Read the Official Description

Vykdomi globalizacija padidino švietimo vadybos paklausą tarptautinėje perspektyvoje. Įgūdžių, reikalingų peržengia būtinos specialių žinių: rytojaus vadovas turi pagrindines kvalifikacijas, pavyzdžiui, tarptautinių praktinės patirties, tarpkultūrines kompetencijas ir minkštųjų įgūdžių, pavyzdžiui, laiko valdymo, užsienio kalbos įgūdžiai, organizuojamas ir efektyvus ir yra įgudę su state-of- the-meno IT įrankiai.

Be to, pasaulinės valdymo skambučio iššūkiai asmenims, kurie ne tik mobili, lankstus ir patikimas, bet taip pat vadovaujasi etikos principų ir socialinės atsakomybės. Mūsų tarptautinio verslo vadybos studijų programos, mes ruošiame jums atitinka šiuos reikalavimus.

Tarptautinio verslo vadyba Kurso turinys

Tarptautinio verslo vadyba bakalauro programa prasideda, suteikiantis tvirtą verslo išsilavinimą per pirmuosius tris semestrus, klojant labiau pažengusiems tyrimų ir praktinės patirties pagrindą. Toliau, jums pereiti prie pagrindinių kursų, pavyzdžiui, rinkodaros, finansų, žmogiškųjų išteklių ir gamybos valdymo, taip pat apimantis sritis, susijusias su komercinės ir darbo teisės ar ekonomikos.

Vėliau programa, galite specializuotis per pasirenkant, pasirenkant iš:

  • Išplėstinė Finansai
  • Išplėstinė Rinkodara
  • Verslo paramos sistemos
  • Išplėstinė Žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Komunikacija ir žiniasklaida vadyba
  • politologijos

Realaus pasaulio aktualumas

Du trijų mėnesių stažuotės, vienas iš jų užsienyje, yra integruoti į studijų programą. Čia galite perkelti teorines žinias, įgyti praktinės patirties ir sukurti vertingą kontaktų tinklą. Praktikantai taip pat padeda nukreipti savo ateities akademinį ir profesinę karjerą. Stažuotės gali būti pildoma tarptautinių korporacijų, taip pat mažoms ir vidutinėms įmonėms, savo šalyje ir užsienyje.

Paskaitose ir seminaruose, jūs dažnai turite galimybę perkelti teorines žinias taikyti praktikoje. Pavyzdžiui, Projektų valdymo modulis bus ne tik jums sužinoti apie projektų valdymo metodų ir priemonių, jūs taip pat dirbti su realiais projektais su partneriais praktinių užsiėmimų. Be Verslumo modulį jums parengti verslo planą leidžia jums pradėti savo verslą, o verslo imitavimo žaidimas jums bus valdyti vidutinio dydžio įmonės, kaip komandos dalis.

Tarptautinis Koncentruoti

Programa yra lydimas intensyvaus kalbų mokymo verslo anglų ir antrosios planinės kalba (vokiečių, prancūzų, ispanų ar kinų). Per semestrą užsienyje, galite pagerinti savo užsienio kalbos žinias bei stiprinti savo tarpkultūrinius įgūdžius. Mes siūlome platų pasirinkimą daugiau nei 50 partnerių universitetų 20 šalių - Niujorkas, San Diegas ir Sidnėjus šiuo metu populiariausių vietų mūsų Tarptautinio verslo vadybos studentams.

Minkšti įgūdžius ir asmeninio tobulėjimo

Šiuolaikinės vadovavimo reikia gerai suapvalinti asmenybę ir meistriškumą esminių socialinių įgūdžių. Tarptautinio verslo vadybos programa duos jums galimybę įgyti įgūdžių viešojo kalbėjimo ir skaito pranešimus, vadovavimo, efektyvaus komandinio darbo, konfliktų valdymas. Kartu su Kursai apima standartinę programinę įrangą, mes taip pat siūlome kursus SAP ir "SPSS.

Mes taip pat pripažįsta, kad socialinė atsakomybė, gerą valdymą ir tvarų praktika yra neatskiriama ilgalaikio pelningumo ir sveikatai bendrovė, ir mes suteikiame jums galimybę spręsti šiuos klausimus integruotų seminaruose.

Gyvenimo

baibm01

Gradacija

Sėkmingai baigę trejų metų programą, jums pereiti su menų (BA) bakalauro laipsnį.

Karjeros galimybės Tarptautinio verslo vadyba Aukštasis išsilavinimas

Yra nemažai galimybių tiems, kurie ieško karjeros privačiame sektoriuje baigęs EBC Hochschule. Vienas variantas yra prisijungti prie stažuotojų programą didelės bendrovės. Kai absolventai nori eiti tiesiai į specialistą departamento, pavyzdžiui, rinkodaros ar finansų.

Šie įmonės ir sektoriai įrodė teikti itin patrauklias galimybes:

  • didelės tarptautinės korporacijos
  • mažų ir vidutinių įmonių, kurių stipria tarptautine pėdsaką
  • valdymo konsultacijų ir audito įmonių

Kai absolventai taip pat tapti verslininkais ir pradėti savo verslą po baigimo, pavyzdžiui, vieną remiantis verslo idėjos jie sukūrė verslo planą plėtros modulis. Paleidimo Konsultacijos centre EBC Hochschule palaiko studentus ir absolventus tokiose įmonėse.

Kitas variantas yra tęsti savo akademinį išsilavinimą magistro programą, iš karto po sėkmingo tarptautinio verslo vadybos programos, ar po kelerių metų profesinę patirtį. Daugiau žemyn linija, kita galimybė yra gauti daktaro laipsnį, ypač jei jūsų tikslas yra turėti akademinę karjerą.

Program taught in:
Anglų

See 4 more programs offered by EBC Hochschule - University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
- Kaina šiek tiek skiriasi tuo miesteliai
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date