ba svetingumo valdymo (viešbutis ir pateikimas valdymas)

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

BA svetingumo vadybos (Hotel and Lodging valdymas)

&nbsp

Viešbučio valdytojai yra stiprūs lyderiai, organizavimo, bendravimo nuojauta, ir, svarbiausia, veikia gerai su kitais žmonėmis. Jie turi visiškai suprasti kiekvieną idealus svečių patirties elementas, nuo vakarienių į įvykius pateikimą. Jie turi sugebėti spręsti problemas ir sutelkti dėmesį į detales.

Iniciatyva, savarankiškai drausmės, veiksmingas bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas organizuoti ir nukreipti kitų darbą yra labai svarbus. Viešbučio valdytojai turi gimti diplomatai ypač, kai tvarkymo svečių skundus.

Šis svetingumas laipsnis koncentracija detalų šiose srityse, taip pat pajamų valdymą, pardavimų ir rinkodaros, ir dar daugiau. Be to, jūs 'll turi daugybę galimybių plėtoti įgūdžius, jūs ' ll reikia šį vaidmenį, įskaitant vadovavimo, komandinio darbo ir komunikacijos.

Hotel and Lodging valdymo programa kursai Mėginių ėmimas:

  • Valdymas Pardavimai ir akcijos - mano, kad teorijos ir praktikos pardavimo, reklamos, viešųjų ryšių ir reklamos. Suteikia trumpą apžvalgą vartotojų elgseną ir kaip savybės ir tinklai veiksmingai naudoti ir reklaminės medžiagos. Aptaria skyriaus pardavimo organizavimą, pardavimo technikos ir valdymas, taip pat ir derybų grupės ir maitinimo sutarčių ir valdymą.
  • Informacijos valdymas ir E-marketingas - Dovanos atsargų valdymo klausimus, susijusius su šiandien 's įvairių elektroninių rinkoje. Pagrindinis dėmesys skiriamas B2B ir B2C sprendimų, naudojant palikimas GDS programinę įrangą, taip pat daugiau modernių interneto ryšį. Supažindina studentus su kurti ir valdyti sėkmingą svetingumo patentuotą svetainę pagrindinių elementų.
  • Pajamos valdymas - mano aktyvų, dinamišką požiūrį valdyti pajamų srautus, užtikrinti, kad organizacija 's ilgalaikį gyvybingumą ir finansinę sveikatą.
  • Turizmas - pristato šiuolaikinio turizmo struktūras ir ekonomika. Pabrėžia, ekologinį turizmą ir subalansuotos plėtros. Naudoja Čikagos turizmo institucijas, sprendžiant realius projektus, kritinių į paskirties vietą, planavimo ir vystymosi.
  • Įvadas Dizainas - pristato pagrindinius dizaino principus per interjero dizaino objektyvas. Taip pat apima istorinis dabartinės dizaino tendencijas.
  • Pasaulio ekonomikoje - Apima tradicinius makroekonomikos pranešimų tarptautiniame kontekste. Temos apima Nacionalinių pajamų apskaita, infliacija, nedarbas, fiskalinė politika, pinigų, bankų sistema ir pinigų politika. Makro-ekonominė tarpusavio priklausomybė tarp tautų ir jos reikšmę politikos, pasaulinę prekybą ir tarptautinėmis organizacijomis išnagrinėjo, kaip ir socialinės atsakomybės ekonomika.
  • Teisiniai klausimai svetingumo vadybos - Apibūdina viešbučiai, maisto ir gėrimų paslaugų operatorių, svečiai, ir darbuotojų teises ir pareigas. Apima kuriant, įgyvendinant ir vykdant atitikties procedūras, laikosi teisės aktų, ir sumažinti riziką.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

For more than 75 years, Kendall College has been offering engaging, specialized fields of study with a strong emphasis on immersive learning that is geared to your academic, personal, and professional ... Skaityti daugiau

For more than 75 years, Kendall College has been offering engaging, specialized fields of study with a strong emphasis on immersive learning that is geared to your academic, personal, and professional success. Learn more about Kendall's rich history. Listen to what our students and alumni say about their experience at Kendall. Skaityti mažiau
Čikaga , Sidnėjus , Leura + 2 Daugiau Mažiau