Verslo įmonių ekonomikos bakalauro laipsnis

Lithuania Business University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo įmonių ekonomikos bakalauro laipsnis

Lithuania Business University of Applied Sciences

Studijų programos ypatumai: programa pabrėžia praktinį mokymą.

Kolegijos įsteigtas SIMULITH centras suteikia studentams galimybę praktikuotis profesionalioje verslo mokymo įmonėje "Biurometa". Šio mokymo metu mokytojai dirba įvairiose įmonės skyriuose (finansai - apskaita, pirkimai, pardavimai - rinkodara, personalas) ir imituojamos įmonės faktinės verslo ir finansinės veiklos rezultatai. Studentai gali susipažinti su faktiniais dokumentais, įgyvendinti savo idėjas ir planus, įgyti tikrą verslo praktiką, bendradarbiauti su kitomis Lietuvos ir užsienio praktikų įmonėmis.

Studijų metu mokiniai sužinoti apie ekonominių procesų ECOSYS modeliavimą. Šios imitacinės veiklos tikslas - supažindinti studentus su vyriausybės, verslo, namų ūkių ir žiniasklaidos tarpusavio principais; ir mokytis priimti trumpalaikius ir ilgalaikius strateginius sprendimus, turinčius įtakos tvariam valstybės vystymuisi; taip pat supažindina ir žino pagrindinių ekonominių rodiklių skaičiavimą ir vertinimą; plėtoti studentų sugebėjimus dirbti komandoje, įtikinamai aptarti ir pristatyti idėjas.

Studijos kolegijoje padeda sustiprinti asmenines savybes, reikalingas sėkmingam ekonomisto darbui: logi-analitinis mąstymas, atsakomybė, kūrybiškumas, verslumas ir kitos savybės.

Programos turinys

Mikroekonomika, makroekonomika, tyrimo metodika ir duomenų analizė, verslo etika ir socialinė atsakomybė, informatikos technologijos, valdymo pagrindai, verslo ekonomikos ekonomika, investicijų ekonomika, finansiniai pagrindai, rinkodaros pagrindai, verslo teisė, verslumas, kursų knyga, logistika, regioninė Ekonomika, bankininkystė, personalo sveikata ir sauga, apskaita, įmonių veiklos planavimas, kainodara, verslo apmokestinimas, ekonometrija.

Studentai, pasirinkę "Jūrų verslo ekonomikos" specializaciją, studijuoja Jūrų verslo įmonių ekonomiką, jūrų verslo teisinį reguliavimą, uosto darbo organizavimą, logistiką ir ekspedijavimą. Tie, kurie pasirenka verslo įmonių finansų specializaciją, studijuoja verslo finansų valdymą, viešuosius finansus, tarptautinius finansinius susitarimus, finansų rinkas ir institucijas.

Yra trys praktikos etapai: kognityvinė praktika, profesinė praktika, baigiamoji profesinė praktika .

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai, išlaikę paskutinius egzaminus ir įgiję grąžinimo pažymėjimą, gali kreiptis dėl valstybės nefinansuojamos vietos (VNF). Priėmimas į valstybės nefinansuojamus studijas vyksta tiesiogiai Taikomųjų mokslų universitete.

Tie, kurie nori studijuoti Lithuania Business University of Applied Sciences pagal valstybinę nefinansuojamą vietą ir gauti stipendiją (VNF / st) , privalo dalyvauti bendrame priėmime nuo birželio 1 d. Iki liepos 21 d., Kai bendrai priimamas į visas Lietuvos institucijas aukštąjį mokslą www.lamabpo.lt. Pareiškėjai prisijungia prie LAMA BPO interneto svetainės ir nurodo: Lithuania Business University of Applied Sciences ; studijų programa; VNF / studijų stipendija *

* Studijų stipendija suteikiama visų lygių studentams, kurie kreipiasi į valstybines nefinansuojamas studijų vietas su aukščiausiais balais. Studijų stipendija skiriama už visą studijų laikotarpį. Kiekvienų mokslo metų pabaigoje studentas gali nuspręsti studijuoti tą pačią studijų programą kitoje aukštojo mokslo įstaigoje, neprarandant stipendijos.

Konkurso rezultato ir svorio koeficiento, skirto valstybinei nefinansuojamai studijų stipendijai gauti (VNF / st) , paraiškos gauti kandidatui gauti ir išdavimo terminas 2017 m. Gauti:

  1. Matematika 0.4 (baigimo egzaminas)
  2. Lietuvių kalbos ir literatūros sąrašas 0.2 (valstybinis ar mokyklos baigimo egzaminas)
  3. Užsienio kalba (anglų, vokiečių arba prancūzų) (egzaminas baigiantis valstybei)
  4. Istorija arba geografija 0.2 (valstybinis egzaminas arba galutinis metinis ženklas)
  5. Užsienio kalba / Informacinės technologijos / Biologija / Geografija / Istorija / Menas 0.2 (baigiantis egzamino ar mokyklos egzamino ar baigiamojo metinio pažymio)

Karjera

Absolventai turės galimybę dirbti ekonomistu, analitiku, buhalteriumi, projekto vadovu ar kitomis kompetencijomis, reikalaujančiomis ekonomisto pozicijų verslo, vyriausybės, ekonomikos ir finansų įstaigose, plėtoti savo verslą. Absolventai galės įvertinti verslo, nacionalines, regionines, pasaulio ekonomines tendencijas, pateikti tinkamas strategijas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla