Oficialus aprašymas

Europos kalbų ir kultūros studijos *

3 ar 4 metai, ACADEMIC BACHELOR laipsnis

* tik Fall absorbcija (paraiškos pateikimo terminas 1 liepa!)

Studentas mokysis anglų kalbos ir dar vienos pasirinktos kalbos: prancūzų / vokiečių / latvių / rusų / ispanų

3 metai (su pasirengimu 2-ajai kalbai) arba 4 metai (be išankstinės anglų kalbos)

Studijų programos direktorius: Elita Balčus

Mokestis per metus: 2200 EUR

Priėmimo sąlygos:

  • Bendrasis vidurinio ugdymo pažymėjimas (reikalaujama oficialaus stenografo);
  • Anglų kalbos lygis iš GCSE.

Apie programą:

Programos tikslas - suteikti studentams galimybę įgyti pagrindinį akademinį išsilavinimą ir bakalauro laipsnį anglų ir vokiečių kalbos bei kultūros studijose, anglų ir rusų kalbos bei kultūros studijose arba anglų ir prancūzų kalbomis kultūros studijos, ispanų kalbos ir kultūros studijos, skatinant teorinių žinių, nepriklausomų mokslinių tyrimų įgūdžių ir metodų įgijimą Europos kalbų ir kultūros studijų srityje, suteikiant galimybę paruošti savarankišką profesinę veiklą tose srityse, kuriose reikalinga Europos kalba - anglų ir vokiečių arba rusų ar prancūzų kalbos mokėjimas (iki C1 lygio) ir kultūros kompetencija.

Pagrindiniai dalykai yra:

Privalomieji studijų kursai - bendrojo lavinimo humanitariniai mokslai: Įvadas į kultūros studijas, pasaulinę literatūrą ir kultūrą, filosofija, užsienio kalbos latvių kalba, anglų kalbos ir kultūros studijos, praktinė fonetika, praktinė gramatika, leksikologija, rašytinis ir žodinis bendravimas, kultūros studijos , 20-ojo amžiaus anglų literatūros originalo kalba, vertimo metodai ir praktika.

Pasirinktiniai studijų kursai - prancūzų arba vokiečių, rusų ar ispanų arba latvių kalbos ir kultūros studijos: praktinė fonetika, praktinė gramatika, leksikologinė stilistika, rašytinis ir žodinis bendravimas, kultūros studijos, 20-ojo amžiaus prancūzų arba rusų ar ispanų ar latvių Originalo kalba, vertimo metodai ir praktika.

Vertinimas

Studentų akademinės sėkmės įvertinimo tikslais taikoma 10 balų sistema, kurią patvirtina Mokslo ir studijų ministerija. Pasibaigus studijų kursų įgijimui, studentai ima testus ir egzaminus. Tyrimams taikoma bendroji vertinimo sistema, kad motyvuotų studentus visą semestrą. Kursų įgijimo vertinimo aprašymas įtrauktas į kiekvieną konkrečią studijų kurso programą. Kiekvieno studijų kurso pradžioje studentai supažindinami su vertinimo sistema ir studijų kursų įgijimo reikalavimais.

Programos kalba

Programa vyksta anglų ir prancūzų / vokiečių / rusų / ispanų

Kalbos mokėjimas

Minimalus IELTS (6).

Programa mokoma:
Anglų
Prancūzų kalba
Vokiečių
Latvijos
Rusijos
Ispanų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Liepaja University »

Paskutinį kartą atnaujinta September 20, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,200 EUR
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date