Padaryti istoriją ir nerimauti dėl demokratijos

Pateikta įspūdingų personažų ir visų elementų, kurie suteikia puikias pramogas - nuo dramos ir romantikos iki karo ir nusikaltimų, - istorija ir politinės studijos yra pasirengusios atlikti savo vaidmenį formuojant ateitį per pamokas iš praeities.

Įdėkite jį į perspektyvą

Padidinkite supratimą apie tai, kaip socialinės, politinės ir kultūrinės jėgos formuoja visuomenes, ypač JAV. Kurkite savo rašytinius ir žodinius bendravimo įgūdžius, kad mokytumėte kitus apie praeities ir šiuolaikines kultūras ir politines sistemas kūrybiškai ir kritiniais būdais, įskaitant mokslines diskusijas ir daugybės perspektyvų naudojimą.

Naudokite istorinius ir archyvinius išteklius, kad galėtumėte dalyvauti išsaugojimo projekte, taip pat įrašyti žodines istorijas kartu su fakultetu ir kitais moksleiviais. Tyrinėkite savo interesus per savarankiškai pasirinktą stažuotę ir savo vyresniojo "Capstone" projektą ir dalinkitės savo darbu su kitais leidiniuose ir prezentacijose.

Magistras pasirengęs karjerai įvairiose srityse, įskaitant teisę, švietimą, istorinius tyrimus, viešąsias paslaugas, žiniasklaidą ir ryšius, muziejų ir viešosios istorijos, vyriausybės ir nevyriausybinių organizacijų, arba siekia studijų.

Faktai

Pasirinkite mažesnį

Sujunkite nepilnamečią istorijoje ar politinėse studijose su bet kurios bakalaureato programomis, kad turėtumėte turtingą istorijos ar politinės įtakos įtaką savo mokslui bet kurioje akademinės srities srityje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Colby-Sawyer College »

Paskutinį kartą atnaujinta July 1, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date