Verslo administravimo bakalauro laipsnis (BSBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Laipsnių apžvalga

AUS BSBA derina teorinį mokymąsi su aktualiomis realaus verslo problemomis, kad studentai įgytų įgūdžių ir suprastų svarbiausias problemas, kurios kasdienį poveikį verslui. Individualus kursinis darbas ir į studentą orientuotas požiūris skyrė AUS verslo laipsnį. Šios programos tikslas yra suteikti studentams pasitikėjimo iš įgytų žinių ir įgytų įgūdžių, kad būtų galima pradėti savo karjerą ar siekti verslumo nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Kodėl AUS laipsnis

Mažos klasės

AUS įsipareigojimas dėl didžiausios studentų patirties apima reikiamą dėstytojų skaičių, kad būtų užtikrintas mažas klasės dydis ir tolesnė asmeninė pagalba studentams klasėje ir už jos ribų. Nedidelės klasės užtikrina visišką bendravimą su besimokančiu profesoriumi, taip pat su kolegomis iš įvairių profesinių ir kultūrinių sluoksnių.

Siuvami

AUS siūlo pritaikytą išsilavinimą su praktiniais ir teoriniais kursais, aktualiais šiandienos rinkai. Pirmenybę teikdami naujausiems verslo dalykams, labai motyvuoti ir ambicingi AUS darbuotojai ir administracija yra skirti akademiniam ir asmeniniam studentų tobulėjimui, glaudžiai bendradarbiaudami vienas su kitu, kad padėtų jiems pasiekti savo karjeros tikslus.

Realiojo pasaulio įžvalgos

Universitete ir už jo ribų, taip pat prieigai prie akademinių ir pramonės ekspertų, taip pat galima naudotis studijų programomis, sudarytomis remiantis dabartiniais tyrimais ir profesine praktika, kad būtų galima maksimaliai padidinti jūsų karjerą, ir prieiga prie įvairių duomenų bazių, tokių kaip EBSCO, „ProQuest“, „Financial Times“ ir kitos paslaugos.

Tinklas

Tarptautinė, daugiakultūrėje aplinkoje, įsikūrusi Šveicarijoje, AUS yra vienas iš pirmaujančių Šveicarijos verslo universitetų, esančių La Tour-de-Peilz mieste prie gražių Ženevos ežero krantų, ir jam suteikiama privilegija turėti tokias patinkančias pasaulines korporacijas ir organizacijas kaip Nestlé, Hublot, Jungtinių Tautų ir Tarptautinio olimpinio komiteto, lengvai pasiekiamo atstumo nuo universiteto miestelio.

Praktinis ir aktualus

Karjeros organizacija, jungianti teoriją su praktine patirtimi, AUS yra pasirengusi mokyti ir tobulinti savo studentus, suteikdama jiems galimybę pasirinkti jiems tinkamiausią karjeros kelią.

Tarptautinis pripažinimas

AUS palaikymas, kurį remia tarptautiniu mastu pripažintos ir stiprios vietos organizacijos, garantuoja kokybišką jos studentų švietimą. Universitetą pripažino kelios akreditacijos įstaigos, įskaitant JAV įsikūrusią Tarptautinę verslo mokymo akreditacijos tarybą (IABCE) ir Europos verslo mokymo tarybą (ECBE). Ji taip pat priklauso Šveicarijos ir Amerikos prekybos rūmams, FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées, AVDEP - Association Vaudoise des Ecoles Privées, taip pat Promove.

Ką sužinosite

Laipsnis prasideda penkiais pagrindiniais kursais. Po jų eina pagrindiniai kursai, suteikiantys studentams tvirtą supratimą apie verslo pagrindus, tokius kaip finansai, ekonomika, rinkodara ir verslumas. Studentai gali pasirinkti aktualius kursus, kad pritaikytų savo laipsnį.

Norėdami gauti laipsnį, studentai turės atlikti:
 • 5 pamatų moduliai / kursai
 • 24 pagrindiniai moduliai / kursai
 • 12 specialistų modulių / kursų
 • Stažuotė arba „Capstone“ projektas

Kursus pasirenka administracija, atsižvelgdama į studentų prašymus ir fakulteto prieinamumą, ir jie apima tokias temas kaip ekonomika, vadyba, teisė ir rinkodaros principai.

Akademinis kalendorius

Šiuo laikotarpiu mokslo metai paprastai prasideda rugsėjį ir baigiasi liepą trimis akademinėmis kadencijomis (rudenį, žiemą ir pavasarį). Kiekvieną semestrą sudaro vienuolika studijų savaičių ir viena egzaminų savaitė. Egzaminų laikotarpiai paprastai būna kiekvieno semestro viduryje ir pabaigoje. Atostogų laikotarpiai paprastai būna gruodį ir pavasarį. Ilgoji vasaros pertrauka yra liepa / rugpjūtis.

Terminų datos

Rudens terminas
 • Kursai: rugsėjis - gruodis
 • Atostogos: žiemos pertrauka: 4 savaitės
Žiemos terminas
 • Kursai: sausis - kovas
 • Atostogos: pavasario atostogos: 2 savaitės
Pavasario terminas
 • Kursai: balandžio - liepos mėn
 • Atostogos: vasaros atostogos: 10 savaičių

Bakalauro laipsnio reikalavimai

AUS American University in Switzerland suteikiamas BSBA laipsnis tik įvykdžius šiuos reikalavimus:

 • Akademinių kreditų reikalavimai;
 • Akademinių rezultatų reikalavimai (Kaupiamasis GPA 2.0.);
 • Lankomumo ir rezidavimo reikalavimai

Be to, visos neapmokėtos sąskaitos turi būti atsiskaitytos su administracija prieš baigiant studijas.

Kreditų perdavimas

Perkėlimo kreditai gali būti priimami iš kitų pripažintų kolegijų ir universitetų tiems kursams, kurie taikomi AUS programoms. Aukštojo mokslo laipsnio (AP) kreditai, gauti vidurinėje mokykloje, gali būti taikomi bakalauro programai. Pervedimo kreditai gali būti suteikiami tik už C (75%) ar aukštesnį pažymį. Visi abiturientai, turintys AUS, privalo įvykdyti bent pusę savo akademinio kreditų reikalavimo.

Kaip taikyti

American University in Switzerland išnagrinės visas užpildytas paraiškas ir susisieks su pareiškėjais per pagrįstą laiką, kai tik bus priimtas sprendimas. Tačiau priėmimas į AUS priklauso nuo riboto priėmimo atvejų skaičiaus; todėl įmanoma, kad ne visi kvalifikuoti kandidatai visada priimami. Tokiais atvejais Amerikos Šveicarijos universitetas priima tuos, kurie turi aukščiausią kvalifikaciją ir potencialą.

Visi kandidatai privalo įrodyti puikius akademinius įrašus, rodančius apie jų sėkmės galimybes tam tikroje studijų srityje, ir atlikti šias AUS priėmimo procedūras.

Patekimo reikalavimai

Norint įstoti į bakalauro programą, reikia baigti ir baigti pripažintą įstaigą vidurinėje mokykloje. AUS gali administruoti vieną ar daugiau stojamųjų egzaminų, kad nustatytų, ar kandidatas atitinka būtiniausius programos reikalavimus, o AUS gali reikalauti papildomų pagrindų kursų studentams, kurie praleidžia kai kuriuos verslo vadybos pagrindus.

Priėmimo sąlygos

Į visų pretendentų priėmimo reikalavimus įtraukta užpildyta paraiškos forma ir mokėtini mokesčiai, be toliau išvardytų dokumentų. Pareiškėjas turėtų užtikrinti, kad šie dokumentai būtų laiku išsiųsti AUS verslo mokyklai prieš pradedant studijų kursą.

 • Prašyti paraiškos formą
 • Pateikite užpildytą ir pasirašytą paraiškos formą
 • Nuotraukos: Šeši (6) paso dydžio nuotraukos turi būti pridėtos prie paraiškos formos, kuri pateikiama AUS. Daugumą šių nuotraukų reikalauja vietos valdžios institucijos ir studentų vizos.
 • Rekomendacijos: Du (2) konfidencialūs instruktorių ar darbdavių, kurie yra susipažinę su ankstesniais pareiškėjo darbais, rekomendaciniai laiškai turi būti siunčiami tiesiai į AUS. Patvirtinti vertimai taip pat turi būti pateikti visomis raidėmis, kurios nėra anglų kalba.
 • Gyvenimo aprašymas arba CV: Trumpas rašytinis pareiškėjo pranašumų ir laimėjimų aprašymas. Įtraukite asmeninius duomenis, išsilavinimą, darbo patirtį, kitas kvalifikacijas ir karjeros lūkesčius.
 • Nuorašai: Kandidatai privalo pateikti oficialius nuorašus apie visą taikomą akademinį darbą, atliktą vidurinio ar universitetinio lygio įstaigose per pastaruosius penkerius (5) metus. Institucijos stenogramas turi tiesiogiai siųsti AUS. Patvirtinti vertimai taip pat turi būti pateikti visiems dokumentams ne anglų kalba.
 • Motyvacinis laiškas: esė ar motyvacinis laiškas turėtų būti ne trumpesnis kaip 500 žodžių. Jūs turėtumėte papasakoti savo akademinės raidos istoriją ir bet kokią kitą darbo patirtį, kurią turite turėdami pasakojimą apie pirmą asmenį. Turėtumėte paaiškinti savo taikymo priežastis ir tai, kaip tikitės, kad AUS dar labiau pagerins jūsų dabartinius karjeros tikslus.
 • Kalbos mokėjimas: Paprastai mokėjimas bus pripažintas, jei studentai įvykdė bet kurią iš šių sąlygų:
  • a. Dalyvauti bent trejus pastaruosius visus studijų metus įstaigoje, kurioje vienintelė mokymo kalba yra anglų kalba
  • b. Tarptautinio bakalaureato (IB) standartinio ar aukštesnio lygio įgijimas.
 • Jei nė viena iš šių sąlygų netaikoma, anglų kalbos mokėjimas turi būti įrodytas gavus reikiamą balą pagal vieną iš šių sąlygų:
 • Ne mažiau kaip 550 balų anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL). Ne mažiau kaip 6,0 balų tarptautinėje anglų kalbos testų sistemoje (IELTS).
 • Paraiškoje turi būti visi šie punktai, kad būtų galima dalyvauti priėmimo procese.
Paraiškų pateikimo terminai

AUS veikia pagal nuolatinį priėmimo principą, pagal kurį reikalaujama, kad užpildytą paraiškos medžiagą, taip pat visą akademinę informaciją ir reikiamą mokestį AUS gautų likus ne mažiau kaip 10 savaičių iki kadencijos pradžios. Jei priimsite, gausite oficialų priėmimo laišką ir kvietimą atvykti. Šiuo metu jums taip pat bus pranešta apie bet kokią papildomą informaciją, kuri turėtų būti pateikta norint užpildyti jūsų bylą. Mokėjimo ir mokėtinų mokesčių grafikas yra nurodytas Pasiūlymo laiške, išsiųstame kartu su Priėmimo raštu.

Mokestis už mokslą

 • 3 metų programa
 • Registracijos mokestis: 3500 CHF
 • Pirmųjų kursų mokslas: 24 000 CHF
 • Antrieji kursai: 24 000 CHF
 • Trečiųjų metų mokslas: 24 000 CHF
 • Iš viso: 75 500 CHF

* Visos kainos nurodytos Šveicarijos frankais (CHF)

* Studijos ir rinkliavos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo

Studentai turėtų tikėtis keleto papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą ir turės būti apskaitomos atskirai. Papildomos išlaidos gali apimti:

 • Sveikatos draudimas
 • Apgyvendinimas
 • Transportas
 • Socialinė veikla / kelionės
 • Kopijavimo išlaidos

Visi mokesčiai yra nurodyti Šveicarijos frankais (CHF). Kadangi AUS - American University in Switzerland yra privati įstaiga, visi studentai moka vienodus mokesčius, nepriklausomai nuo pilietybės. Mokesčiai laikas nuo laiko yra peržiūrimi ir gali keistis nuo išvardytų.

Universitetas pasilieka teisę prireikus atlikti pakeitimus ar pakeitimus.

Kaip mokėti

Prašymo ir registracijos mokesčiai turi būti sumokėti prieš pateikiant prašymą vizai. Mokestis už mokslą turi būti sumokėtas likus ne mažiau kaip dviem savaitėms iki akademinės programos pradžios dienos. Jei mokėjimas nebus atliktas, jūs negalite registruotis ir pradėti užsiėmimų, kol nebus sumokėtas. Mokėjimai gali būti atlikti banko pavedimu arba asmeniškai. Studentas nebus visiškai registruotas, kol nebus gautas visas mokėjimas. Mokėjimas ir paslaugos gali būti atšauktos nesumokėjus.

Grąžinimo politika

Jei pradedate studijų programą ir norite pasitraukti, turite apie tai raštu informuoti administraciją. Grąžinamos lėšos bus vykdomos vadovaujantis mūsų lėšų grąžinimo politika.

Pastaba: šis procesas gali užtrukti keletą mėnesių.

Stipendijos

AUS siūlo daugybę stipendijų ir stipendijų, kad padėtų jums mokytis. Daugiau informacijos galite gauti tiesiogiai iš mūsų administracijos komandos.

Karjeros galimybės

AUS mokymo metodas ir patirtis už klasės ribų užtikrins, kad absolventai bus pasirengę rytojaus verslo pasauliui. Atsižvelgiant į pasirinktą mokymo programą ir kursinį darbą, absolventai gali stengtis žengti šiais verslo keliais:

 • Verslo savininkas: įmonės ar verslo įkūrimas; rizikuoti ir eiti vyriausiojo sprendimų priėmėjo pareigas; verslo veiklos, biudžeto ir išteklių stebėjimas ir kontrolė.
 • Generalinis vadybininkas: vadovas, kuris gali įkvėpti personalą ir motyvuoti juos užtikrinti, kad asmenys ir darbo komandos pasiektų savo bendrus tikslus. Aptardamas visus pagrindinius verslo įgūdžius, generalinis direktorius priima svarbiausius verslo sprendimus, kurie yra logiški, pagrįsti faktais ir apie kuriuos galima efektyviai pranešti.
 • Verslo konsultantas: Valdymo konsultavimo paslaugų teikimas, siekiant padėti organizacijoms pagerinti veiklą ir efektyvumą; analizuoti verslą ir kurti sprendimus, kurie padėtų pasiekti tikslus.
 • Verslo plėtros vadovas: Apskaitos tvarkymas, ryšių palaikymas ir verslo planai, siekiant užtikrinti maksimalų verslo operacijų efektyvumą.
 • Marketingo ir komunikacijos pareigūnas: Komunikacijos ir rinkodaros strategijų įgyvendinimas; viešųjų ryšių ir komunikacijos priemonių, tokių kaip svetainės, socialinė ir žiniasklaida, galimybių maksimizavimas.

Studentų atsiliepimai

„Man buvo labai malonu būti AUS verslo mokyklos dalimi!

Dėkoju AUS už rūpestį ir paramą per visą savo švietimo kelionę, taip pat už tokios malonios aplinkos sukūrimą, kuriame mokiausi.

Užsiėmimai man labai patiko. Jie visi buvo labai jaudinantys, iššūkiai, įdomūs ir interaktyvūs “.

Yanina Stanislavskaya-Thöle

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Preparing you for the business of tomorrow, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities situated in La Tour-de-Peilz on the beautiful sho ... Skaityti daugiau

Preparing you for the business of tomorrow, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities situated in La Tour-de-Peilz on the beautiful shores of Lake Geneva close to the Olympic Capital Lausanne, and Geneva, the center for diplomacy. Throughout its 45-year history, AUS has prepared international business students with the knowledge, tools, and training of today to be a positive contributor to the general management of any business organization of tomorrow. Offering tailored education in an international and multicultural environment, with practical and theoretical courses, which are relevant for today’s market, AUS has a new, dynamic and ambitious staff providing a personal approach – both in the classroom and outside of the school – for all students. Skaityti mažiau
„La Tour-de-Peilz“