarp veiklos, rekreacinės veiklos, sveikatos ir masinių sporto skirtumus. Be paskaita kartu atvejų tyrimus mažų projektų grupių yra minkštųjų įgūdžių seminarus kaip verslo anglų, projektų valdymo ir mokslinį darbą profesionaliai kvalifikacinį įgūdžius.

Ketvirtoje ir šeštoje semestro jums sukurti savo profesinę kompetenciją verslo administravimo ir vadybos sporto srityse ir įdėti savo individualų dėmesį - arba renginio valdymo ar sporto Media. Studijomis užsienyje penktą semestrą jums įgyti vertingos tarpkultūrinės patirties ir taikyti savo teorines žinias praktikoje pirmą praktikos laikotarpiui namuose arba užsienyje.

Kitas stažuotės baigsite vieną į užsienį ar namuose per siuntimo semestrą. Sėkmingas bakalauro darbe baigsite mokytis iš po septintosios pusmetį menų bakalauro laipsnį.

Neprivaloma Futbolas Koncentruoti

Ar Pasaulio taurės ar Afrikos Tautų taurė, "Bundesliga" arba "Premier" lyga, DFB arba RFEF - tarptautinis futbolas yra viena iš didžiausių darbo rinkos sporto vadybos *. Todėl AKV Universitetas siūlo jums papildomą specializaciją futbolo valdymas. Fakultatyvinį Futbolas Koncentruoti suteikia studentams galimybę įgyti specialių žinių, futbolo rinkos ribų reguliariai programą. Rinkti praktines žinias mokytis ir įsitvirtinti taip toli į priekį už įsigaliojimo šio patrauklaus konkuruoti darbo rinkoje.

Kitame neprivaloma pasiūlymu jie turi galimybę įgyti praktinių įgūdžių atitinkamus kaip SAP ir duomenų analizė su SPSS arba plėtoti su Studium Generale vertingų žinių ir supratimo bendrame kontekste.

Mokymo planas

sport01

Gradacija

Programa baigiasi po akreditacijos iš tarptautiniu mastu pripažintų bakalauras ir 210 kredito taškų ir leidžia jums gauti magistro programą.

Perspektyvos Sporto vadybos absolventų

Be to į Europą tikriausiai labiausiai reprezentatyvios regione Sport menedžeris - futbolo, yra tiesiog kaip sporto prekių gamintojai ir sporto drabužių prekių ženklų, ir didelių vietose, tame pačiame name, šalia muzikos, taip pat sporto renginius, kurie siūlo plačias karjeros galimybes. Mega renginiai, pavyzdžiui, pasaulio čempionatuose ar olimpinėse generuoti už tarptautiniu išsilavinusių sporto vadybininkų poreikis. Tuo pačiu metu laisvalaikio rinkos dalis, skaičiuojant masės sporto ir sporto įvykių sukurta dinamiškai. Žvilgsnis į savo šalies atskleidžia daug bendrovių, kurios rėmėjas sporto renginiuose arba sportininkus, organizacijos, kurie atrodo po ištisų sporto ar taip pat-iki dabar visur miestovaizdis gimnastikos grandinės interesus, dažnai su galimybe turėti nepriklausomybę. Saugi pagrindą ilgalaikės karjeros perspektyvas įmonių, asociacijų arba šuolis į savarankiško užimtumo.

Pradėkite savo karjerą ten, kaip:

  • Verslo plėtra
  • Prekyba
  • rinkos tyrimai
  • organizacinė plėtra
  • renginių organizavimas
  • Žmogiškieji ištekliai
  • Prekės valdymas
Program taught in:
Vokiečių

See 4 more programs offered by EBC Hochschule - University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
- Kaina šiek tiek Skiriasi miesteliai
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date