Read the Official Description

Laipsnis: Dailės bakalauras Vadybos ir verslo administravimo magistras

Specializacijos / Transnacionaliniai:

  • Turizmo, svetingumo - regioninių ekonomikos - finansų - apskaitos Absolventai su verslininko ir su analitinių įgūdžių ekonomisto žiniomis, turi daug karjeros galimybių. Tiems, kurie savo ateitį mato verslo sektoriui, valdymo ar administracinio vaidmenį, šis laipsnis yra idealus pasirinkimas.

Žinoma

Tai BA programa verslo administravimo siūlo plataus masto požiūrį į verslo ir vadybos, ir suteikia studentams švietimo profilį, jungia nuodugniai valdymo kompetenciją su kieto žinių verslo administravimo. Core turinys kurso apima verslo, vadybos ir ekonominio dalykų. Specialistė galimybės apima turizmo-viešbučių, regioninės ekonomikos, finansų ir apskaitos. Studentai mokosi, kaip įmonės, įmonių, finansų įstaigų ir biudžetinės organizacijos veikla; kaip produktai ir paslaugos yra sukurtos ir platinamos; kaip naujos procesai įgyvendinami ir taikomi; ir kaip įmonėms ir jų žmogiškieji veiksniai yra valdomi ir prižiūrimi. Verslo ir valdymo temas plačiai naudotis atvejų tyrimus ir projekto darbo; ir platų vertinimo metodų yra naudojamas.

Priežastys pasirinkti mūsų verslo administravimo bakalauro kursai

  • Įgyti verslo ir administravimo įgūdžius
  • Įgyti išsamų supratimą apie verslo aplinką ir verslo administravimo
  • Kurti puikių pritaikomais įgūdžiais
  • Pasinaudokite galimybe studijuoti įvairių kultūrų aplinkoje

ateities perspektyvos

Iš verslo klausimais Įvertinimas reiškia, kad studentams perspektyvas po baigimo yra puikus. Verslo, administraciniai ir tarpasmeniniai įgūdžiai ir žinios įgytos atvers platų karjeros galimybes funkcijas, pavyzdžiui, finansų valdymo, valdymo apskaitos, regionų valdymo ir turizmas-svetingumo valdymo.

Turinys ir struktūra

Per savo studijas studentai privalo imtis iki 210 kreditų, kiekvieną semestrą iš viso 30 kreditų.

Yra šeši pagrindiniai moduliai Kiekviename iš pirmųjų trejų metų programą.

Pagrindiniai moduliai pirmaisiais metais būtų imtasi daugiausia iš ekonominių, metodologinių ir valdymo mokslų srityse.

Antrus metus moduliai įdiegti pažangias verslo administravimo ir taikomosios ekonomikos ir valdymo srityse.

Per trečius metus, studentai pradeda savo specializacijas. Studentai siūlomi keturi variantai: Finansai, apskaita, regioninės ekonomikos ir turizmo-svetingumą. Pasirenkamus modulius ar pasirenkant taip pat pasiūlė studentams.

Baigiamajame semestrą studentai privalo atlikti savo baigiamuosius studijų projektus ir rašyti savo tezes.

Parengiamieji kursai

Parengiamasis kursas yra skirtas padėti studentams plėtoti ir stiprinti savo įgūdžius būtina sėkmingai vykdyti inžinerijos ir verslo studijų mūsų kolegijoje anglų kalba. Programa trunka du semestrus (1 akademiniais metais) ir suteikia intensyvų mokymą kalbos studijas (standartinis ir profesinės anglų, vengrų), tarpkultūrinių kompetencijų ir bendravimo, profesinių parengiamuosius kursus.

Pagrindiniai moduliai: anglų kalba, klausymo, vengrų kalba, pagrindai Projektų valdymas valdymas Tarpkultūrinė komunikacija ESP,, Parengiamieji kursai Matematika, Ekonomika ir Organizacinės elgsenos.

Egzaminas schema ir žingsnis į priekį bakalauro kursai

Visi šie studentai, kurie perduoti pažangos tyrimus ir vykdo reikalavimus (pvz įsigyti kredito taškų) parengiamojo kurso gali automatiškai pradėti savo pirmąjį semestrą inžinerijos studijas Dunaújváros kolegija.

Program taught in:
Anglų

See 5 more programs offered by University of Dunaújváros »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
3,550 EUR
per metus.
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date