Ba. (Hons) marketingo valdymas

British University Vietnam

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ba. (Hons) marketingo valdymas

British University Vietnam

img

Laipsniai suteikė Stafordšyro universiteto

Dabartinė verslo aplinka yra stipriai orientuoti į gerai apmokytų ir veiksmingas prekybos darbuotojai. BA (Hons) rinkodaros vadybos apdovanojimas buvo sukurtas kaip paklausos iš darbdavių absolventų praktinių įgūdžių rinkodaros, paremta platesnės verslo struktūros supratimo rezultatas, ar komercinių, pramoninių, profesinių ar viešojo sektoriaus organizacijose , Kursas yra skirtas aprūpinti jums įgūdžių ir žinių, kad galėtų suteikti jums galvą paleisti savo karjerą rinkodaros ir yra palaikoma didelė grupė specialistų rinkodaros ir verslo kuratorių su tvirtus ryšius su Chartered Institute of Marketing.

Studijų platesnį verslo ir teisinę aplinką, prekybos vaidmuo toje aplinkoje ir kaip įvairūs aspektai organizacijos susirinks tarnauti į rinką.

Siekiama daugiau specialistų studijų rinkodaros ir kaip rinkodaros specialistai pridėtinę vertę organizacijai per klientų supratimą.

Siekiama įgūdžių ir žinių pradėti karjerą šiose srityse: pardavimų, reklamos, viešųjų ryšių, prekės ženklo valdymas, mažmeninės prekybos ir bendras valdymas.

Britų universitetas Vietnamas (BUV) didžiuojasi pirmoji ir vienintelė mokykla Vietnamas pasiūlyti visapusišką verslo laipsnių nuo Staffordshire University. Stafordšyro universitetas glaudžiai bendradarbiauja su buv kalbant apie valdymo ir kontrolės mokymo, kursų turinį ir plataus dalijamasi internete bibliotekoje kokybę, kad mūsų studentai tikras JK mokymosi patirtis. Studentai, kurie užpildyti laipsnį yra apdovanotas tarptautiniu mastu pripažintą bakalauro dailės laipsnį.

Patekimo į rinką reikalavimai

  • 17 metų ir vyresnių - išdirbtus metus 12 (arba lygiavertis) ir gavo pakankamai anglų kalbos su IELTS 6.0 + (kiekvienam komponentui turi surinkti tam tikrą minimalų 5,5 - perdavimo universitete Įkūrimo metai ar britų universiteto Vietname leidžia tiesiogiai patekti į kvalifikacijos kai studentas įvykdė šiuos reikalavimus arba lygiavertės ir praėjo bent vieną iš šių parinkčių: - 2 dalykų Advance EGC A lygį - Access programą, priimti reikiamą QAA- pripažintas standartas atvykimo į aukštojo mokslo ° Tarptautinės bakalaureato diplomo su mažiausiai 24 taškų

Stipendijos

Princas Andrew stipendija

04 viso mokslą princas Andrew stipendijos buv apdovanojami kasmet, vertinami aukščiau VND 700.000.000 ir kitų dalinių stipendijas yra prieinami aukštos abiturientų.

Į apdovanojimų atrenkami remiantis ankstesnių studijų rezultatus, atitinkamos patirties bendruomenės darbo ir gali tapti lyderiais viešojo sektoriaus, verslo ir akademinės derinys. Stipendija Programa pavadinta po britų karališkosios šeimos narys - princas Andrew Duke of York, Jungtinė Karalystė.

Prezidento Stipendijos ir Dekano Stipendijos

Kiekvienas Stipendija yra verta iki 50% nuo buv anketa bakalauro metus 1 mokesčio už mokslą (ir sąlyginis stipendiją 2 metai ir 3 formuoti vaiko studentų studijų rezultatų).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • English (UK)
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Locations
Vietnamas - Hanoi, Hanoi
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Vietnamas - Hanoi, Hanoi
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla