Biochemijos bakalauro laipsnis

Wabash College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Biochemijos bakalauro laipsnis

Wabash College

" Wabash College chemijos katedra tiki sudėtinga mokymo programa, kuri kruopščiai ištiria visas šiuolaikinės chemijos sritis ir didelę praktinę laboratorijų patirtį, kai studentai tampa vis labiau nepriklausomi, nes jie vykdo mokymo programą. Manome, kad toks išsilavinimas paruoštų chemijos srities specialistus įvairiems karjeros rezultatams, įskaitant mokslinius tyrimus, mediciną, mokymą ir pramonę.

Pastaraisiais metais trys ketvirtadaliai mūsų didžiųjų studijų baigė chemijos / biochemijos mokyklą ar medicinos mokyklą. Kiti pasirinko dirbti chemikais ar vidurinės mokyklos mokytojais arba lankyti kitas profesines mokyklas (verslo, teisės ir fizinės terapijos). Mes stengiamės suteikti chemijos nepilnamečiams ir ikimokyklinio amžiaus studentams žinių bazę, kurios jiems reikia norint pasiekti sėkmingą savo pasirinktą sritį.

Mes siekiame įtraukti visus "Wabash" studentus į chemijos studijas ne magistrantūros studijose, CHE-101 Chemijos apžvalga, CHE-102 "Chemijos tematika" ir CHE-106 "Biochemijos tyrimas". Mes stengiamės mokyti visus chemijos studentus apie ryšį tarp chemijos ir aplink juos esančio pasaulio.

Tikslai

Pagrindiniai biochemijos pagrindiniai tikslai yra šie:

  • Studentai gaus plačias chemijos, biologijos ir biochemijos žinias ir supras, kaip šios sritys yra tarpusavyje susijusios.
  • Studentai galės prisijungti teoriją su eksperimentiniu darbu, įskaitant galimybę kurti, vykdyti ir analizuoti eksperimentus bei efektyviai pristatyti jų rezultatus. Savo laboratorijos technikoje studentai sukurs pasitikėjimą ir tikslumą.
  • Studentai gebės identifikuoti, suprasti, įvertinti ir aptarti pirminę cheminę literatūrą.
  • Studentai gebės veiksmingai perduoti chemines sąvokas chemikams, mokslininkams ir plačiajai visuomenei.
  • Studentai išsiugdys mokslininkus per mokslinių tyrimų patirtį.
  • Studentai užsiims cheminėmis ir biocheminėmis bendruomenėmis "Wabash" ir už jos ribų.

Fakulteto patarėjai

Pagrindiniai specialistai primygtinai raginami pasirinkti Chemijos departamento patarėją, kai jie paskelbia savo svarbą.

ACS Certified Degree

Kad atitiktų Amerikos chemijos bendruomenės profesinio mokymo komiteto (CPT) parengtus sertifikavimo reikalavimus, kaip chemiką ir tinkamą pasirengimą aukštesniosioms mokykloms, reikia papildomų klasių ir laboratorinių darbų, viršijančių minimalų devynių kursų pagrindą. Studentas tur ÷ tų konsultuotis su Chemijos katedros katedru, nurodydamas, kaip likusieji reikalavimai gali būti įvykdyti.

Išplėstinė vieta

Žr. "Kredito egzaminą" ir "Išplėstinė paskyrimo kredito" gaires pagal akademines taisykles - "Kredito pervedimas". Potencialios chemijos didžiosios bendrovės ir nepilnamečiai, kurie nori reikalauti išplėstinio paskyrimo kreditų, turėtų apsvarstyti galimybę įdarbinti į departamento pirmininką.

Praktikos egzaminas lems, ar studentai gali būti kursiniai už CHE-111 bendrosios chemijos srities. Jei pirmininkas ir studentas nusprendžia, kad CHE-111 "Bendroji chemija" labiausiai domina studentas, turi būti atsisakyta išplėstinės vietos chemijos kreditų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 6, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Crawfordsville, Indiana
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Crawfordsville, Indiana
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla