Oficialus aprašymas

Apie

Verslo globalizacija yra viena iš pagrindinių šiuolaikinės epochos ekonominių tendencijų. Masinių ryšių tinklų, maitinamų optinio pluošto kabeliu, korinio ryšio technologijomis ir internetu, kūrimas sukūrė aplinką, kurioje beveik kiekvienas verslas yra pasaulinės rinkos dalis.

Tarptautinio verslo magistras buvo sukurtas tam, kad studentai galėtų pasinaudoti šiomis beprecedentėmis galimybėmis.

Tarptautinės verslo pagrindai

Departamento pirmininkė: Karl Boedecker, JD, Ph.D.

Svarbu, kad šiandieninis verslo administravimo studentas - rytdienos vadybininkas ar verslininkas - visiškai suprastų šiuolaikinės verslo aplinkos pasaulinį pobūdį. Joks studentas, baigęs šią programą, negali sau leisti izoliuoti nuo reikšmingo 21-ojo amžiaus pasaulio ekonomikos poveikio savo gyvenimui ir karjerai.

Visos įmonės funkcijos ir aspektai globalizuojasi - nuo rinkodaros ir teisės iki finansavimo, nuo alternatyvių verslo modelių iki valdymo praktikos. Tačiau yra ir vietinis globalizacijos aspektas, kuris kyla iš besiformuojančių verslo politikų ir praktikos tendencijų bei tendencijų, kurios vis dažniau atskleidžia visus dalyvius, nepriklausomai nuo jų dydžio, pramonės ar paslaugų, konkurencijai pasauliniu mastu.

Tarptautinio verslo pagrindiniai tikslai yra suteikti studentams verslo išsilavinimą iš pasaulinės perspektyvos; suprasti, kaip politinių, ekonominių, reguliavimo, socialinių, kultūrinių ir demografinių veiksnių skirtumai įtakoja verslo veiklą; ir nustatyti tinkamas verslo strategijas pasaulio ekonomikoje. Tarptautinio verslo studentai tvirtai skatinami įgyti tarptautinę patirtį, dalyvaudami patvirtintoje studijų užsienyje programoje arba tarptautinėje studijų kelionėje.

Programos mokymosi rezultatai

  • Suprasti, kaip išorinė aplinka, kurioje veikia įmonės, skiriasi tarp šalių ir regionų atsižvelgiant į politinius, ekonominius, reguliavimo, socialinius, kultūrinius ir demografinius veiksnius; ir kaip šie skirtumai turi įtakos verslo vykdymo būdams.
  • Plėtoti gebėjimus vertinti alternatyvias verslo strategijas verslo veiklai pasaulinėje rinkoje.
  • Nustatyti ir apibrėžti socialinio teisingumo klausimus pasaulinėje rinkoje.

Mokymo planas

"McLaren" valdymo mokykla nuolat atnaujina savo mokymo programas, kad atitiktų naujausius AACSB reikalavimus ir užtikrintų, kad jos studentai gautų visą patirtį studijuoti į puikų laisvųjų menų ir mokslo universitetą. Pripažindami mūsų studentus kaip asmenis, turintiems unikalių interesų ir talentų, fakultetas sukūrė verslo mokymo programą, siekdamas paremti kiekvieno atskiro studento poreikius. Kurso reikalavimai yra suskirstyti į šias sritis:

  1. Universiteto branduolio studijų programa
  2. Bendrosios pasirinktys
  3. Verslo pagrindų mokymo programa ir pagrindų kursų kūrimas
  4. Pagrindiniai kursai

Tarptautinė verslo programa

Jūs gausite išsamų supratimą apie unikalius iššūkius, kuriuos kelia globalizacija, todėl galite planuoti ir įgyvendinti sėkmingas verslo strategijas. Jūs sužinosite, kaip globalizuota komercija veikia įmonės struktūrą ir veiklą, pabrėžiant naujausius požiūrius į geriausią praktiką. Platus kursų pasirinkimas, įskaitant susijusius pasirenkamuosius dalykus, tokius kaip politika ir sociologija, suteiks jums išsamų supratimą apie daugiakultūrę rinką. Ir kaip dalį savo studijų galėsite įsisavinti kitą kalbą. Jūs netgi galite pasirinkti susikoncentruoti į tam tikrą geografinę vietovę, studijuoti užsienyje, kad galėtumėte iš pradžių išmokti kalbą ir verslo kultūrą.

Šiandienos verslo pasaulis suteikia didelę galimybių panoramą. Tarptautinio verslo magistras suteiks jums įgūdžių ir žinių, kad pavyktų.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of San Francisco »

Paskutinį kartą atnaujinta September 7, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

12 Reasons to Love USF