Bakalauras anglų kalba

Northwest Missouri State University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras anglų kalba

Northwest Missouri State University

Kodėl pagrindinis anglų kalba?

Anglų didžiosios bendrovės dažniausiai yra skaitytojai ar rašytojai. Daugelis abu yra. Studijuojant literatūroje, raštu, kalbotyroje ir anglų kalbos istorijoje, mokiniai išmoksta įvairias tekstų, kurių tikslas - tapti apgalvotais ir gerai pažįstamais skaitytojais, rašytojais, mąstytojais, komunikatoriais ir menininkais.

Be skaitymo ir rašymo, studentai supažindinami su lingvistikos, rašymo pedagogikos, bendruomenės literatūros, leidybos, darbo rašymo ir kūrybinio rašymo principais. Jie skaito ir įsitraukia į diskusijas apie literatūros kūrinius, dalyvauja literatūrinėje kritikoje, rašo įvairius analitinius argumentuotus ir kūrybinius žanrus ir susiduria su sunkumais kalbą per meninius, socialinius ir mokslinius lęšius.

Mažoji anglų kalba

Nepilnametis anglų kalba moko studentus Amerikos ir anglų literatūros pagrindus. Be to, mokiniai mokysis įgūdžių apie kūrybinį rašymą, rašymo specialistams ir dramaturgą. Priėmę reikalingus kursus, studentai gali pritaikyti savo nepilnametį iš patvirtintų pasirenkamųjų dalykų sąrašo. Norėdami rasti reikiamų kursų sąrašą, apsilankykite akademiniame kataloge. Šiam nepilnamečiui reikia 24 kreditų valandų.

Karjeros galimybės

91%
paskirties vieta

91% studentų, baigusių anglų kalbos laipsnį, gauna užimtumą arba tęsia studijas per šešis mėnesius po baigimo. Su šia svarbia veikla susiję pavadinimai yra šie:

 • Rašytojas
 • Redaktorius
 • Leidėjas
 • Kopijuoti rašytojas
 • Technikos rašytojas
 • Kalbos rašytojas

* Remiantis savarankiškai pateiktais duomenimis

Profesinio mokymo patirtis

"GreenTower Press" yra nedidelis skyrių palaikomas spaudas, kurį valdo du fakulteto nariai. "GreenTower Press" skelbia labai pasveikintą literatūrinį žurnalą The Laurel Review . Kiekvieną semestrą studentų praktikantai įgijo profesionalios leidybos patirties "GreenTower Press" ir "Laurel Review" . " The Laurel Review" studentai dirba kaip edukatoriai, kuriuose jie skaito, teisina ir redaguoja rankraščius publikavimui.

Vidutinis svoris "Forks" - tai menas ir literatūrinis žurnalas, kurį studentai paskelbia leidinių įgūdžių kursuose kiekvieną pavasario semestrą.

Rašymo centras teikia pagalbines ir kitas paslaugas visiems Šiaurės vakarų studentams, o daugelis šio departamento studentų gauna vertingos patirties raštu dėstytojais ir studentų vadovais. Studentai taip pat turi galimybę dirbti kaip rašymo bičiuliai su fakultetu klasėse.

Profesinio rašymo studentai sudaro praktinius užsiėmimus darbo vietos žanruose, įskaitant realius regioninius verslo ir organizacijų projektus realiu laiku.

Studentai keliauja su fakultetu į konferencijas, tokias kaip Rašytojų ir rašymo programų asociacijos metinė konferencija, lyginamoji dramos konferencija ir Kolegijos kompozicijos ir komunikacijos konferencija.

Studentų organizacijos

"Sigma Tau Delta", anglų garbės draugija, kasmet siunčia studentus į nacionalinę konferenciją, skirtą kritiškai ir kūrybingai dirbti. "Sigma Tau Delta" buvo įkurta 1931 m. Šiaurės vakarų dalyje.

"Scribblers", "Northwest" kūrybinio rašymo klubas, susitinka kas savaitę, kad galėtų dalytis kūrybine veikla ir rašyti kartu.

Išsamus studentų organizacijų sąrašas departamente »

Karjera paruošta. Pirma diena.

Šiaurės vakarai užtikrina, kad studentai pasirengę karjerai, pirmoji - per stažuotes, lauko patirtį ir tinklų kūrimo galimybes.
Skaityti Korbino istoriją »

Stažuotės

Nors stažuotes su anglų kalbos mokytoju nereikia, jie yra labai skatinami. Stažuotojai dirbo su šiomis organizacijomis:

 • "GreenTower Press" (Šiaurės vakarų universitetas)
 • KZLX radijo stotis (Šiaurės vakarų kampelis)
 • Granto koordinatorius (Šiaurės vakarų universitetas)
 • Šiaurės vakarų Misūris (studentų laikraštis)
 • Bokšto metraštis
 • Geresnės namų ir sodų
 • Nodaway County istorijos draugija
 • Nuo A iki Z komunikacijos

Studijuoti užsienyje

Studijos užsienyje yra galimybė studentams pritaikyti praktinę tarptautinę patirtį savo pačių akademinei plėtrai. Fakulteto nariai teikia trumpalaikes studijų programas, kurios rengia studentus prieš programą, jos metu ir po jos. Yra dviejų tipų studijų užsienyje programos, fakulteto vadovaujamos ir tradicinės studijos užsienyje.

Tradicinė programa gali būti semestro, vasaros ar metų trukmės programa, kurią moko Šiaurės vakarų tarptautinės partnerės institucijos.

Šiaurės vakarų skirtumas

Įkurta 1905 m., "Northwest" yra tradicinis universitetas, turintis daugiau nei 7200 studentų ir absolventų. Visų vietų viduryje , Maryville yra dvi valandos nuo Omahos, Nebraskos ir Kansas City, Misūris ir
2 ½ valandos iš Des Moines, Ajova.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 21, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Rgp 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
25,803 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Maryville, Missouri
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Gegužė 15, 2023
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Liepa 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
Pabaigos data Grd 15, 2023
Dates
Sau 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Maryville, Missouri
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Gegužė 15, 2023
Rgp 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Maryville, Missouri
Galutinis paraiškų davimo terminas Liepa 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
Pabaigos data Grd 15, 2023