Bachelor in Applied Computing

Bendroji informacija

Programos aprašymas

2003 m. Tarptautinio kolegijos taikomoji kompiuterija programa. Atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, kurios skiriasi nuo kitų IT departamentų Taivanyje, visi siūlomi kursai yra atliekami tik anglų kalba per ketverius metus. Mūsų studentai yra ne tik iš Taivano, bet ir iš įvairių pasaulio šalių. Programa naudoja "ACM IT 2008" ir "IS 2010" kaip orientacinę architektūrą, skirtą sukurti kursų sistemą, kad atitiktų klestinčią IT pramonės plėtrą.

Įvykiai / pasiekimai

Taikomoji kompiuterinė programa (AC) yra pirmoji Taivanyje vykdoma IT programa, vykdoma tik keturiais metais tik anglų kalba. Ji buvo įkurta 2003 m. AC yra globalizuota programa, susijusi su turiniu, mokytojų šaltiniais, stažuočių institucijomis ir būsimu užimtumu. Programos tikslai yra aiškiai apibrėžti. Visi mokytojai yra profesionalūs ir entuziastingi. Mokymo medžiagos pritaikytos studentams. Programa rūpinasi technologijomis, įranga ir kultūromis. Absolventų pasirodymai pramonės šakose buvo nepaprastos ir labai giriamos. Šios programos bruožai apibendrinti žemiau:

 1. Dėmesys talentų auginimui informacinėse technologijose ir švietime;
 2. Rinkai orientuotas kursų kūrimas, integruojant technologijas ir profesionalumą;
 3. Profesinis ir technologinis mokymas, turintis daug galimybių studentų mainams, internacionalizacijai pasiekti;
 4. Puiki aplinka, apimanti tarpkultūrinę veiklą ir skaitmeninę švietimo įrangą; ir
 5. Įtraukti studentus į neįprastus pasirodymus įvairiose varžybose ir absolventus, kuriems pramonės atstovai nori patenkinti poreikius ir susijusius talentus.

Misija

Tarptautinės kolegijos taikomoji kompiuterinė programa siekiama ugdyti aplinką, skatinančią studentus siekti tvirto žinių tobulinimo informacinių technologijų srityje, suderinta su regionine ekonomine ir socialine plėtra; per praktinę kompiuterinių mašinų ir teorinio verslo studijų patirtį.

Tikslai

 1. Suteikite studentams suprasti etinius, visuomeninius ir globalius klausimus. Stiprinti studentus, kad jie taptų specialistais, kurie supranta humanitarinius dalykus.
 2. Pagerinkite studentą su pagrindinėmis žiniomis norint sėkmingai dirbti šioje srityje. Išankstinis informacinių technologijų integravimas į verslo sritį.
 3. Skatinti studentus suprasti sparčiai besivystančias disciplinas. Įtraukti mokinius į visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Pagrindinės kompetencijos

 1. Gebėjimas taikyti pagrindinius metodus ir priemones skaičiavimo disciplinose.
 2. Gebėjimas įgyti bendrų verslo praktikos žinias.
 3. Gebėjimas taikyti žinias praktinių problemų sprendimui.
 4. Gebėjimas bendradarbiauti ir veiksmingai bendrauti.

funkcijos

 • Anglų kalbos dėstymas ir sąveika klasėje: Ketverių metų bakalauro studijų programa AC atliekama anglų kalba, pirmoji tokia programa yra Taivanyje.
 • Tarpkultūrinė sąveika ir pasaulinė nuomonė tarptautinėje bendruomenėje. Šiuo metu "Applied Computing" turi 1/3 studentų iš įvairių šalių, įskaitant JAV, Indoneziją, Mongoliją, Japoniją, Palau, Vietnamą, Tuvalu, Šri Lanką, Gambiją, Saliamoną ir daugiau.
 • Dvigubas laipsnis ir keitimo pasirinktys: AC skatina studentus studijuoti užsienyje 1-2 semestrus universitetuose, kurie turi bendradarbiavimo sutartis su Ming Chuan University .

Mokymo programa

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

As Taiwan’s top international university, MCU welcomes students from all over the world. Whether you are interested in pursuing a degree in Communications, Design, Management, Technology, Languages, L ... Skaityti daugiau

As Taiwan’s top international university, MCU welcomes students from all over the world. Whether you are interested in pursuing a degree in Communications, Design, Management, Technology, Languages, Law, or Tourism, MCU offers a unique world class educational experience. Here, we believe in building creative and innovative global citizens who are ready to become world leaders of tomorrow. Skaityti mažiau
Saginaw , Taipėjus , Taojuanas , Taipėjus , Džinsos miestelis + 4 Daugiau Mažiau