Oficialus aprašymas

Tyrimo tikslai

Koks yra efektyviausias kovos su klimato kaita būdas? Kaip tarptautinė prekyba ir migracija veikia pasaulinę nelygybę? Koks geriausias būdas skatinti naujoves? Kaip mes galime sukurti institucijas, kurios užtikrintų atsparumą tokiems sukrėtimams kaip finansinės krizės? " Aalto bakalauro ekonomikos programoje Aalto sistemingai spręsti tokius klausimus kaip ir daugelis kitų.

Ekonomika - tai socialinis mokslas, grindžiamas griežtais teoriniais modeliais ir kruopščia duomenų analize. Suomijoje studijuosite oficialų modeliavimą, empirinius metodus ir institucijas pirmaujančiame ekonominių tyrimų centre. Mūsų profesoriai yra tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai, dirbo kai kuriuose geriausiuose universitetuose visame pasaulyje ir turi didelę patirtį konsultuodami vyriausybes, privačias įmones ir nevyriausybines organizacijas. Programa taip pat apima studijas matematikos ir programavimo Aalto University mokslo mokykloje.

Mes priimame 40 aukštos kvalifikacijos naujų studentų. Mes ieškome analitiniu požiūriu ir intelektualiai įdomių studentų, kurie dalijasi savo aistra, norėdami suprasti, kaip visuomenė veikia. Mes siūlome pasaulinio lygio mokymus, kuriuose naudojami analizės, skaičiavimo ir duomenų apdorojimo įgūdžiai, kurių paklausa yra labai įvairiapusė. Programa taip pat yra puikus pagrindas tolesniems ekonomikos ir kitų kiekybiškai orientuotų sričių tyrimams. Studentai, atvykę į bakalauro programą ekonomikos srityje, turi savarankišką studijų teisę į magistro studijų programas Aalto University verslo mokykloje Otaniemi miestelyje. Pavyzdžiui, ekonomikos magistro programa, integruota į Helsinkio ekonomikos magistro studijų programą. Ekonomikos katedra taip pat turi didelę patirtį, padėdama studentams patekti į prestižines studijas užsienyje.

Studijų kalba (-os)

Mokymo kalba yra anglų. Jei studentas nori, jis gali imtis kai kurių pasirenkamųjų ir / ar neformalių studijų suomių kalba.

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą yra susijęs su aukštųjų mokyklų studentais, atvykstančiais už ES / EEE regiono ar Šveicarijos ribų, kurie pradeda studijas anglų kalbos bakalauro ir magistro studijų programose 2017 m. Rugpjūčio mėn. Arba vėliau.

Aalto University studijų mokestis yra 12 000 EUR už mokslo metus bakalauro laipsnį ekonomikos ir verslo administravimo laipsnį, siūlomą anglų kalba, ir 15 000 eurų už mokslo metus magistrantūros studijų programoms.

Įvedus mokesčius už mokslą, taip pat buvo įvesta stipendijų programa, skirta remti mokinius, kurie dalyvauja mokestinio laipsnio programoje. " Aalto University stipendijos suteikiamos nemokant studijų mokesčio. Sprendimai dėl stipendijų priimami remiantis studentų, atrinktų studijuoti programose, akademiniais nuopelnais. Pareiškėjai kreipiasi dėl stipendijos kartu su priėmimo procesu. Stipendijos sprendimas priimamas tuo pačiu metu kaip ir priimant sprendimą.

Aalto University taip pat yra stipendijų stipendijų skatinimo sistema, kuria bus skiriama už studijas padarytą pažangą.

Karjeros galimybės

Ekonomika atveria galimybes siekti karjeros pagrindinėse nacionalinėse ir tarptautinėse institucijose, kurios reikalauja griežtos analitinės motyvacijos ir duomenų analizės. Šiuose vaidmeniuose ekonomikos absolventai remiasi praktinių analitinių priemonių teoriniu pagrindu ir turtu, kad išspręstų realius iššūkius ir atliktų kokybišką analizę. Studentai gauna naudos iš tarptautinės programos akademinio personalo reputacijos, akademinės kompetencijos ir kitų studentų tarptautinių perspektyvų.

Dauguma ekonomikų studentų tęsia magistro studijas ir atlieka įvairias funkcijas, įskaitant pagrindinių kompanijų, valstybės tarnybos, mokslinių tyrimų, finansų, pradedančiųjų ir nevyriausybinių organizacijų vaidmenis. Įprastų ekonomistų absolventų pirmųjų darbo vietų pavyzdžiai yra analitikai, konsultantai, patarėjai politikos formuotojams ir mokslininkams.

Antrosios pakopos studijų galimybės

Po bakalauro laipsnio studentai turi teisę tęsti studijas magistro programoje Aalto University . Programa idealiai tinka studentams, besidomintiems ekonomine išsilavinimu Helsinkio ekonomikos magistro laipsnyje. Programa taip pat yra puikus pagrindas tęstiniam mokymui kituose svarbiausiuose tarptautiniuose universitetuose. Per pastaruosius keletą metų mes turėjome studentų, kurie tęsė studijas universitetuose, tokiuose kaip MIT, Stanfordo, Prinstono, Londono ekonomikos mokykla, Pompeu Fabra universitetas ir Tulūzos universitetas.

Suomijos universiteto laipsniai atitinka bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Daugumoje sričių studentai gali lankyti daktaro laipsnį savanoriško licenciato laipsnio. Aalto University verslo mokykla siūlo 4 metų doktorantūros programą anglų kalba, skirta absolventams, turintiems magistro laipsnį. aukštojo mokslo akademinės karjeros ar aukšto lygio pareigas versle.

Tyrimų turinys

Yra didelė paklausa specialistams, turintiems stiprių analitinių įgūdžių ekonomikoje kartu su skaičiavimo ir duomenų apdorojimo įgūdžiais. Mūsų misija - atsakyti į tuos reikalavimus ir paruošti studentus už sunkias karjerą. Programa remiasi pagrindinėmis Aalto University kompetencijomis, ypač verslo mokyklos ir mokslo mokyklos kompetencijomis.

Per pirmuosius studijų metus atliksite ekonominių kursų principų, kurie supažindina jus su ekonominiu požiūriu į skirtingų vietinių ir pasaulinių socialinių problemų analizę. Jis remiasi "CORE-Econ" projektu, kurį sukūrė pasaulinė besimokančiųjų, mokytojų ir ekonomikos mokslų bendruomenė, siūlanti problemišku ir interaktyviu būdu mokytis ekonomikos. Pirmojo kurso studijose taip pat yra Matematikos ir programavimo kursai, kuriuos moko Mokslo mokykla.

Antrus metus atliksite daugiau pažangių ekonomikos kursų. Jūs išmokysite analizuoti ekonominių veikėjų elgseną; įvairių rinkų veikimas; politikos atsakas į rinkos trūkumus; makroekonominiai reiškiniai, nacionalinės ir tarptautinės institucijos bei viešieji finansai. Jūs taip pat išmokysite taikyti matematikos, statistikos ir programavimo metodus tikroms ekonominėms problemoms.

Trečiaisiais studijų metais jūs turėsite daugiau specializuotų ekonomikos kursų (pvz., Skaitmeninės rinkos, energetikos ir aplinkosaugos ekonomika, pinigai ir bankininkystė, miesto ekonomika, ekonominė istorija) ir parašys savo B.Sc. disertacija.

Per studijas galėsite pasirinkti pasirenkamus kursus, kuriuos siūlo "School of Business" ir likusį Aalto University . Jūs taip pat pagerinsite savo kalbos ir bendravimo įgūdžius. Programa suderinta su nepilnamečiais, kuriuos siūlo verslo mokykla ir mokslo mokykla. Jūs turėsite galimybę praleisti semestrą kitoje šalyje kaip mainų studentą.

Studijų struktūra

Aalto University verslo mokykla naudoja ECTS kreditų sistemą (Europos kreditų perkėlimo sistemą). Pagrindinis ECTS kreditų sistemos principas yra tas, kad vieni akademiniai studijų metai susideda iš 60 kreditų (ECTS), tai yra 1600 darbo valandų. Bakalauro programa (180 kreditų) paprastai yra baigta per trejus metus. Studentų darbo krūvio valandų, kurių laukiama 6 kreditų, kursas yra 160 valandų (įtraukiant klasės valandas ir visus kitus reikalavimus, kuriuos nustato profesorius).

Disertacija

Bakalauro baigiamojo darbo tikslas - ugdyti studentų gebėjimą atlikti nepriklausomus tyrimus ekonomikos srityje.

Tarptautinė patirtis

Verslo mokykloje Jūs dalyvausite tarptautinėje ir daugiakultūrėje mokymosi aplinkoje su dėstytojais ir studentais iš viso pasaulio. Visi Ekonomikos katedros profesoriai įgijo daktaro laipsnius užsienyje arba turi plataus masto aukštąjį išsilavinimą pasauliniuose universitetuose. Jūs taip pat turėsite galimybę praleisti semestrą užsienyje kaip mainų studentą vienoje iš daugelio mokyklos partnerių universitetų arba įtraukti stažuotę užsienyje į savo studijų programos dalį.

Programai būdingi priėmimo reikalavimai

2019 m. Aalto University verslo mokykloje, Otaniemi universitete, 40 kreditų studentai bus oficialiai įtraukti į bakalauro ekonomikos programą. Studentai, priimti į programą, turės studijuoti teisę į magistro laipsnį ekonomikos ir verslo administravimo Aalto University verslo mokykloje. Ekonomikos magistro programa integruota į Helsinkio ekonomikos magistro studijų programą.

Paraiškos bakalauro programai ekonomikoje pateikiamos naudojant bendrą suomių aukštojo mokslo institucijų interneto paraiškų sistemą studyinfo.fi (suomių opintopolku.fi). Studijų, prasidedančių 2019 m. Rudenį, taikymo laikotarpis yra 2019 m. Sausio 9-23 d.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Aalto University »

Paskutinį kartą atnaujinta October 20, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
3 - 5 metų
Dieninės
Price
12,000 EUR
Ne ES / EEE piliečiams per metus. Magistrantūros studijos: 15000 EUR per metus.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Application period: 9.1.2019 - 23.1.2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Application period: 9.1.2019 - 23.1.2019

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Application period: 9.1.2019 - 23.1.2019
End Date