Kelionė iš Suomijos salyno į arktinę Laplandiją
Nuotykių ir lauko švietimo bakalauro laipsnis
Humanitarinių mokslų bakalauras 210 ECTS
Bendruomenės pedagogas, nuotykių ir lauko švietimas

Studijos Humak University of Applied Sciences , pirmaujančioje aukštojoje nuotykių ugdymo aukštojoje mokykloje Suomijoje.

Bendruomenės pedagogas studijuoja nuotykių ir lauko švietimo specialistus. Nuotykių ir lauko švietimas grindžiamas patirtinio ir veikla grindžiamo mokymosi metodika ir yra skirtas palaikyti asmenų, grupių ir bendruomenių augimą, vystymąsi, gerovę ir atstovavimą.

Tyrimų pagrindas yra daugiadisciplinė teorinė sistema, įgyvendinama įvairiose autentiškose mokymosi aplinkose, tokiose kaip ežerai, jūra, miškai, Laplandijos piliakalniuose ir dykumose. Studijų metu studentai mokosi planuoti ir vykdyti saugius nuotykių ugdymo procesus įvairioms tikslinėms grupėms bei vertinti ir plėtoti nuotykių edukacinę veiklą.

Baigę studijas studentai turi daugybę galimybių įsidarbinti skirtinguose nacionalinės ir tarptautinės darbo aplinkos sektoriuose. Bendruomenės švietėjai, turintys orientacinių nuotykių, gali būti įdarbinti, pavyzdžiui, darbo su jaunimu, organizacinio darbo, švietimo ir mokymo, gerovės paslaugų ar gamtos ir nuotykių verslumo srityse.

Priklausomai nuo pačių studentų pomėgių ir specializacijos, jie gali pasirinkti instruktorių ar gidų darbą, pvz., Baidarių, treko, alpinizmo ir slidinėjimo srityse.

Pagrindinė informacija

 • Studijos prasideda: rugsėjis.
 • Mokymo kalba: anglų.
 • Mokymo laikas: Mokymas dienos metu.
 • Mokymo būdas: Kontaktinis mokymas, Mišrusis mokymasis, Internetinės studijos.
 • Mokymosi forma: patyrimas, koučingas, individualus mokymasis, prižiūrimos stažuotės, mokymasis darbo vietoje.
 • Studijų programos apimtis: 210 ECTS kreditų. Studijų turinys.
 • Planuojama trukmė: 3,5 metų, įskaitant vasaros semestrus.
 • Mokestis už mokslą: Mokama iš studentų, atvykusių už ES / EEE ir Šveicarijos teritorijos ribų, 9000 eurų / studijų metai. ES / EEE zonos ir Šveicarijos piliečiams mokestis netaikomas.
 • Transporto ir įrangos mokestis: 1000 eurų / studijų metai (įskaičiuota į mokestį už mokslą).
 • Kvalifikacija: Humanitarinių mokslų bakalauras (BH, suomių kalba yhteisöpedagogi (AMK))

Karjeros galimybės

Bendruomenės ugdymo studijos, orientuotos į edukacinę orientaciją, moko studentus įgyti įvairių įgūdžių, reikalingų profesinėje bendruomenės ir nuotykių ugdymo srityje. Studentai įgyja pagrindinius prevencinio darbo ir gerovės skatinimo principus bei praktikas ir susipažįsta su įvairiomis veiklos formomis bendruomenėse ir visuomenėje.

Studijų metu studentai įgyja pedagoginių, socialinių, techninių, aplinkosaugos ir saugos įgūdžių, taip pat yra pasirengę verslumui. Praktinio mokymo laikotarpiai ir bendradarbiavimas su darbu yra neatsiejama studentų įgūdžių ugdymo bendruomenėje ir nuotykių ugdymo kompetencijų dalis (taip pat žr. „Mokymosi aplinka“).

Nuotykių ir švietimo lauke metodai gali būti taikomi įvairiose aplinkose ir kontekstuose su skirtingomis tikslinėmis grupėmis, skirtinguose visuomenės sektoriuose. Nuotykių švietimas gali būti taikomas, pvz., Prevencinio darbo, jaunimo ir NVO darbo, švietimo ir mokymo, gamtos ir nuotykių verslumo srityse. Be to, atsižvelgiant į studentų interesus ir specializaciją, jie gali pasirinkti instruktorių, pvz., Baidarių, treko, alpinizmo ir slidinėjimo, treniruotes.

122320_122318_pexels-photo-532803.jpeg

Pixabay / Pexels

Mokymasis patirtimi ir veikla

Vykdydami patirtinius ir veikla pagrįstus procesus, studentai įgis daug naujų įgūdžių. Teorijos ir praktikos dialogas bus akcentuojamas per studijų programą.

Teorijos praktika

Nuo pat studijų pradžios teorinis nuotykių ir lavinimosi lauke pagrindas bus pritaikytas per įvairius užsiėmimus ir ekskursijas, pvz., Žygius ir keliones, baidarių keliones, vasaros ir žiemos stovyklas bei Šiaurės šalių žiemos užsiėmimus. Vykdydami patirtinius ir veikla grindžiamus procesus, studentai išmoks planuoti, organizuoti, įgyvendinti ir vertinti saugias nuotykių ir lauko veiklas įvairioms tikslinėms grupėms, skirtingoje aplinkoje ir įvairiomis aplinkybėmis.

Studijų metu studentai įgis daug naujų įgūdžių, ypač pedagoginių, lyderystės, socialinių, aplinkosaugos, techninių ir saugos įgūdžių. Bendruomenės pedagogų studijos taip pat apims tokias sritis kaip Šiaurės šalių gerovės sistema, prevencinis darbas, lygybė, įvairovė ir verslumas.

Studijų struktūra

Dialogas tarp teorijos ir praktikos bus akcentuojamas visoje mokymo programoje. Studentų žinios ir gebėjimai plėtosis iš faktinių žinių, paremtų praktine patirtimi, į abstraktesnes ir analitines žinias ir įgūdžius.

Studijos yra dieninės dienos studijos, įskaitant vasaros semestrus. Mažiausiai 30 ECTS testų bus atliekama prižiūrint stažuotėms Suomijoje ar užsienyje. Individualiuose studijų planuose bus atsižvelgiama į studentų studijų ir darbo istoriją (ankstesnio mokymosi pripažinimas).

Programos darbo krūvis lygus 210 ECTS kreditų. Studijų programa apima šį pagrindinį turinį:

 • Bendrosios studijos 10 ECTS
 • Profesinės studijos 125 ECTS
  • Profesinės kalbos studijos 15 ECTS
  • Įvadas į bendruomenės ugdymą 10 ECTS
  • Pedagoginiai nuotykių ugdymo įgūdžiai 40 ECTS
  • Techniniai nuotykių ugdymo įgūdžiai 30 ECTS
  • Socialinės studijos 30 ECTS
 • Išplėstinės profesinės studijos 30 ECTS
  Nuotykių ugdymo profesionalumas:
 • Tinklo ir partnerystės plėtra 15 ECTS
 • Nuotykių švietimo programavimas 15 ECTS
 • Taikomųjų tyrimų ir plėtros, įskaitant bakalaurinį darbą, studijos (galutinis projektas) 30 ECTS
 • Pasirenkamosios studijos 15 ECTS

Baigiamasis darbas / projektas

Galutinis projektas (bakalauro darbas) yra į darbinį gyvenimą orientuotas plėtros projektas. Vykdydami baigiamąjį projektą, studentai demonstruoja savo galimybes konkrečiu būdu plėtoti darbinį gyvenimą. Galutinis projektas gali būti vykdomas atskirai arba kaip grupė. Galutinis projekto rezultatas gali būti, pvz., Produktas ar įvykis.

Ko tikėtis praktiškai

Bendruomenės ugdymo studijos bus nukreiptos į nuotykius ir veiklą lauke. Jūs mokysitės tiek lauke, tiek lauke. Jūs dalyvausite kelių dienų kempingų kelionėse, kuriose miegosite palapinėse ir (arba) dykumos kajutėse. Dienos miesteliu paprastai prasideda 9.15 ir trunka iki 16.00. Kelionės lauke gali trukti ilgiau. Praktikos metu dienos tvarkaraštį lemia stažuotės vieta.

Pirmaisiais studijų metais galite tikėtis, kad maždaug 1/3 laiko bus skirta užsiėmimams / veiklai / praktinių įgūdžių lavinimui, 1/3 laiko bus skirta projektams / savarankiškoms studijoms / grupinėms užduotims, o paskutinis 1/3 bus praleistas stažuotėse (praktinis mokymas, pagrįstas darbiniu gyvenimu). Prašome susipažinti su studijų struktūra ir mokymo programa.

Įranga ir drabužiai

„Humak“ teikia visą ypatingą nuotykių ir lauko įrangą, tokią kaip palapinės, stovyklavietės krosnys, irklų reikmenys, virvės ir pakinktai. Kalbant apie drabužius, atkreipkite dėmesį į keturis sezonus!

Daugiau informacijos apie drabužius ir įrangą bus pateikta priėmimo akte. Kaip naujas studentas gausite sąrašą, kuris padės pasiruošti studijoms. Sąraše pateikiami tinkamų lauko drabužių ir kitų su stovyklavimu susijusių reikmenų, reikalingų studijoms, pavyzdžiai.

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
42 mėnesių
Dieninės
Price
9,000 EUR
Studijų mokestis yra 9000 EUR ne ES, EEE / Šveicarijos studentams per mokslo metus. ES / EEA zonos ir Šveicarijos piliečiams šis mokestis netaikomas.
Deadline
Sau. 22, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Grd. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 22, 2020

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 22, 2020
End Date
Grd. 2023