Bachelor in Business Management

Manhattanville College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bachelor in Business Management

Manhattanville College

XXI amžiaus verslo aplinka suteikia iššūkių ir naudos tiems, kurie yra pasirengę. Dėmesys technologijų naudojimui, verslo koncepcijų integravimui ir aplinkosaugos problemoms reikės, kad jūs, kaip verslo sprendimus priimantis asmuo, būtų gerai žinomi, lanksti ir pasiruošę prisitaikyti prie naujų paradigmų ir poreikių, ir tai padaryti nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Manhattanvilio verslo vadybos programa suteiks jums pagrindines žinias apie metodus, koncepcijas ir principus, kurie bus pasirengę spręsti rytdienos verslo problemas.


Apžvalga/>

Vadybos pagrindai suteiks jums pagrindines žinias apie metodus, koncepcijas ir principus, reikalingus sprendžiant verslo pasaulyje kylančias problemas ir galimybes. Tai taip pat suteiks jums ekonomikos ir ekonomikos analitikos priemonių supratimą.

Jaunesniųjų ar vyresniųjų metų metu mes rekomenduojame priimti bent vieną stažuotę, į kurią įeina kreditas. Su "New York City" ir "MasterCard Worldwide" bei "PepsiCo" pagrindinėmis buveinėmis galėsite mėgautis išskirtinėmis galimybėmis.

Be verslo ar ne pelno sektoriaus karjeros, vadybos programa taip pat suteiks puikias studijas absolventams arba profesionalams.

Manhattanville College taip pat yra Ekonominės laisvės institutas - tai įmonė, kuri skatina tiek populiarią, tiek mokslinę diskusiją su ekonomine laisve susijusiais klausimais.


Verslo vadybos pagrindiniai reikalavimai bakalauro ir bakalauro laipsniui/>

Visi verslo valdymo specialistai privalo imtis šių devynių kursų:

ACC 1002

ACC 1002, ACC 1008, MGT 1001, MGT 1007, MGT 3090, MKT 1003: Neįskaitomas kaip laisvųjų menų vyresnysis seminaras (ECO 3997 turi būti skiriamas departamento apdovanojimams). Studentai gali priimti tiek ECO 3997, tiek MGT 3090, o vienas bus laikomas pasirenkamasis.

Vyresnysis seminaras (ECO 3997 turi būti skiriamas departamento apdovanojimams). Studentai gali priimti tiek ECO 3997, tiek MGT 3090, o vienas bus skaičiuojamas kaip pasirenkamas.


Pastaba: kursai su MGT kodu nėra liberalūs menai. Kaip ir visi ne-liberalūs meno kursai koledže, tai po dvigubo žvaigždutėmis po kursų pavadinimo./>

Verslo vadybos specialistai yra skatinami turėti meno laisvųjų menų ir yra raginami atidžiai planuoti, kad jie turės 90 laisvųjų menų kreditų, reikalingų bakalauro laipsniui arba 60 laisvųjų menų kreditų, reikalingų BS laipsniui.


Pasirinktiniai kursai:/>

Verslo vadybos specialistai, kurie nerenka koncentracijos srities, turi pasirinkti 3 pasirenkamuosius dalykus. Studentai gali rinktis ne tik vadybos kursus (koduotus MGT), bet ir apskaitos, ekonomikos, finansų ar rinkodaros kursus (bet koks kursas yra koduotas ACC, ECO, FIN arba MKT).


Laipsnis/>

Ekonomika, finansai


Karjeros idėjos/>

Generalinis direktorius

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 20, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
18,230 GBP
$ 18,230 dieninio studijų mokestis už semestrą.
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
March 1st is priority deadline for the Fall Semester.
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
March 1st is priority deadline for the Fall Semester.
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - New York
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
March 1st is priority deadline for the Fall Semester.
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

Favorite Class – Jack Borris

A Day in the Life of a Valiant: Christoffer Staahl