Apžvalga

Norite ištirti nusikaltimus, sustabdyti kibernetinius nusikaltėlius? Kaip kompiuteriai? Sprendžiant galvosūkius?

Kadangi vis dažniau naudojami kompiuteriai nusikaltimams įvykdyti ir didėja kompiuterinių duomenų poreikis civilinėse bylose, teismo ekspertams ekspertai greitai atsirado poreikio gauti naudingos informacijos iš kompiuterio įrodymų.

Bloomsburg University yra vienintelis skaitmeninės kriminalistikos bakalauro laipsnis Pensilvanijos valstijos aukštojo mokslo sistemoje ir yra Pensilvanijos skaitmeninės teismo ekspertizės centras. Bloomsburgo absolventai dirba teisėsaugos, tėvynės saugumo tarnybose, advokatų kontorose ir privačiose įmonėse.

BU, skaitmeninės kriminalistikos specialistai:

 • Išnagrinėti kompiuterius ir išmaniuosius telefonus
 • Atkurti ištrintus paveikslėlius, dokumentus ir internetinę veiklą
 • Ištirkite paslėptus kietųjų diskų plotus
 • Sekti tinklo veiklą, norėdami rasti trūkumų ir kompromisų
 • Patikrinkite kompiuterių sistemų ir tinklų saugumą
 • Nustatykite sistemos ir tinklo pažeidžiamumą
 • Sužinokite, kaip apsaugoti sistemas ir duomenis nuo įsilaužėlių
 • Atsakykite į kibernetinius pažeidimus

Akademinio kompetencijos centras

Bloomsburg University buvo paskirtas Nacionaliniu akademinio kompetencijos centru (CAE), kuris vykdė kibernetinės gynybos švietimą, daugiausia dėmesio skiriant skaitmeninei teismo ekspertizei per 2021 mokslo metus. CAE paskyrimas, kurį bendrai finansavo Nacionalinio saugumo agentūra ir Tėvynės saugumo departamentas , pripažįsta, kad Bloomsburgo skaitmeninės teismo medicinos programa atitinka griežtus mokymo programų, fakultetų, mokslinių tyrimų kriterijus ir parodo institucijų įsipareigojimus dėl informacijos užtikrinimo praktikos ir kibernetinio gynimo mokymo.

Studentai, lankantys CAE paskirtas mokyklas, gali kreiptis dėl atitinkamų stipendijų ir stipendijų per Federalinės kibernetinių paslaugų stipendiją paslaugų programai.

Skaitmeninė kriminalistikos programa

 • Kursų seka
 • Laipsnio kontrolinis sąrašas
 • Kursų pasiūlymų tvarkaraštis

"CyberAuto Challenge" yra ne tik konkurencija

Šią vasarą SAE CyberAuto Challenge įvyko ne tik konkursas, kuriame dalyvavo 24 valandų įsilaužimo konkursas, kuris buvo įsimenamas poros Bloomsburg University skaitmeninių teismo ekspertizės specialybių. Jie atėjo pasimėgauti puikiu mokymosi patirtimi ir darbo vietų kūrėjais, tiesiogiai bendradarbiaudami su kibernetinio saugumo ir automobilių pramonės specialistais.

"Konkursas susideda iš trijų su puse dienų klasių", - sakė Davidas Lucasas, prie kurio prisijungė Donaldas Tennantas, penkių dienų SAE iššūkis Mičigane. "Mes pradėtume 8 val. Ir baigsime nuo 9 iki 10 val. Kiekvieną dieną. Tai buvo intensyvios pamokos įvairiais būdais, kaip mes galime įsilaužti į transporto priemonę. "

"Didžiulė žinių suma, susieta su" CanBUS "tinkluose paliktais sertifikatais, buvo pats apdovanojimas", - sakė Tennantas.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų Bloomsburg University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
3,858 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

A Look At Digital Forensics