Ba TESOL

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įsikūręs Bankokas, Tailandas, Thongsook kolegijų tarptautinė bakalauras mokymo anglų kitakalbiams siekiama plėtoti kvalifikacijos anglų kalbos mokytojams visuose lygmenyse. Jis suteikia naujas ir esamas anglų kalbos mokytojams žinių ir įgūdžių, reikalingų efektyviai mokyti ir padidinti kalbų mokymąsi naudojant naujausias metodus ir teorijas.

TC

STUDIJŲ TRUKMĖ

Mūsų kursai yra dėstomi miesteliu ir siūlomi darbo dienomis ir savaitgaliais su lankyti metu Akademinių semestro pertraukas kolegija lankstumą. Studentai privalo atitikti 45 valandų į veidą lankomumo kuris apima dalyvavimą klasės, pristatymus, grupės darbą, projektus, klasės mokslinių tyrimų srityje, TRIPS, laikotarpio vidurio ir baigiamuosius egzaminus, taip pat literatūros apžvalgą mokslinių tyrimų popieriaus.

KURSŲ STRUKTŪRA

Visą kursą sudaro 120 kreditų. Studentai gali registruoti iki 51 kreditų per mokslo metus.

TC

Kursų aprašymuose

Anglų aš

Šis modulis žiūri anglų kalbos įgūdžius, kalbant apie klausymo, kalbėjimo ir rašymo ir skaitymo, tarimo, anglų kasdieniniame gyvenime ir žodynų naudojimas. Mes taip pat pažvelgti į anglų kalbos gramatikos ir idioma per dalyse ir suprasti pagrindines mintis klausytis ir skaityti.

Thai Komunikacijos

Šis modulis suteiks iš bendravimo principų ir įgūdžių, reikalingų skaitymui, klausymo, kalbėjimo ir efektyviai rašyti Tailandas apžvalga. Mes taip pat pažvelgti į idėjų, pokalbių ir diskusijų principu ir paskaitas su nuožiūra. Tai taip pat apima analizę ir suprasti idėjų, kaip juos ir raštu verslo laišką ir ataskaitas, mokymo metodus ir efektyviai suteikti seminarus principus apibendrinti.

Įvadas Informacinės technologijos

Šis modulis apima pagrindines žinias apie kompiuterius ir informacines technologijas. Tai apima komponentus ir funkcijas aparatūros, programinės įrangos ir daugialypės terpės technologijas. Iš interneto funkcijos kaip ji naudojama informacijai tyrimų, taip pat elektroniniu paštu ir teksto apdorojimo programomis.

Iš Suffiency Ūkio filosofijos

Šis modulis, specialiai žiūri į Tailando ekonomikos, jos plėtros ir kokį poveikį ši plėtra buvo. Mes pažvelgti į atsilieka nuo pakankamo ekonomikos filosofijos ir kaip jis gali būti taikomas asmenims, bendruomenių, įstaigų ir šalies kaip visumos priežasčių. Tai taip pat apima Karališkojo projektų tyrimą.

Rytų Vakarų civilizacijos

Čia mes pažvelgsime į evoliucijos ir civilizacijų rytų ir vakarų pasaulius, o į politikos, visuomenės ir švietimo raidos skirtumų išvaizdą. Mes mokysis įvykius, kurie paveikė idėjas, menai, istorija, filosofija, religija, mokslas, muzika ir literatūra, siekiant palyginti, kaip skirtingų kultūrų turėjo įtakos gyvenimą praeities ir dabarties.

Etika ir gyvenimas

Tai ne prasmės ir reikšmės moralės išvaizdą. Šis modulis žiūri į moralės vertę ir jos įvairaus nuomonėmis, pavyzdžiui, budistų moralės kaip gairės gyvenimo ir sprendžiant socialines situacijas tyrimas. Mes pažvelgti į praeities ir dabarties vaizdu moralės ir kaip ji gali būti sukurtas individualiai padėti gyventi laimingą gyvenimą.

sociolingvistika

Šis modulis įlankas, kaip kalba yra susijusi su visuomenėje. Mes pažvelgti tarp bendruomenių ir kalba (pavyzdžiui, dvikalbystės ir kalbos pamainą) ir politinio ir kultūrinio poveikio anglų kalbos mokymo visame pasaulyje santykius.

Supratimas Mokymo ir mokymosi

Šis kursas yra įvadas į tai, ką reiškia stebėti, pamatyti ir prasmės iš mokymosi švietimo aplinkose. Ji prašo dalyvius analizuoti, kas vyksta šiose aplinkose (mokymosi ir mokymo, studentų sąveiką, mokytojų studentų santykius ir tt) ir imsis konkrečių veiksmų remiantis šia analize.

Edukacinių tyrimų

Koncepcijos mokslinių tyrimų metodikas ir švietimo tyrimų srityje, nustatymo tyrimo problemos, mokslinių tyrimų procese, mokslinių tyrimų projektavimo, mokslinių tyrimų analizė, interpretavimas, apibendrinant rezultatus ir išvadų rengimas, mokslinių tyrimų ataskaitos ir mokslinių tyrimų vertinimo, įskaitant mokslinių tyrimų pasiūlymą praktikumą.

Kalba konversiją

Tai yra pirmosios ir antrosios kalbos mokymosi ir konkretus tyrimas sociolingvistikos ir Psicholingvistika aspektus į antrąją kalbą įsigijimo tyrimas.

Darbe: Kalba įsigijimas

Tai moksliniai tyrimai popierius, maždaug 8-15 puslapių ilgio, kuris turi apimti esminius aspektus kalbos įsisavinimo. Tai turėtų atsigręžti į neseniai istorijos antrosios kalbos įsisavinimo teorijos ir šiuo metu pripažįstama teorija ir metodika.

Įvadas į statistiką

Principai ir pagrindinės sąvokos, naudojant statistinius duomenis, kaip analizės įrankis duomenų, tendencijas, tikimybe, ir parametrų, taip pat hipotetinių bandymams reiškia kintamojo ir normatyvus.

Anglų II

Šis modulis bus pratęsti ir plėtoti teorijas kelia anglų I

Teisė ir visuomenė

Čia mes pažvelgti teisinių procesų, teisėsaugos, teisinių kliūčių link pokyčių ir socialiniam vystymuisi. Mes pažvelgti tarp teisės ir socialinių veiksnių, tokių kaip politinių ir ekonominių klausimų, šeima, paveldo, švietimo, sporto poilsiui, visuomenės sveikatos ir žiniasklaidos santykius.

Įvadas į kalbotyros

Įvadas į kalbos studijų. Tai apima jos struktūrą, istoriją, įsigijimus, kintamumas ir neurologinį pagrindą.

Žmogaus augimo ir mokymasis

Šis kursas nagrinėja visą gyvenimo trukmę faktų, principų ir koncepcijų, susijusių su eilės plėtrą žmogaus gyvenimą; rūšys ir principai mokymosi; ir Dėstymo projektavimas.

Anglų kalbos gramatika

Tai yra istorinis apžvalga požiūrio ir konkrečių vaidmenį anglų kalbos gramatikos sistemos ESL klasėje. Mes taip pat pažvelgti į pagrindinių sintaksinių modelių anglų ir kaip jie gali paveikti tai, kaip mes vienytis sakinius. Mes taip pat pažvelgti į pagrindinių sintaksinių modelių anglų ir kaip jie įtakos formuojame sakinius.

Įvadas į TESOL

Tai suteikia esminis yra anglų mokymas, kaip antrosios kalbos. Tai apima mokymo įgūdžius, iššūkius, su kuriais susiduria ESL besimokantiesiems ir jos vykdomą profesinį tobulėjimą. Švietimas studentai su noru mokyti JAV valstybinių mokyklų sistema taip pat rasite Šis modulis labai naudinga.

Mokymo klausymas ir kalbėjimas

Čia ieškosime ne principai, procedūros ir reikalingų medžiagų moko anglų klausymo ir kalbėjimo įgūdžius besimokantiems anglų kalbos, kaip antrosios kalbos.

Mokymas skaitymas

Šis modulis žiūri į principus, procedūras ir reikalingas medžiagas mokant anglų kalbos skaitymo įgūdžius besimokantiems anglų kalbos, kaip antrosios kalbos.

Mokymas rašymas

Čia ieškosime ne principai, procedūros ir reikalingų medžiagų Anglų kalbos rašymo įgūdžius besimokantiems anglų kalbos, kaip antrosios kalbos.

fonologija

Visi fonetikos ir fonologijos aspektai yra nagrinėjami šiame modulyje. Tai apima tarimą ir kaip garsai suformuota, kirčiavimas, kalbėjimo ritmas ir intonacija. Visų, kurie bus būti taikomas mokymosi ir mokymo situacijose.

TESOL Žodynas

Čia ieškosime ne principai, procedūros ir reikalingų medžiagų mokyti anglų kalbos žodyną į besimokančiųjų anglų kalbos kaip antrosios kalbos.

Studentų mokymas (atspindinti Žurnalai)

Studentai paprašyta užpildyti žurnalus jų dėstymo patirtį keletą savaičių. Kiekvieną savaitę atsiliepimai bus teikiama ir tikimasi, kad bus perkelta į jų šiais savaites mokymą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Over the years, since it's foundation, Thongsook College has been engaged in providing quality education and services to it's stakeholders and to maintain high quality academic standards.

Over the years, since it's foundation, Thongsook College has been engaged in providing quality education and services to it's stakeholders and to maintain high quality academic standards. Skaityti mažiau