Istorijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Padaryti istoriją ir nerimauti dėl demokratijos

Pateikta įspūdingų personažų ir visų elementų, kurie suteikia puikias pramogas - nuo dramos ir romantikos iki karo ir nusikaltimų, - istorija ir politinės studijos yra pasirengusios atlikti savo vaidmenį formuojant ateitį per pamokas iš praeities.

Įdėkite jį į perspektyvą

Padidinkite supratimą apie tai, kaip socialinės, politinės ir kultūrinės jėgos formuoja visuomenes, ypač JAV. Kurkite savo rašytinius ir žodinius bendravimo įgūdžius, kad mokytumėte kitus apie praeities ir šiuolaikines kultūras ir politines sistemas kūrybiškai ir kritiniais būdais, įskaitant mokslines diskusijas ir daugybės perspektyvų naudojimą.

Naudokite istorinius ir archyvinius išteklius, kad galėtumėte dalyvauti išsaugojimo projekte, taip pat įrašyti žodines istorijas kartu su fakultetu ir kitais moksleiviais. Tyrinėkite savo interesus per savarankiškai pasirinktą stažuotę ir savo vyresniojo "Capstone" projektą ir dalinkitės savo darbu su kitais leidiniuose ir prezentacijose.

Magistras pasirengęs karjerai įvairiose srityse, įskaitant teisę, švietimą, istorinius tyrimus, viešąsias paslaugas, žiniasklaidą ir ryšius, muziejų ir viešosios istorijos, vyriausybės ir nevyriausybinių organizacijų, arba siekia studijų.

Faktai

Pasirinkite mažesnį

Sujunkite nepilnamečią istorijoje ar politinėse studijose su bet kurios bakalaureato programomis, kad turėtumėte turtingą istorijos ar politinės įtakos įtaką savo mokslui bet kurioje akademinės srities srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... Skaityti daugiau

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. Skaityti mažiau