Bachelor Fashion Design

IFA Paris

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bachelor Fashion Design

IFA Paris

IFA Paris BAKALAURIS, KURIAS SERTIFIKUOTI "FEDE" (FÉDÉRATION EUROPÉENNE DES ÉCOLES)

 • Trukmė: 3 metų programa anglų kalba
 • KAMUOSE: Paryžiuje, Šanchajuje, Stambule
 • FORMA: Lankstus
 • TOLESNIS INTAKAS: 2019 m. Sausio mėn., 2019 m. Kovo mėn., 2019 m. Rugsėjo mėn
 • ECTS kreditai: 180
 • PARAIŠKOS MOKESTIS: 150 €
 • TUČIŲ MOKESČIAI / METAI: 8 400 EUR Paryžiuje, 85 000 GBP Šanchajuje, 7 400 EUR Stambule
 • LIMITED: 25 studentai vienai klasei

"Ši programa yra išsami, intensyvi ir įdomi"

ĮVADAS

Mados dizaino bakalauro laipsnis

Inovaciniai mokymo metodai, derinant tradicines paskaitas, praktinius seminarus, asmeninius tyrimus, eksperimentus, lygiaverčius pristatymus ir įvairius vizitus, skatina studentus tapti kūrybingais ir pragmatiškais, įdomiais ir analitiniais, vaizduotiniais ir puikiais specialistais bei paruošti juos tarptautinės karjeros galimybėms . Individualus požiūris leidžia jiems kurti savo kūrybinę visatą, tuo pačiu prisitaikant prie skirtingų stilių, prekių tipų ir rinkos segmentų.

Ši labai išsami, intensyvi, įvairi ir įdomi programa vilioja mados mėgėjus į mados dizainerio darbo vietas. Tačiau puikios mados produktų žinios ir kūrybinis procesas, kuriuos ji suteikia, leidžia dalyviams taip pat pasiekti pozicijas, tokias kaip "Stylist", "Pattern Maker", "Production Manager", "Independent Designer" ar net kolekcijos direktorius, meno direktorius ar "Merchandiser", kai juos baigia "IFA Paryžiaus" magistras meno šiuolaikinio mados dizaino.

ADMINISTRACIJA

Priėmimo sąlygos:

 • 18 metų minimalus
 • Vidurinės mokyklos absolventas arba lygiavertiškumas
 • IELTS 5.5 arba TOEFL IBT 65 (ar lygiavertiškumas) arba studijų įrodymas anglų kalba, ne gimtoji anglų kalbos
 • Stipri motyvacija "Mada"
 • Interviu (Campus arba Skype)

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti:

 • Užpildykite internetinę paraiškos formą
 • Naujausi aukštosios mokyklos stenograma
 • Vidurinės mokyklos diplomo kopija arba jos lygiavertiškumas
 • Motyvacinis laiškas
 • Tęsti / CV
 • Paso nuotrauka
 • Paso kopija
 • Portfelis

KURSO STRUKTŪRA

Kursą organizuoja apie 3 Ateliers, kurie trunka kas 30 akademinių savaičių. Kiekviena atele apima konkrečius modulių grupes, suskirstytas įvairiomis temomis.

3 Atelieriai atitinka aukštojo mokslo sistemos nustatytus 3 lygius. Kursas rengiamas laikantis Bolonijos konvencijos principų, o pasibaigus studijų programos dalyviams suteikiama 180 ECTS (60 ECTS už atelierį ar metus).

Šio kurso kūrimo pagrindas yra leisti moksleiviams panirti į aplinką, kuri primena, kokios bus jų darbo sąlygos mados studijoje. Vertinimo strategijoje naudojamas tobulas balansas tarp apibendrinamųjų ir formuojančių vertinimų, siekiant tobulinti įgūdžius ne tik pagrindinėse disciplinose, bet ir projektų planavimo bei laiko valdyme. Projektai tuo pačiu metu vykdomi tarp visų modulių, siekiant pagerinti studentų perkeliamų įgūdžių, leidžiant jiems susieti įgūdžius ir kompetencijas iš įvairių sričių.

"First Atelier": "Discovery"

Pirmasis ateljeje vyksta kaip pirmieji bakalauro kursai. Pagal aukštojo mokslo programas pirmoji "Atelier" yra lygiavertė aukštojo mokslo 4 lygio. Studentai seka pagrindinius modulius, siekdami atrasti mados visatą. Jie įgys pagrindinių įgūdžių dizaino, statybos, skaitmeninės mados ir mados istorijoje, kad nustatytų savo mokymosi kreivės pedagoginį pagrindą.

Modelio dizainas 1: pirmojoje šio modulio grupių dalyje mokiniai atrinks pagrindinius mados dizaino įgūdžius:

Kaip apibūdinti moterų ir vyrų figūrėlės ir kiekvieno tipo drabužių techninius brėžinius. Kaip naudoti spalvas ir sukurti mados spalvų derinius. Kaip sukurti piešinius ir juos integruoti į drabužių kolekciją. Kurti kūrybinių tyrimų metodiką ir sustiprinti jų smalsumą bei kūrybiškumą. Kaip išreikšti savo įkvėpimus ir idėjas per nuotaikos lenteles, iliustracijas, stilizavimą ir pilną profesionalų portfelį. Kaip surinkti ir suplanuoti surinkimo planą.

"Fashion Workshop 1": mados dizainas yra ne tik abstrakčios koncepcijos, bet ir kūrybiškumas turi būti paremtas praktiniais eksperimentais ir techniniais tyrimais. Šioje pirmojoje "Fashion Workshop" programoje mokiniai išmėgins skirtingus mirtingus metodus ir spausdinimo būdus, kuria stiliaus stiliaus konstrukciją, atpažins ir analizuos įvairius menininkus ir dizainerius, dalyvaudami tarptautinėse parodose ar koncepcijos įgyvendinimo darbe, kuri bus sukurta mados dizaino modulyje .

Skaitmeninis mados dizainas 1: Šiuolaikinėje mados industrijoje absoliučiai svarbu įsisavinti tinkamą programinę įrangą: būtina parengti tikslius techninius eskizus ir profesionaliai pristatyti idėjas bei dizainą. Pirmoje šio modulio dalyje mokiniai sužinos Photoshop, Illustrator ir In-Design pagrindus.

Temos kūrimas ir piešimas 1: mados žinios yra neišsamios be gero statybos supratimo. Pirmojoje šio modulio dalyje mokiniai atrinks du pagrindinius drabužių vystymo būdus: modelio formavimą ir drabuziavimą. Jie mokysis kurti modelius tiesiai iš kūno matmenų arba sukloti ant manekeno pagal IFA Paryžiaus statybos metodus, kuriuos sukūrė mūsų dėstytojai daugiau nei 2 dešimtmečius. Pirmojo lygio pabaigoje mokiniai sugebės kurti įprastus sijonus, marškinius ir sukneles.

Gamyba 1: mados dizaineriai turi įsivaizduoti kiekvieną detalę ir apdailos drabužius, kuriuos jie sukuria, todėl drabužių gamybos proceso įvaldymas yra toks svarbus. Pirmajame lygmenyje mokiniai palaipsniui mokosi skirtingų siuvimo ir apdailos metodų, gamindami visą drabužius, tokius kaip sijonai ir marškiniai.

Mados istorija ir kultūra: žinokite praeitį ir supraskite dovaną, kad sukurtumėte ateitį. Kaip ir kiekvienas kūrybinis laukas, mada yra kultūra, todėl svarbu žinoti jos istoriją ir vystymąsi, kad galėtumėte vizualizuoti kryptis, kurių ji imsis. Per paskaitas, tyrimus ir archyvų pristatymą, studentai atvyks į mados evoliuciją per laiką ir analizuos svarbiausių mados dizainerių kūrinius, stilių ir įkvėpimą, ypatingą dėmesį skiriant tarptautinės mados meistrams per pastaruosius keturiasdešimt metų.

Antrasis "Atelier": eksperimentavimas

Antrasis ateljeje vyksta antrieji bakalauro kursai. Pagal aukštojo mokslo programų sistemą antrasis ateljė yra lygiavertis aukštesniojo lygio 5 lygiui. Šiame mokymosi patirties etape studentai kviečiami eksperimentuoti kurti savo kūrybiškumą. Konkrečios temos, tokios kaip vyrų drabužiai, vaikų drabužiai ar mezgimo dirbtuvės, bus padengiami tarpusavyje sujungtais moduliais. Pedagoginis tikslas - pagerinti dalyvių kritinį mąstymą.

"Fashion Design 2": antrojoje šio modulio dalyje mokiniai pritaikys pirmųjų metų įgūdžius ir išbandys naujus įkvėpimus ir koncepcijas įvairiuose mados projektuose, įskaitant drabužių kolekciją, reikmenų kolekciją, vaikų drabužių rinkimą ir audinių pertvarkymą. Jie turės pritaikyti savo asmenines idėjas į skirtingus produktus ir rinkos segmentus ir suprasti, kaip pritaikyti savo kūrybiškumą prie pagrindinių mados tendencijų.

"Fashion Workshop 2": bendradarbiaujant su "Fashion Design 2", studentai ir toliau tirs įvairius metodus ir praktinius metodus, kurie gali padidinti jų kūrybiškumą. Jie išbandys siuvinėjimus, pleištus ar mezgimo būdus, kurie leis jiems įsivaizduoti labiau išsivysčiusius mados produktus. Jie taip pat turės galimybę bendradarbiauti su profesionaliais tiekėjais ir išorės dirbtuvėmis eksperimentuoti tiekimo grandinės valdymą, kuris yra svarbi mados dizainerio darbo dalis.

"Digital Fashion Design" 2: Antroji šio modulio dalis suprojektuota kaip dirbtuvės, kuriomis remiami studentų kūriniai "Fashion Design" ir "Fashion Workshop". Šiuo etapu studentai vadovaus savo instruktoriams, norėdami įvertinti, kokia programinė įranga yra tinkamesnė jų kūrybiniams ir asmeniniams poreikiams. Tikslas yra eksperimentuoti ir rasti geriausią priemonę madingų dizainų portfeliams kurti ir pristatymui, atspindinčiam studentų savybes.

"Pattern Making and Draping" 2: Remiantis "Pattern Making and Draping" 1, modulis leis studentams sužinoti, kaip suderinti dvimačio ir trimačio metodus, kad būtų galima rasti geriausią metodiką, kad būtų sukurta bet kokio tipo drabužių modeliai. Jie išbandys, kaip pritaikyti klasikinę kelnių konstrukciją, pritaikytus švarkus, kimono ir raglano rankoves, kad būtų sukurtas jų labiausiai kūrybiškų dizainų modelis.

Gamyba 2:

Kaip ir PMD modulyje, antrojo lygio gamybos modulio pagrindinis tikslas yra paskatinti studentus pasirinkti ir praktiškai taikyti geriausią gamybos strategiją ir apdailos būdą, kad būtų maksimaliai pagaminta gatavų drabužių kokybė.

"Stilingas" mados produktas:

Labai svarbu išlaikyti studentus naujausius pokyčius mados industrijoje. Nors "Lectra" sukurta programinė įranga yra įprasta mados gamybos pagalba, 3D spausdinimas yra visiškai nauja technologija, kuri ateityje privalės tapti neišvengiama. Šiame modulyje mokiniai išmoks pagrindinį "Lectra" naudojimą ir vieną 3D grafinę programinę įrangą, kurią vėliau eksperimentuos su mados projektų užbaigimu.

Tekstilės technologija:

Audinys vis dar yra pagrindinė mados žaliavinė medžiaga, todėl labai svarbu, kad mokiniai mokytų giliai pažinti tekstilės gaminius. Paskaitų, mokslinių tyrimų ir praktinių seminarų metu mokiniai išmoksta, kaip audiniai gaminami iš pluošto audimui ir mezgimui, suprasti jų įvairias savybes, tekstūras ir savybes, eksperimentuoti geriausiais drabužių gamybai pagal jų ypatybes.

Mada Rinkodara 1:

Nors kūrybinga, mados yra pramonė ir mados dizainas taip pat paveikė prekės ženklo strategiją, rinkos segmentaciją ar kainų pozicijas. Šiame modulyje mokiniai išmoks pagrindinius rinkodaros įrankius ir išnagrinės pagrindinius sėkmės veiksnius, kurie lemia mados prekės ženklo sėkmę.

Trečioji ateljė: spauda

Trečiasis atletas vyksta trečiaisiais bakalauro kursų metais. Pagal aukštojo mokslo programų sistemą trečioji atele yra lygiavertė aukštojo mokslo aukščiausiajam lygiui. Paskutiniame mokymosi proceso procese studentai sutelks dėmesį į savo, kaip dizainerio, išraišką. Sukūrę "Mini-kolekciją" bus paprašyta pagalvoti apie asmeninę kūrybą, tinkamas statybos technikas, šiuolaikiškumą ir unikalų pardavimo pasiūlymą bei pozicijas. Galutinis tikslas yra parengti unikalų drabužių portfelį, kuris būtų naudojamas kaip darbo vietų paieškos kampanijoje pramonėje arba prieiga prie IFA magistro laipsnio "Moderni mados dizainas".

Mados dizainas 3:

Pagrindinis mados dizaino modulio 3-ios dalies pagrindinis tikslas yra sukurti visiškai profesionalų moteriškos arba vyriškos aprangos kolekciją pagal tam tikrą temą. Kiekvienas studentas turės kurti savo koncepcijas ir interpretacijas, suprojektuoti siluetus, įskaitant priedus, kurti surinkimo planą ir sukurti išsamius 4-6 drabužių techninius dokumentus, kurie bus pateikiami studentams. Pasibaigus procesui, studentai turės pristatyti savo kolekcijų portfelį profesinei žiuri.

Skaitmeninis mados dizainas 3:

Paskutiniame šio modulio modulyje pagrindinis tikslas bus remti mados dizaino procesą ir sukurti asmeninį ir kūrybinį maketą galutiniam rinkimo portfelyje.

Modelio kūrimas ir piešimas 3:

Šiame baigiamame modulyje studentai turės kurti 3-6 prototipus iš jų sukurtos kolekcijos. Jie atliks tomų tyrimus, suras tinkamą metodiką, kaip efektyviausiai išvystyti modelį, ir užbaigs drabužių, kuriuos jie turi gaminti, modelį po modeliavimo sesijos.

Gamyba 3:

Gamybos modulyje studentai turės rasti ir pasirinkti patys pritaikytus audinius, nustatyti geriausius siuvimo metodus ir užbaigti sprendimus, kad gaminant prototipus būtų profesionaliau. Pasibaigus šiam procesui, žiuri atrankos geriausias kolekcijos ir prototipų pavyzdys bus pristatytas IFA Paryžiaus kasmetiniame "Bachelor Fashion Design" mados šou.

Mada Rinkodara 2:

Tęsdami tyrimą apie pagrindines rinkodaros teorijas ir praktiką, studentai turės apibrėžti rinkodaros strategiją, skirtą jų galutiniam surinkimui su tiksline rinka, kainų pozicionavimu, platinimu ir komunikacijos strategija.

Studentų darbo krūvis per 3 metus

2112 valandų "akis į akį" paskaitų
2444 savęs studijų valandos
180 darbo valandų pramonės tinklų

Norėdami gauti daugiau informacijos ir atsisiųsti programos brošiūrą, apsilankykite: https://www.ifaparis.com/courses/undergraduate/bachelor-fashion-design-technology

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Prancūzų kalba


Paskutinį kartą atnaujinta September 5, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Kov 2019
Duration
Trukmė
3 - 3 metų
Dieninės
Price
Kaina
8,400 EUR
Paraiškos mokestis 150 EUR
Locations
Kinija - Shanghai, Shanghai
Pradžia : Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Turkija - Istanbul, Istanbul
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Kov 2019
Kinija - Shanghai, Shanghai
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Rugs 2019
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Kinija - Shanghai, Shanghai
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Turkija - Istanbul, Istanbul
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

[RECAP] 2018 IFA Paris Bachelor Fashion Design & Technology Graduation Fashion Show

[FULL VIDEO] 2018 IFA Paris Bachelor Fashion Design & Technology Graduation Fashion Show

[RECAP] 2017 IFA Paris Bachelor Fashion Design Graduation Fashion Show

[FULL VIDEO] 2017 IFA Paris Bachelor Fashion Design Graduation Fashion Show