ba, tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BA tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo

&nbsp

ZIBAT Campus Roskilde (Verslas ir IT) siūlo Jums aukščiausio iki bakalauro laipsnis tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo.

Jei esate A. (Profesija akademija) absolventas rinkodaros vadybos ar turėti panašius tarptautinius kvalifikaciją, per verslo ir ekonomikos srityje, tada tai 1 ½ metų top-up programa gali būti jums įdomūs.

&nbsp

Ar jums siekti karjeros tarptautinio verslo?

Kurso tikslas - ugdyti bakalaurai tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo, kuris gali atlikti pareigas, susijusias su tarptautinio verslo rinkoje nepriklausomai ir profesionaliai - su daug dėmesio skiriant mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, ypač per tarptautinius verslo-verslui pardavimo.

&nbsp

Auga verslo sritis

Pardavimai ir rinkodara yra auganti veiklos sritis atspindi vis didėjantį internacionalizavimą verslo bendruomenei - ypač mažoms ir vidutinio dydžio įmonių segmente. Yra paklausa didėja jaunų darbuotojų su teise derinys pardavimo ir rinkodaros kompetencijos darbo vietas, pvz:

  • Tarptautinė Pardavimų atstovas
  • Vykdomoji Pardavimų Rėmėjas
  • Key Account Manager
  • Pardavimų planavimo
  • Asistentas pardavimų vadovas
  • Pardavimų vadybininkas
  • Pardavimų ir Rinkodaros koordinatorius
  • Akreditacija ir tolesnio mokymosi galimybes


Tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo bakalauras suteikia prieigą prie atitinkamų programų magistrantūroje Danijos universitetų ir verslo mokyklų. Be Danijos universitetų, jūs taip pat turime platų tolesnio mokymosi galimybes kitų šalių, ypač Europoje, nes programa yra ECTS akredituota. Atkreipkite dėmesį, kad jums gali būti taikomos leidimus gyventi reglamentuose ir kitose Europos šalyse

&nbsp

&nbsp

Programos informacija

Mokymo programą ir gyvenimą programos tikslai yra pagrįstas tyrimais į būsimus reikalavimus, verslo ir pramonės darbuotojų, turinčių tarptautinio profilio, gerus kalbos įgūdžius ir išsamų ekonomikos įkūrimo, su specialiu, siekiant susidoroti su prekybos užduotis.

Jūs gaunate išsamią pažvelgti į marketingas, logistika, vadyba ir organizacija, Finansų ir ekonomikos, ir verslo teisę.

&nbsp

&nbsp

Programos tikslas

Programos tikslas yra vertinti studentus dirbti savarankiškai analizuojant, planuojant ir įgyvendinant vidaus ir tarptautinės rinkodaros veiklą prekybos, gamybos ir paslaugų pramonėje.

&nbsp

Bakalauro projektas

Projektas bus vykdomas, kaip atskaitos taškas studijų programos centrinius temas ir gali būti iš stažuotės elementus.

Problema pareiškimas projektą rengia studentas, pageidautina, bendradarbiaujant su bendrove. Projekto problema pareiškimas turi būti
patvirtintas. Campus Roskildės straipsnio Verslas ir IT).

Paskutinį kartą atnaujinta May 2012

Apie mokyklą

Roskilde Business College yra vienas seniausių verslo mokyklas Danijoje. Įkurta 1869 metais kolegija buvo svarbi švietimo sektoriuje Roskildės daugiau nei šimtmetį. Koledžas įsikūręs Roskildės mieste ... Skaityti daugiau

Roskilde Business College yra vienas seniausių verslo mokyklas Danijoje. Įkurta 1869 metais kolegija buvo svarbi švietimo sektoriuje Roskildės daugiau nei šimtmetį. Koledžas įsikūręs Roskildės mieste, kuris yra tik 20 minučių traukiniu iš Kopenhagos. Roskilde Business College siūlo išsilavinimą jaunimui ir suaugusiems šiuolaikinėje studijų aplinkoje, skatinant akademinį mokymąsi, kartu su bendrojo lavinimo ir socialinės kompetencijos elementų, ir perspektyvias mokymo metodus. &nbsp Plėtros ir kokybės Campus Roskilde (Verslas ir IT) turi ilgą ir šlovingą tradiciją, kuri sujungia meistriškumą su dinamišką ir novatorišką kultūros. Mūsų tikslas - būti tarp geriausių švietimo įstaigų mūsų regione, kai kalbama apie švietimą ir mokymą. Pagal Danijos reguliavimo mes įdiegėme kokybės koncepciją ir politiką, kur mes tiek tarp mūsų darbuotojų, taip pat studentų apklausa. Bendras tikslas - turėti tvirtą pagrindą plėtoti metinį veiksmų planą, kuriuo siekiama patenkinti mūsų vartotojams dar geriau. Galite sužinoti daugiau apie mūsų kokybės koncepcija. &nbsp&nbsp Studentų Apklausos Campus Roskilde (Verslas ir IT) vykdo metinę nuomonę apklausą, visų mūsų programų studentams. Tarp kita ko, tyrimas įgalina kolegiją pagerinti, tiek mokymas, tiek ir kolegijos aplinką. Palyginamasis Apklausos Panašus tyrimas vyksta vienu metu visose verslo mokyklas Danijoje. Tokiu būdu kolegijos yra galima palyginti rezultatus ir mokytis iš tų kolegijų, kurie ypač gerai tam tikrose srityse. Ši apklausa yra pavadintas etalonas tyrimas. Skaityti mažiau