Bakalauro studijų programa, Maisto sistemos: tvarumas, vadyba ir technologijos, rengia studentus tapti ekspertų maisto sistemų vadovais. Programa suteikia studentams tarpdisciplinines žinias, reikalingas verslui, aplinkai ir gamtos išteklių valdymui žemės ūkio maisto sektoriuje. Profesionalumas atitinka tvaraus vystymosi strategiją, išdėstytą Europos Komisijos komunikate „Inovacija tvariam augimui: bioekonomika Europai“.

Tiksliau sakant, kursų rengimas yra skirtas tam, kad studentai būtų aprūpinti įvairiomis funkcijomis, kurios apimtų tiekimo grandinės ir ekonomikos supratimą bei verslo valdymo įgūdžius su technologine patirtimi maisto tiekimui ir išsaugojimui bei aplinkos tvarumui. Rezultatas - tarpdisciplininis studijų planas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama metodologiniams aspektams ir pagrindiniams įgūdžiams, kurie ir toliau bus naudingi ateityje.

Programa suteikia studentams metodus ir priemones, skirtas analizuoti ir valdyti žemės ūkio maisto verslo įmones ir institucijas, pavyzdžiui, maisto gamybos ir perdirbimo įmones, firmines įmones ir kooperatyvus, apsaugos konsorciumus (ty SKVN), šiuolaikinius mažmeninės prekybos atstovus, HoReCa įmonėms, kokybės sertifikavimo įmonėms ir toms įmonėms, kurios skatina žemės ūkio maisto produktus Italijoje ir užsienyje.

Maisto sistemos: tvarumo, vadybos ir technologijų bakalauro studijų programa yra suskirstyta į tris konkrečius ugdymo kelius: pirmasis dėmesys skiriamas dalykams, susijusiems su tvarumu; antroji - su maisto mokslu ir technologijomis susijusiose srityse, dirbant su aplinkosaugos klausimais, susijusiais su šiuolaikiniu bioekonomistu. Todėl studentams siūloma daugybė galimybių; magistrantūros studijų programa.

Konkretūs švietimo tikslai gali skirtis, tačiau jie turi bendrą vardiklį. Tiesą sakant, jie visi remiasi patikimu metodologiniu mokymu ir priemonėmis, reikalingomis sėkmingai valdyti verslą.

Programa mokoma:
  • Italų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University of Parma »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 29, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date