Maisto sistemos bakalauras: vadyba, tvarumas ir technologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro studijų programa „Maisto sistemos: tvarumas, vadyba ir technologijos“ paruošia studentus maisto ekspertų vadybininkais. Programa suteikia studentams tarpdalykinių žinių, reikalingų darbui versle, aplinkos ir gamtos išteklių valdyme žemės ūkio ir maisto sektoriuje. Šis profesinis profilis atitinka tvaraus vystymosi strategiją, išdėstytą Europos Komisijos komunikate „Naujovės tvariam augimui skatinti: Europos bioekonomika“.

Tiksliau, kursų mokymai yra skirti aprūpinti studentus daugiafunkcinėmis kompetencijomis, kurios derina tiekimo grandinės ir sektoriaus ekonomikos bei verslo valdymo įgūdžių supratimą su maisto produktų gamybos ir išsaugojimo technologinėmis žiniomis, taip pat aplinkos tvarumu. Rezultatas - tarpdisciplininis studijų planas, orientuotas į metodinius aspektus ir pagrindinius įgūdžius, kurie ir toliau bus naudingi ateityje.

Programa suteikia studentams metodus ir priemones, kurių reikia analizuojant ir valdant žemės ūkio maisto įmonių ir institucijų, pavyzdžiui, maisto gamybos ir perdirbimo įmonių, firminių firmų ir kooperatyvų, apsaugos konsorciumų (ty SKVN), šiuolaikinių mažmeninių platintojų, „HoReCa“, strategijas. verslo įmonėms, kokybės sertifikavimo įmonėms ir toms įmonėms, kurios reklamuoja žemės ūkio maisto produktus Italijoje ir užsienyje.

Maisto sistemos: tvarumas, vadyba ir technologijos bakalauro studijų programa yra suskirstyta į tris konkrečius švietimo kelius: pirmasis orientuojasi į dalykus, susijusius su tvarumu; antroji - su maisto mokslu ir technologijomis susijusiomis temomis, o trečioji derina aplinkos tvarumą su maisto technologijomis, nagrinėdama tas sritis, kurios susijusios su šiuolaikiniu bioekonomistu. Todėl studentams siūloma daugybė galimybių; kiekvienas gali suteikti jiems įgūdžių rinkinį, leidžiantį jiems žengti tiesiai į svarbiausias pozicijas žemės ūkio maisto pramonėje arba magistro laipsnio programoje.

Konkretūs ugdymo tikslai gali skirtis, tačiau jie turi bendrą vardiklį. Tiesą sakant, jie visi yra pagrįsti tinkamu metodiniu mokymu ir priemonėmis, reikalingomis sėkmingai valdyti verslą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Skaityti mažiau
Altavilla Vicentina , Parma + 1 Daugiau Mažiau