Bachelor Visual Merchandising

IFA Paris

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bachelor Visual Merchandising

IFA Paris

IFA Paris BAKALAURIS, KURIAS SERTIFIKUOTI "FEDE" (FÉDÉRATION EUROPÉENNE DES ÉCOLES)

 • Trukmė: 3 metų programa anglų kalba
 • KAMUOSE: Paryžiuje, Florencijoje
 • FORMA: Paryžius / Florencija / Paryžius
 • TOLESNIS INTAKE: 2019 m. Rugsėjis
 • ECTS kreditai: 180
 • PARAIŠKOS MOKESTIS: 150 €
 • TUČIŲ MOKESTIS / METAI: 9 400 EUR
 • LIMITED: 25 studentai vienai klasei

"Užbėgti vartotojus su nuostabiais vaizdiniais ekranais"

ĮVADAS

Ar kada nors pravedėte langų "Selfridges", "Bloomingdales" ar "Printemps" langelius ir sustojote ant savo takelio, nes žavėjote jų dizainu? Priešingai nei spektro, ar kada nors susimąstėte, kas yra šis instinktas, kuris primygtinai reikalauja jus stumti stiklo pluošto duris iš "Comme des Garcons" pavyzdinės parduotuvės Rue du Faubourg St. Honore Paryžiuje? Nesvarbu, ar mes esame nustebinti dėl jų sudėtingumo ar smalsumo, ar suvokiame jų akivaizdžią paprastumą, parduotuvės, kuriomis siekiama, kad klientai "pasirodytų" ir atrodytų, yra tie, kurie įvaldę vizualinio prekybinio meno meną.

"Visual merchandising" yra labai naudojama prekių ženklų platforma, skirta reklamuoti vizualią koncepciją savo klientams. "Visual merchandisers" yra labai populiarūs, nes jie kuria regėjimo strategijas ir reklamuoja produktus, paslaugas parduotuvėje ir kataloguose, kad jaudintų ir įsitrauktų. Šis pirmasis kontaktinis asmuo taip pat žinomas kaip tylus pardavimas.

Pernelyg dažnai sumažėja langų puošmena, vizualinis prekių išpardavimas yra daug sudėtingesnė mažmeninės prekybos funkcija, nes tai apima ne tik rekvizitus ar išorinį dekoravimą, bet ir vidinę architektūrą. Konkretus kelias, kurį mes stebime parduotuvėje, net nežinodami, šviesos intensyvumas, kuris skiriasi priklausomai nuo dienos, arba impulsų pirkimo produktai, strategiškai išdėstyti tiesiai šalia kasininko, yra tiek daug elementų, kurie dalyvauja siekiant vizualinio prekybininko galutinio tikslo : maksimaliai padidinkite pardavimų kiekį už parduodamą mažmeninės prekybos kvadratinį metrą.

" IFA Paris " savo filosofijos pagrindu teikia studentams pačias moderniausias ir svarbiausias akademines programas, sukūrė unikalų "Visual Merchandising" bakalauro laipsnį kartu su savo Florencijos akademiniu partneriu Academia Italiana.

Vadovaudamasis miestelio apsisukimų principu, kurį pradėjo " IFA Paris ", "Visual Merchandising" bakalauro studentai turės galimybę sekti savo kursus 2 vietose: Florencijoje ir Paryžiuje. Būti dviem svarbiais mados industrijos centrais, šie du miestai suteiks mūsų studentams skirtingas, bet papildančias perspektyvas, kurios leis jiems mąstyti už dėžutės ribų.

3 metų trukmės struktūrizavimas atitinka aukštojo mokslo sistemoje nustatytus 3 lygius. Kursas rengiamas laikantis Bolonijos konvencijos principų ir suteikiamas dalyviams, baigus studijas, iš viso 180 ECTS (60 ECTS per metus).

ADMINISTRACIJA

Priėmimo sąlygos:

 • 18 metų minimalus
 • Vidurinės mokyklos absolventas arba lygiavertiškumas
 • IELTS 5.5 arba TOEFL IBT 65 (ar lygiavertiškumas) arba studijų įrodymas anglų kalba, ne gimtoji anglų kalbos
 • Stipri motyvacija "Mada"
 • Interviu (Campus arba Skype)

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti:

 • Užpildykite internetinę paraiškos formą
 • Naujausi aukštosios mokyklos stenograma
 • Vidurinės mokyklos diplomo kopija arba jos lygiavertiškumas
 • Motyvacinis laiškas
 • Tęsti / CV
 • Paso nuotrauka
 • Paso kopija

KURSO STRUKTŪRA

Pirmi metai:

Aukštojo mokslo sistemoje pirmieji metai atitinka aukštojo mokslo 4 lygio. Studentai seka pagrindinius modulius, siekdami atrasti mados verslo visatą. Jie įgis pagrindinių įgūdžių rinkodaros, komunikacijos, rinkos tyrimų, žmogiškųjų išteklių ir apskaitos, siekiant nustatyti savo mokymosi kreivės pedagoginį pagrindą.

Pirmieji metai taip pat yra bendri su mados marketingo bakalauro ir mados platinimo valdymo programų bakalauro.

Modulių grupės yra sukurtos siekiant logiška pažanga įgyjant pagrindines kompetencijas rinkodaros, mados dizaino ir CAD programose.

Studentai turės galimybę pasirinkti pradėti studijas IFA Paris miestelyje Šanchajuje ar Paryžiuje.

Antri metai:

Pagal aukštojo mokslo sistemą antrieji metai atitinka aukštojo mokslo 5 lygio. Šiame mokymosi patirties etape studentai kviečiami specializuotis "vizualiai prekybai". Daugiausia dėmesio skiriama mažmeninei architektūrai, puikiai derinant verslo ir kūrybinius modulius.

Antrieji metai bus vykdomi Florencijoje mūsų akademinio partnerio "Academia Italiana" miestelyje. Šis lygis buvo specialiai suprojektuotas pristatyti mūsų moksleiviams interjero dizaino principus, taikomus prekybos vietoms. Siūlomi moduliai apims architektūros projektavimo principus, prieš pradedant praktinius projektus, susijusius su parduotuvių maketų kūrimu.

Treti metai:

Pagal aukštąjį mokslą tretieji metai atitinka aukštojo mokslo aukštojo lygio 6 lygį. Galutiniame mokymosi proceso procese studentai mobilizuos visus anksčiau įgytus perkeliamus įgūdžius, kad įveiktų iššūkius, kuriuos kelia jų asmeninio projekto kūrimas. Studentai, kurie pasirinks "Visual Merchandising" specializaciją, turės parengti "Visual Retail" projektą, pagrįstą realaus kliento trumpu.

Moduliai, sudarantys šį lygį, yra dirbtuvės, kurių struktūra yra skirta padėti studentams kurti savo integruotą projektą. Kartu jie taip pat turės baigti stažuotes, kad praktiniame kontekste galėtų taikyti savo teorines žinias.

Treti metai bus atlikti mūsų universiteto mieste Paryžiuje.

Per savo mokymosi patirtį, mūsų studentai bus veikiami naujausiais pramonės praktikos dėka mūsų karjeros ir absolventų centras (CAC) veiklos. Iš svečių paskaitų į ekskursijas ir parodas, visos šios neakivaizdinės veiklos organizuojamos siekiant išplėsti mūsų studentų perspektyvas ir susieti juos su pramonės pasirinktomis realijomis.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir atsisiųsti programos brošiūrą, apsilankykite: https://www.ifaparis.com/courses/undergraduate/bachelor-visual-merchandising

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta September 5, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 - 3 metų
Dieninės
Price
Kaina
9,400 EUR
Paraiškos mokestis 150 EUR
Locations
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Prancūzija - Paris, Île-de-France
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla