Read the Official Description

1

Kas tai patinka studijuoti šį kursą ir kaip man bus vertinamas?

Ar norite išmokti reikiamų įgūdžių ir žinių, kad galėtų dirbti versle? Ar nori studijuoti platų verslo, taip pat turi galimybę specializuotis?

Ši programa suteiks jums profesinių įgūdžių, reikalingų klestėti verslo aplinką ir padaryti skirtumą. Mūsų komanda verslo specialistų paskatins Jus pasinerti į daugelio verslo aspektus. Programos turinys yra realus ir aktualus ir žinias ir įgūdžius įgijo bus aprūpinti jums gerai atlikto darbo pasaulyje.

Ši programa yra idealus, jei jūs sėkmingai baigė HND arba fondo laipsnis verslo ar vadybos susijusi tema. Programa bus grindžiami žinių ir įgūdžių, kad jūs jau įsigytų ir leidžia toliau plėtoti savo specialybę tokiose srityse kaip rinkodara ir žmogiškųjų išteklių valdymas.

Studentai su diplomų iš kitų centrų yra ypač laukiami.

Mokymas bus per oficialias paskaitas, praktinių užsiėmimų ir mokslo vadovėliai mišiniu. Jums bus pradėti nuo veiklos, kuri bus grindžiama mokslinių tyrimų atitinkamų publikacijų ir atvejų tyrimus serija, kuria siekiama plėtoti pagrindinės žinios apie konceptualūs klausimai ir dabartinių įvykių suvokimą. Jums bus tikimasi, kad studijuoti už klasės kartą. Dauguma moduliai bus vertinamas kursinių ir egzaminų mišiniu.

Kas temos bus mokausi?

Imties pagrindiniai moduliai

  • Šiuolaikinės problemos Verslas
  • valdymo sprendimai
  • Pasirinkimo moduliai - Lygis 2: Finansų valdymas, People Management, marketingas
  • Pasirinkimo moduliai - 3 lygis: Tarptautinio marketingo strategija, vadybos plėtros, valdymo projektas

Kas patirtimi aš gausiu?

Nėra formalaus darbo vietą, bet valdymas Projektų modulis gali suteikti galimybę ištirti verslo problemų ir plėtoti mokymąsi darbo vietoje ir įgūdžių, taip pat įvedant mokinį į grupės mokslinių tyrimų metodų diapazonas taikymui.

Kas yra Patekimo į rinką reikalavimai?

Studentai paprastai surengti HND kvalifikaciją su nuopelnus profilio verslo susijusių studijų srityje. Fondas laipsnis su klasės profilio 50% arba didesnis taip pat yra priimtinas.

Kas įrenginiai yra?

Jūs turėsite prieigą prie mokymosi išteklių centro tiek prie Exeter College ir tuo Ekseterio universitete. Yra Victoria House valgykla.

Ką galima kursas veda prie?

Jūs galite pereiti į toliau studijuoti į Ekseterio universitete. Tiesioginis patekimas į darbo ne jaunesniojo valdymo lygmenyje arba ant absolventas įdarbinimo sistemą.

Ar yra kokių nors papildomų išlaidų?

Rekomenduojamų vadovėlių pirkti.

Ką mūsų studentai galvoja?

"Ekseteris kolegija leido man toliau savo išsilavinimą, kai laikas buvo man tinka. Ji ne tik pasiūlė aukšto lygio mokymo ir draugiška aplinka, bet jis taip pat pasiūlė socialinį aspektą būdamas studentas. Aš esu įpusėjus mano BA Verslo vadybos ir naudojasi kas antras. Lektoriai eiti, kad mylią, kad Jūs jaustumėtės ramiai ir suprasti, ką darai. "

"Gebėti mokytis ir dirbti tuo pačiu metu ne tik padėjo kalbant apie pajamas, bet taip pat suteikė man tiesioginį ryšį tarp studijų ir praktikos. Aš vertinu mažesnių paskaita grupes, kur galiu užduoti klausimus ir bendrauti su kuratoriais ir klasiokų ".

"Žinoma, man leido mokytis visą gyvenimą ir toliau dirbti visą darbo dieną. Kurso turinys buvo susijęs su įvairių įmonės dirbau ir kaip aš mokiausi aš sužinojau daugiau apie organizaciją. Aš dabar dirba kaip valdymo komanda ir įmonės remiame mane su mano nuolatines studijas. "

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
5,995 GBP
per metus
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019