Bachelor in Electrical - Electronics Engineering

Kadir Has University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bachelor in Electrical - Electronics Engineering

Kadir Has University

Bachelor in Electrical - Electronics Engineering

Sveiki atvykę į Kadir Has University elektros ir elektronikos inžinerijos skyrių.

Elektros ir elektronikos inžinerija yra dinamiška ir įdomi sritis, teikianti puikių karjeros galimybes visuose visuomenės sektoriuose ir yra viena didžiausių pasaulio pramonės šakų. Elektros ir elektronikos inžinerijos pažanga laikoma kai kuriais iš pagrindinių veiksnių, lemiančių mūsų modernios visuomenės pertvarkymą visais aspektais, įskaitant sveikatą, verslą, švietimą ir pramogas. Elektros ir elektronikos inžinieriai suprojektuoja ir įgyvendina įvairias sistemas, tokias kaip telekomunikacijų tinklai, greitesni kompiuterių lustai, medicininė įranga, pramoniniai prietaisai, valdymas, mikrobangų krosnelės, kompiuterių tinklo saugumas, vaizdo ir signalų apdorojimas.

Kadir Has University Elektros ir elektronikos inžinerijos katedra savo studentams siūlo puikias bakalauro studijas, taip pat magistrantūros studijų programą, kurios pagrindu sudaro bakalauras (BS), magistras (MS) ir filosofijos daktaras (Ph.D.) elektronikoje. inžinierius rengia juos sėkmingai profesinei karjerai nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje, taip pat aukštos kvalifikacijos absolventų mokykloms. Mūsų mokslinių tyrimų misija - atlikti pasaulinio lygio mokymą ir tyrimus pagrindiniuose informacinių technologijų telekomunikacijų sistemų elementuose, pažangios signalų apdorojimo technologijos belaidžiam ryšiui ir tinklams, mikrobangų inžinerijos, kontrolės ir neuronų tinklams.

Vienas iš pagrindinių Kadir Has University elektronikos katedros tikslų turi būti pripažintas pagrindiniu regiono padaliniu. Mūsų fakulteto nariai yra skirti pedagogams, teikiantiems gaires mūsų studentams. Departamentas buvo gavęs daugybę reserch projektų iš labai prestižinių ir atrankinių nacionalinių bei tarptautinių mokslinių tyrimų programų, dirbančių tiek su absolventais, tiek su bakalauro studentais

Elektros ir elektronikos inžinerijos katedros bakalauro studijų programą sudaro ketveri metai, pirmųjų metų kursai daugiausia skirti fundamentiniams ir humanitariniams mokslams, siekiant suteikti tvirtą pagrindą būsimam inžineriniam išsilavinimui. Antrus metus siekiama supažindinti studentus su elektronikos inžinerija, taip pat tęsti fono pastatą. Trečiaisiais metais studentams pristatomos pagrindinės elektronikos inžinerijos sritys ir pateikiamos pagrindinės inžinerijos sąvokos. Praėjusiais metais studentai gali rinktis iš kai kurių specializacijos sričių; ty telekomunikacijos ir signalų apdorojimas, valdymo sistemos, elektronika. Vyresnieji studentai turėtų priimti reikalingus ir pasirenkamuosius kursus iš pasirinktos specializacijos galimybės, kad sukurtumėte gilumą ir žinių gausą. Mūsų bakalauro studijų programa taip pat pabrėžia pramonės patirtį, pagal kurią visi studentai turėtų praktinį 40 dienų mokymo kursą. Šis mokymas skirtas supažindinti studentą su pramoniniu pasauliu. Be to, tiems studentams, kurie labiau linkę į fundamentinius mokslus, siūlomos dvigubos pagrindinės programos su kitomis susijusiomis programomis.

Šiame tinklalapyje y, ou rasite bendrą informaciją, kuri bus naudinga būsimiems studentams. Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis ir mes tikrai laukiame jūsų atsiliepimų.

Prof. Dr. Erdal Panayırcı

Elektros ir elektronikos inžinerijos katedros pirmininkas

Kvalifikacija / Kvalifikacijos lygis

Pareiškėjai turėtų gauti reikiamus balus iš pereinamojo laikotarpio į aukštojo mokslo egzaminą (YGS), pirmojo ciklo išdavimo testą (LYS / MF 4) ir tiesioginio perkėlimo testą (DGS). Paskirties vietas centralizuotai organizuoja Matavimo, atrankos ir įdarbinimo centras (ÖSYM). Tarptautiniai studentai, besikreipiantys už programą, privalo laikytis KHAS nustatytų priėmimo kriterijų. Studentai gali perkelti į programą vadovaudamiesi KHAS taisyklėmis dėl horizontalaus perdavimo.

Priėmimo sąlygos

Studentai gali būti atleisti nuo kai kurių ankstesnėje programoje numatytų kursų, jeigu jie jau nebuvo įtraukti į laipsnį, remiantis KHAS nustatytų išimties reglamentų sprendimu. Kursai, kuriuos atlieka studentai, KHAS "Tiesioginio perkėlimo testą" (DGS) iš asocijuotosios studijų programos, taip pat bus vertinami remiantis KHAS išimties reglamentais.

Išankstinio mokymosi pripažinimas

Studentai privalo sėkmingai užpildyti visus Senato priimtus mokymo kursus (240 ECTS kreditai) ir turėti minimalų sukauptą įvertinimo taškų vidurkį (GPA) 2,00 / 4,00. Be to, kiekvienas studentas privalo baigti 40 dienų privalomą stažuotę.

Baigimo reikalavimai

Programa orientuota į telekomunikacijų technologijas švietimo ir mokslinių tyrimų srityje. Jo tikslas yra šviesti inžinierius, kurie yra lengvatiniai kandidatai į karjeros pramonėje ir akademinėse srityse. Programa sėkmingai atlieka pasaulinio lygio švietimo ir mokslinių tyrimų veiklą tokiose srityse kaip informacinės technologijos, bevielis ryšys, mikrobangų krosnelės, valdymas, neuroniniai tinklai ir pažangus signalų apdorojimas.

Programos apibrėžimas

Absolventai dirba įvairiose telekomunikacijų bendrovėse, televizijos radijo ir internetinėse įmonėse bei finansų sektoriuje. Jie dirba gamybos, automatikos ir rinkodaros skyriuose.

Programos rezultatai

1- Gebėjimas taikyti matematikos, mokslo ir inžinerijos principus elektronikos inžinerijos problemų modeliavimui ir sprendimui

2 - Gebėjimas apibrėžti ir išspręsti inžinerinių problemų sprendimus kuriant, tobulinant, gaminant ir išbandant elektronines sistemas, naudojant tinkamas analizės ir modeliavimo technologijas

3 - Gebėjimas taikyti modernias technologijas analizuojant ir projektuojant elektronines sistemas / produktus, atsižvelgiant į reikalavimus, kokybę, etines ir aplinkos sąlygas

4 - Gebėjimas efektyviai naudoti informacines technologijas, elektronikos inžinerijos įrangą ir programinę įrangą

5- Gebėjimas kurti ir atlikti eksperimentus, taip pat rinkti, analizuoti ir interpretuoti duomenis inžinerinių problemų nagrinėjime

6. Gebėjimas efektyviai dalyvauti komandiniame darbe sprendžiant inžinerines problemas

7- Gebėjimas bendrauti tiek žodžiu, tiek raštu turkų kalba, taip pat anglų kalba

8- Gebėjimas sekti technologines naujoves, kad prisitaikytų prie besikeičiančių sąlygų ir įsipareigojimo mokytis visą gyvenimą

9 - supratimas apie profesines ir etikos pareigas

10- Susipažinimas su projekto valdymu ir pramoninėmis reikmėmis; verslumo, inovacijų ir tvarios plėtros supratimas

11- Susipažinimas su šiuolaikinėmis problemomis ir inžinerinio socialinio poveikio supratimas nacionaliniu ir pasauliniu mastu

Profesijų profiliai absolventams

Sėkmingai baigus bakalauro studijų programą, kandidatai gali tęsti studijų programas pagal savo GPA ir priėmimo kriterijus taikomosios studijų programos.

Vertinimo klausimynai

Biržos (Šiaurės Amerikos, Europos ir Azijos), dvigubo diplomo (Montana valstija U., Purdue U., Indianapolis, Rollins) ir ERASMUS (su 13 universitetais 9 šalyse) programos.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Apygarda (Šiaurės Amerika, Europa ir Azija), dvigubas diplomas (Montana valstija U., Purdue U., Indianapolis, Rollins) ir ERASMUS (su 13 universitetais 9 šalyse).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta May 17, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
12,000 USD
Locations
Turkija - Istanbul, Istanbul
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Rgp 31, 2022
Dates
Rugs 2019
Turkija - Istanbul, Istanbul
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Rgp 31, 2022