Ba tarptautiniai tyrimai

West Virginia State University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ba tarptautiniai tyrimai

West Virginia State University

Graduate Management Admission Test arba Dailės bakalauras Tarptautinių studijų yra tarpdisciplininis laipsnis programa skirta parengti studentus daugiakultūrėje globalų kaimą, kuriame mes gyvename. Šiuolaikiniame pasaulyje didėjant tarpusavio priklausomybės ir sparčios kaitos, poreikis yra labai svarbus. Žinios iš pasaulio praplečia protą, iššūkiai išankstinius nusistatymus ir apribojimus, taip pat ugdo iš įvairių visuomenių ir kultūrų dėkingi.

Kurso aprašymas

Int 210 Įvadas į tarptautinių studijų (3 kredito valandos)

Žinoma atkreipia iš istorijos, antropologijos, politologijos, sociologijos, ir literatūrą. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas būdų pažvelgti į pasaulį, o tai yra klausimai, kurie kyla, nes mes stengiamės mokytis pasaulį iš tarptautinės perspektyvos tyrimą. Tai daugiausia, žinoma, kas mes esame, kaip individų: kaip mes tilptų į "pasaulio visuomenė", kaip asmenų, institucijų, grupių ir tautų, bendruomenių, tinklų ir tautų; kas yra mūsų svarbiausi susirūpinimą; ir kurie apibrėžia ir kontroliuoja visa tai.

Int 250 Įvairovė africana studijų (3 kredito valandos)

Šis kursas nagrinėja gyveno patirtimi grupių, susijusių su Afrikos diasporos sudėtingame besikeičiančiame pasaulyje. Ji nagrinėja, kaip Afrikos buvimas įtakos gyvenimo, kultūrą ir istoriją mūsų daugiakultūrėje pasaulyje. Nors Kursas skirtas asmenims afrikiečių kilmės Amerikoje ir kitose pasaulio dalyse, tai suteikia šiek tiek įvairių grupių ne afrikiečių kilmės diskusiją ir kaip jie turėjo susitaikyti su savo buvimą. Šis kursas nagrinėja istorinius ir šiuolaikinius klausimus. (Gali pakeisti GED 200).

Int 399 Specialusis Temos Tarptautinių studijų (3 kredito valandos)

Nesvarbu, kaip speciali tema žinoma miesteliu, studijų užsienyje patirties, ar nepriklausomo tyrimo, šis kursas bus panaudoti rodmenis, paskaitas, grupės veikloje, keliauti ir praktinės patirties, kad bus perkelti mokinį kartu į kelionę Toks požiūris dalyką iš pasaulinės perspektyvos. Taigi minėta, žinoma siekiama sudaryti galimybę studentui geriau suprasti įvairių studijų srityse, pvz kultūros, identiteto, kalbos, ekonomikos, komunikacijos, kaip matyti per pasaulio prizmę.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba
  • Vokiečių
  • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Charleston, West Virginia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Charleston, West Virginia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla