Suteikiamas laipsnis: Profesinis bakalauro laipsnis verslo administravimo srityje. Vadybininkas
Studijų sritis: socialiniai mokslai
Trukmė: dieninė: 3 metai, neakivaizdinė - 4 metai.
Kreditai: (ECTS) 180
Kursų kalba: anglų, rusų, rusų / anglų


Paraiškos pateikimo terminas: 2019 m. Rugsėjo 15 d
Pradžios data: 2019 m. Spalio 1 d

Programos tikslas

Sukurti aukštos kvalifikacijos specialistai, atviri inovacijoms, kūrybiškumui ir strateginiam mąstymui - tie, kurie sugeba kurti savo verslą, sugeba prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų, taip pat dirbti komandoje, žinantys komunikacijos svarbą ir gali naudoti naujausias informacines ir ryšių technologijas.

Ką tu būsi mokoma

Bendravimas užsienio kalba, suprasti pagrindines ekonomines, vadybos ir rinkodaros koncepcijas, identifikuoti verslo modelius, organizuoti ir atlikti rinkos tyrimus, kurti verslo planus ir išspręsti realius verslo klausimus, formuojant savo projekto darbo įgūdžius, planuoti ir organizuoti įmonės komunikaciją ir naudoti modernius rinkodaros metodus, apskaitos principus. Šioje studijų programoje naudojamas interaktyvus modeliavimo žaidimas "Mano verslas".

Ką tapsite

Dėka projektu pagrįsto mokymo, turėsite rečią galimybę studijuoti - trejus metus - praktinę paiešką ir imituoti verslo sprendimus, panaudojant įgytas žinias, būsite pasiruošę:

  • Spręsti realias įmonės problemas;
  • Analizuoti rinkos ir klientų poreikius;
  • Ypatingai pasirūpinkite, kad būtų užtikrinta paslaugų kokybė;
  • Taikyti projektų valdymo metodus ir šiuolaikinius sprendimus.

Stažuotės / praktikos perspektyvos

Kai baigsite verslo vadybos ir marketingo programą, galėsite susikurti savo verslą, valdyti ar prisijungti prie nusistovėjusios verslo organizacijos. Jūs galėsite dirbti tokiose pareigose kaip pardavimų vadybininkas, klientų aptarnavimo vadybininkas, ryšių specialistas, taip pat dirbti gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėse, personalo, rinkodaros, ryšių ir kitų funkcinių padalinių, viešųjų ryšių, reklamos agentūrų.

Programa mokoma:
Anglų
Rusijos

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Vilnius Business College »

Paskutinį kartą atnaujinta July 7, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
2,700 EUR
2100 EUR per metus ES piliečiams
Pagal vietas
Pagal datą