Oficialus aprašymas

Elektros, elektronikos, komunikacijos ir valdymo technologijos

FEKT santrumpa: EEKR-BC

Acad. metai: 2019/2020

Lygis dalyko: bakalauro

Pavadinimas: Bc.

Kvalifikavimo lygis: Bakalauro (1-asis ciklas)

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: Bc. lauke "Elektros, elektronikos, ryšių ir valdymo technologijos"

Konkrečios priėmimo sąlygos: Priėmimo sąlyga yra baigtas vidurinis išsilavinimas.

Programos profilis:

Pagrindiniai mokymosi rezultatai:

Programa orientuota į elektrotechnikos ir elektronikos inžinerijos specialistų rengimą, turintys gerų žinių apie elektros ir elektroninių prietaisų ir sistemų projektavimą, statybą, priežiūrą ir pritaikymą.

Studentai yra mokomi įvairiuose taikomosios elektronikos ir komunikacijos technologijų, teleinformatikos, elektros ir elektronikos inžinerijos, mikroelektronikos ir technologijų srityse, taip pat kontrolės ir matavimų srityse. Studentai disponuoja taip pat reikalingomis aukštojo matematikos, fizikos, teorinės elektrotechnikos, kompiuterių naudojimo ir programavimo, taikomosios informatikos, taip pat pagrindinėmis užsienio kalbų, ekonomikos ir vadybos žiniomis.

Kaip veiksmingas privalomo ugdymo papildymas, yra parengtas vienas individualus techninis projektas ir baigiamas bakalauro darbas studento. Pagal jų konkrečią studijų sritį bakalauro programos absolventai gali būti naudojami daugelyje institucijų, įmonių ir organizacijų elektros ir elektronikos pramonės projektavimo, statybos, taikymo ir paslaugų srityse, taip pat komunikacijos ir duomenų perdavimo paslaugų srityse ir sistemas, įskaitant specialias valstybės valdymo institucijas. Visose šiose srityse jie gali dirbti ir kaip techniniai pramonės ir paslaugų vadovai.

Dėl plačių programų orientuotos studijų programos pagrindų užtikrinamas aukštas absolventų gebėjimas prisitaikyti prie daugumos jo būsimos praktikos reikalavimų visose elektros ir elektronikos inžinerijos, komunikacijos ir kontrolės srityse.

Darbo patirtis:

Bakalauro studijų programoje numatyta privaloma 4 savaičių studento profesinė praktika. Ši praktika gali būti vykdoma savavališkoje elektros ir elektronikos pramonės įmonėje, ryšių ir kitų elektroninių medijos paslaugų teikėjų įmonėse Čekijoje ir užsienyje. Praktika yra organizuojama iš paties studento ir ji turėtų būti perduodama ne iš įprastinio ugdymo laiko akademiniais metais (ypač vasaros atostogų laikotarpiu) nuo pradinio iki baigiamojo bakalauro studijų pabaigos. Pramonės įmonės yra atrinktos pagal studijų paketą - žr.

Galutinis valstybinis egzaminas:

Baigiamąjį bakalauro egzaminą sudaro trys dalys:

- parengto bakalauro baigiamojo darbo pristatymas ir disertacijos gynimas prieš valstybinę egzaminų komisiją.
- žodinis egzaminas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama privalomiems studijų krypties kursams.
- žodinis egzaminas, kuriame daugiausia dėmesio buvo skiriama savanoriškiems tam tikros studijų šakos kursams, kurie sėkmingai vyko studento.

Studijų kursas:

Baigiamajame bakalauro darbe studentas privalo uždirbti 180 kreditų privalomoje ir neprivalomoje studijų pakopoje, pasirinktiniuose kursuose, atrinktuose iš kitų fakulteto studijų krypčių, taip pat viešųjų švietimo kursų, apimančių Anglų kalba. Privaloma programos dalis yra vieno individualaus studento techninio projekto rengimas ir gynimas bei 4 savaičių profesinės praktikos atlikimas. Privaloma baigiamojo bakalauro valstybinio egzamino dalis - studento bakalauro darbo parengimas, jos pristatymas ir sėkmingas gynimas valstybės egzaminų komisijoje.

Galimybė tęsti studijas: absolventai gali tęsti magistro studijų programą.

Baigimo reikalavimai: bakalauro darbas, galutinis valstybinis egzaminas

Studijų forma: dieninė studija

Programos vadovas: doc. Ing. Petr Fiedler, Ph.D.

ECTS departamento koordinatorius: doc. Ing. Petr Fiedler, Ph.D.

Filialai (kursų struktūros diagramos su ECTS kreditais):

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Brno University of Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta January 21, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
2,500 EUR
per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date