Oficialus aprašymas

Kino režisūra (BA)

Išsamus "Macromedia" studijų kursas suteikia jums kuo geresnį pasirengimą ieškoti ir pareikšti savo asmeninę vietą kino ir televizijos pasaulyje. Mes sąmoningai pabrėžiame tradicinio pasakojimo kino stilius, fiktyvias ir dokumentines perspektyvas bei formas.
Meno filmas, dokumentinis ar trumpalaikis filmas, reklama, vaizdo klipas ar muzikos klipas - meno bakalauro kvalifikacija, apimanti scenarijų kūrimą, kinematografiją, postprodukciją, kūrimą ir režimą, atveria visas galimas jums galimybes.

Universitetas yra ne tik mokymosi vieta. Praktiniai užsiėmimai, intensyvus keitimasis idėjomis su realiais pramonės specialistais ir aukštos kokybės seminarai specialiomis temomis yra tokie pat svarbūs kaip teoriniai teoriniai principai. Tai, ką studentai tikrai vertina apie "Macromedia".

Kurso turinys

Išmoksite visą kino kūrimo aspektą, pvz., Scenarijų kūrimą, kinematografiją, kryptį, gamybą ir tt, pasitelkę praktinius projektus. Tuo pačiu metu galėsite plėtoti sugebėjimą valdyti, vadovauti ir bendradarbiauti su įvairiomis žmonių grupėmis, dirbančiomis įvairiose filmų kūrimo srityse.

Daugybė seminarų ir projektų, viršijančių dalyko ribas, užtikrina, kad net savo pažangių studijų metu gausite plačią perspektyvą ir tarpdisciplininę patirtį. Patyrę specialistai jums padės - nuo planavimo etapo iki kritinės gatavo produkto analizės.

Macromedia filmų absolventai išsiskiria

Mes didžiuojamės, kad "Macromedia" filmų absolventai jau patys save pavadino. Neseniai "FilmFernsehFonds Bayern" (FFF) pasirinko animacinį filmą "Sayaka", kurį Macromedia absolventai Katja Haumann ir Benjamin Anton Wahl parėmė 62 000 eurų . Projektas buvo sukurtas kaip tarpdisciplininis bendradarbiavimas tarp kino krypties ir animacijos.

Žiūrėk "Macromedia" absolventų filmo "Lost and Found" priekabą

Galimos karjeros galimybės po baigimo

  • Direktorius
  • Direktoriaus pavaduotojas
  • Redaktorius
  • Vyriausiasis treneris
  • Kūrėjas
  • Kūrybinis konsultantas
  • Reklamos kino režisierius

Kino režisūra (BA) siūloma anglų kalba Kelno miesteliu.

Semestro pradžia: 2019 m. Spalio mėn

Susisiekite su mumis

Ar turite klausimų apie programą, reikalavimus, mokesčius ar bet kokią kitą temą? Mielai padėsime. Su mumis susisiekti lengva. Susisiekite su mumis per mūsų internetinį pokalbį, "WhatsApp", informacijos prašymo formą, el. Laišką arba "Skype".

Aplankykite mūsų tarptautinę svetainę, kad sužinotumėte daugiau apie mus: www.macromedia-university.com.

Programa mokoma:
Anglų
Vokiečių

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Macromedia University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta August 22, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
- ES 5150 € / ne ES 5500 € per semestrą
Deadline
Pagal vietas
Pagal datą

Lost and Found: Trailer of film by Macromedia graduate Claudia Seibl