Visuomenių ir teritorijų plėtros bakalauras

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

pristatymas

Visuomenių ir teritorijų plėtros bakalauras siūlo daugiadalykį mokymą, apimantį teorines žmogaus ir socialinių mokslų pamokas su kursais, praktiniais seminarais ir stažuotėmis, kurios paruošia įsipareigojimą veikti.

Gyventojų senėjimas, globalizacija, klimato pokyčiai, miestų plėtra, kaimo transformacijos, demokratija, žinių ekonomikos augimas, socialinė nelygybė, kultūrinis pliuralizmas ir gyvenimo būdas yra Tai yra realybė, su kuria susiduria socialinių pokyčių agentai, kuri nagrinėjama šiame taikomajame socialinių mokslų mokyme.

Programos tikslas - pagerinti žinias ir kritinį supratimą apie šiuolaikines socialines realijas, turinčias įtakos visuomenės ir teritorijų raidai.

tikslai

Plėtoti žinias ir supratimą apie šiuolaikines socialines realijas, turinčias įtakos visuomenės ir teritorijų vystymosi būklei.

Tarpdisciplininis mokymas, kuriame naudojamos kelios socialinių mokslų disciplinos

Visuomenių ir teritorijų plėtra apima keletą socialinių mokslų disciplinų: antropologiją, sociologiją, geografiją, politologiją, ekonomiką, istoriją.

Kursai įgalina priartėti prie socialinių ir teritorinių aspektų šiais skirtingais požiūriais, kad susidarytų išsami ir kritiška tiriamų realijų perspektyva.

Įmonių ir teritorijų plėtros bakalaureatas palengvina patekimą į darbo rinką per administravimo, etikos, supažindinimo su praktika aplinką ir stažuotojo patirtį. UQAR kursą, studentas taip pat gali pasirinkti praturtinimo kursus kitose UQAR .

Galimybė geriau suprasti gyvenimą visuomenėje, geriau veikti

Visuomenių ir teritorijų plėtros bakalaureatas suteikia galimybę bendrauti su piliečių siekiais, analizuoti konkrečias situacijas ir padėti spręsti socialines problemas.

Teorijos sutelktos siekiant suprasti visuomenės reiškinius, skatinti socialines inovacijas ir kaupti patikimas žinias, kuriomis vadovaujasi kolektyviniai veiksmai. Žvelgiant į istorinę ar filosofinę perspektyvą, taip pat tikslinga išsiaiškinti dabarties problemas, įvykių svarbą ir vykstančių pokyčių padarinius.

Mokymasis vietoje, pagal praktiką

Įmonių ir teritorijų bakalauro laipsnio ugdymo pedagoginės formulės grindžiamos dviem principais:

 • realių situacijų analizė yra geriausias būdas žengti į priekį integruojant skirtingų disciplinų pasiekimus;
 • Kitas žingsnis yra susisiekti su socialinės plėtros specialistais, kurie gali ją įkvėpti, supažindinti ją su praktikos reikalavimais ir sudominti įsitraukimo galimybėmis.

Studentai gauna naudos iš kelių susitikimų su daugeliu plėtros specialistų ir apsilankymų organizacijose, veiklos ir išvykų, supažindinant juos su daugybe galimų būdų.126565_rsz_adobestock_250661602.jpg

Stažuotės pritaikyti įgytas žinias konkrečiame kontekste

Visuomenių ir teritorijų plėtros bakalauras apima kredituojamas stažuotes organizacijose, norinčiose priimti studentus, siekiančius tapti plėtros ir pokyčių agentais.

Prižiūrimi profesoriaus ir pasirinktos organizacijos, šie kursai suteikia galimybę įgytas žinias pritaikyti visapusiškam tyrimo metodui įgyvendinti, derinant teorinius, kritinius ir metodinius aspektus.

Šis procesas taip pat apima tyrimo ataskaitos rašymą ir rezultatų pristatymą kliento organizacijai. Rinkinį siekiama pritaikyti mokymo aplinkoje.

Stažuotes galima atlikti ir užsienyje.

Pageidaujami įgūdžiai įvairiose profesinėse srityse

Kūrybingo ir griežto proto siekiama spręsti uždavinius, su kuriais susiduria valstybinės ir privačios organizacijos, vyriausybės ir piliečių grupės, trumpai tariant, visi, dirbantys skirtingu mastu plėtojant bendruomenes ir teritorijas.

Pagrindiniai darbdaviai

Būdamas socialiniu analitiku, BScD absolventas turi socialinių mokslų išsilavinimą, suteikiantį jam galimybę siūlyti savo paslaugas kaip plėtros pareigūnas arba konsultantas taikomųjų socialinių mokslų srityje įvairiose vyriausybinėse agentūrose, bendruomenės, vietos ir regionų, planavimo, koordinavimo projektų ar iniciatyvų, susijusių su socialiniais reiškiniais, turinčiais įtakos teritorijoms ir gyventojams, požiūriu.

Pagrindiniai visuomenės ir teritorijų plėtros bakalauro absolventų darbdaviai yra vietinės ir regioninės plėtros organizacijos, nepriklausomai nuo to, ar jos yra iš viešojo, ar privataus bendruomenės sektoriaus, tokios kaip:

 • Bendruomenės plėtros paramos korporacijos (CFDC);
 • regioninės konsultacijų ir plėtros tarybos (CRCD);
 • Regioninės aplinkos tarybos (CRE);
 • regioninės apskričių savivaldybės (RCM);
 • ne pelno organizacijos (socialinė ekonomika, aplinka, socialinė įtrauktis ir kt.);
 • savivaldybės;
 • valstybės tarnyba;
 • tyrimų organizacijos;

Pagrindiniai darbai

Pagrindinės visuomenės ir teritorijų plėtros bakalauro absolventams siūlomos darbo vietos yra:

 • plėtros pareigūnas;
 • tyrėjas;
 • projekto vadovas;
 • koordinuojantis pareigūnas;
 • bendruomenės atstovas;
 • turizmo plėtros agentas;
 • plėtros patarėjas;

Galimybė tęsti doktorantūrą

Absolventai, turintys įmonių ir teritorijų plėtros bakalauro laipsnį, turi galimybę tęsti pažangą iki regioninės plėtros magistro laipsnio (su atmintimi ar su testu), regioninės ir teritorinės plėtros DESS ir regioninės plėtros daktaro laipsnio.

Jie taip pat gali naudotis UQAR studijų programomis šiose srityse:

 • etika;
 • projektų valdymas;
 • žmonių valdymas darbo vietoje.

Profesorių komanda atsidavusi studentams

Riboti klasių kursai palengvina mainus su dėstytojais ir tarp studentų, sukurdami atmosferą, palankią studentų projektams įgyvendinti.

Įvairi fakulteto komanda užsiima tyrimų projektais, skirtais suprasti ir palaikyti plėtrą Kvebeke, jo regionuose ir tarptautiniu mastu.

Šių profesorių prieinamumas ir nuostabi priežiūra skatina studijų sėkmę.

Daug galimybių būti užsienyje

UQAR suteikia daug galimybių apsigyventi užsienyje studentams, motyvuotiems plėsti savo žinias, tuo pat metu gyvenant už naudingą kultūrinę patirtį. Šios viešnagės gali vykti mainų programos, praktinės praktikos ar mokslinių tyrimų viešnagės forma. Taip pat yra keletas finansavimo šaltinių.

Dvigubo laipsnio sutartis su Vakarų Katalikų universitetu (Prancūzija)

Vykdydami savo mokymą, studentai gali pasinaudoti šia sutartimi, leidžiančia jiems ne tik gauti bakalauro laipsnį plėtojant įmones ir teritorijas, bet ir humanitarinių ir socialinių mokslų, socialinių mokslų, kursų bakalauro laipsnį. Taikomoji sociologija ir etnologija Universiteé Catholicique de l'Ouest, Anžė miestelyje, Prancūzija.

Priėmimo sąlygos

Kolegializuota bazė

Turėkite kolegijos studijų (DCS) arba lygiaverčio diplomą.

Prancūzų kalbos žinios: Be to, kandidatas, kuris negali įrodyti prancūzų kalbos mokėjimo pagal „Prancūzų kalbos bakalauro politikos“ kriterijus, turės atlikti institucinį egzaminą. Prancūzai, gavę tam skirtą šaukimą. Neišlaikius egzamino, reikės sėkmingai baigti funkcinį prancūzų kalbos kursą, o registracija į šį kursą yra privaloma per kitą kadenciją.

Pagrindinė patirtis

Turėkite tinkamų žinių ir patirties, kuri laikoma tinkama. Tokiu atveju kandidatas atrankos komisijos nariams turės įrodyti, kad turi žinių, reikalingų universiteto bakalauro programai vykdyti.

Prancūzų kalbos žinios: Be to, kandidatas, kuris negali įrodyti prancūzų kalbos mokėjimo pagal „Prancūzų kalbos bakalauro politikos“ kriterijus, turės atlikti institucinį egzaminą. Prancūzai, gavę tam skirtą šaukimą. Neišlaikius egzamino, reikės sėkmingai baigti funkcinį prancūzų kalbos kursą, o registracija į šį kursą yra privaloma per kitą kadenciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

L'UQAR, une université d'excellence en recherche! Riche de la diversité de ses expertises de calibre international, l’UQAR se démarque parmi les meilleures universités en recherche au Canada. La comp ... Skaityti daugiau

L'UQAR, une université d'excellence en recherche! Riche de la diversité de ses expertises de calibre international, l’UQAR se démarque parmi les meilleures universités en recherche au Canada. La composition des axes d'excellence en recherche de l'UQAR- les sciences de la mer, le développement régional et la nordicité- reflète cette réalité distinctive. https://uqar.ca/nouvelles/uqar-info/3088-l-uqar-se-demarque-en-recherche-parmi-les-meilleures-universites-au-canada Skaityti mažiau
Rimouski , Levisas + 1 Daugiau Mažiau