ba svetingumo vadybos (susitikimai ir renginių vadybos)

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

BA svetingumo vadybos (Susitikimai ir Renginiai valdymas)

&nbsp

Ar jūs visada įsivaizdavau sau orchestrating įvykius iš fantastinių labdaros galas populiarių muzikos festivaliuose, intymių, protokolas užsiimančių priėmimus?

Čikagoje plotas yra ideali vieta vykdyti šią studijų programą. Čikagoje gyvena McCormick Place, Šiaurės Amerika 's didžiausių parodų ir įvykiai erdvė. Ir kaip verslo renginių planavimas augimo pramonė, svarbu pažymėti, kad šimtai garsių bendrovių ir organizacijų, taip pat įsikūrusi šioje srityje.

Bet kuriuo atveju ar susitikimo širdyje, yra vadovas ar planuotojas, kuris gali taikyti akis išsamiau kiekvieno elemento. Ši koncentracija padės jums auginti ši galimybė, taip pat plėtoti vadovavimo ir komandinio darbo įgūdžius, kritinių sėkmės.

Be to, jūs 'll studijuoti kursinių, kad dėmesys sutelkiamas į tai, kaip į rinką specialius renginius, sumaniai pardavėjas ir sutarčių sprendimus, ir glaudžiai bendradarbiauti su klientais, siekiant įvykdyti savo konkrečius poreikius.

Mūsų kursinių dėmesys tiesiogiai parodų, asociacijų ir verslo susitikimus, Galas ir fundraisers, ir precedentai šventėms, ypač logistikos poreikius.

Modulio atranka:

  • Valdymas Pardavimai ir akcijos - mano, kad teorijos ir praktikos pardavimo, reklamos, viešųjų ryšių ir reklamos. Suteikia trumpą apžvalgą vartotojų elgseną ir kaip savybės ir tinklai veiksmingai naudoti ir reklaminės medžiagos. Aptarė skyriaus pardavimo organizavimą, pardavimo technikos ir valdymas, taip pat ir derybų grupės ir maitinimo sutarčių ir valdymą./ Li>
  • Specialūs renginiai ir Rinkodaros renginiai - dėmesys valdyti specialius renginius tinkamas ir kaip naudoti įvykius kaip rinkodaros įrankis skatinti bendrovę arba Priežastis - koncertai, sporto renginiai, gatvių, mugėse ir pan.
  • Konvencijų ir didelių susitikimus - sutelkia dėmesį į didelių susirinkimų organizavimo ir sąveika tarp susitikimų planuotojai, współwystawców / organizatorių, miesto departamentų ir paslaugų teikėjų visame mieste. Mokiniai mokosi, kaip planuoti, organizuoti ir vykdyti didelį susirinkimą arba vykdo veiklą, susijusią su konvencijos.
  • Turizmas - pristato šiuolaikinio turizmo struktūras ir ekonomika. Pabrėžia, ekologinį turizmą ir subalansuotos plėtros. Naudoja Čikagos turizmą atsakingoms valdžios institucijoms, sprendžiant realius projektus, kritinių į paskirties vietą, planavimo ir vystymosi./ Li>
  • Įvadas Dizainas - pristato pagrindinius dizaino principus per interjero dizaino objektyvas. Įskaitant istoriniai, taip pat dabartinės dizaino tendencijas.
  • Pasaulio ekonomikoje - Apima tradicinius makroekonomikos pranešimų tarptautiniame kontekste. Temos apima Nacionalinių pajamų apskaita, infliacija, nedarbas, fiskalinė politika, pinigų, bankų sistema ir pinigų politika. Makro-ekonominė tarpusavio priklausomybė tarp tautų ir jos reikšmę politikos, pasaulinę prekybą ir tarptautinėmis organizacijomis išnagrinėjo, kaip ir socialinės atsakomybės ekonomika.
  • Teisiniai klausimai svetingumo vadybos - Apibūdina viešbučiai, maisto ir gėrimų paslaugų operatorių, svečiai, ir darbuotojų teises ir pareigas. Apima kuriant, įgyvendinant ir vykdant atitikties procedūras, laikosi teisės aktų, ir sumažinti riziką.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

For more than 75 years, Kendall College has been offering engaging, specialized fields of study with a strong emphasis on immersive learning that is geared to your academic, personal, and professional ... Skaityti daugiau

For more than 75 years, Kendall College has been offering engaging, specialized fields of study with a strong emphasis on immersive learning that is geared to your academic, personal, and professional success. Learn more about Kendall's rich history. Listen to what our students and alumni say about their experience at Kendall. Skaityti mažiau
Čikaga , Sidnėjus , Leura + 2 Daugiau Mažiau