Oficialus aprašymas

Pirma, mokymo tikslai

Mokymo sistema suponuoja pagrindines ekonomikos ir vadybos žinias, pagrindinę tarptautinės prekybos teoriją ir užsienio prekybos verslo operatyvinius įgūdžius, yra susipažinusi su tarptautinėmis ekonomikos ir prekybos taisyklėmis, veiklos mechanizmais ir plėtros įstatymais. Ji turi plačią tarptautinę viziją ir stiprų tarptautinį mainus. Sudėtingas talentas prekybos praktikoje. Tuo pačiu metu didžiausias dėmesys skiriamas ugdant studentų kinų kalbos bendravimo gebėjimus, supratimą ir supratimą apie šiuolaikinę Kinijos ekonomiką ir kultūrą, ugdyti studentų gerą profesinę etiką, socialinį prisitaikymą ir novatoriškus bei novatoriškus gebėjimus. Pasibaigus studijoms, studentai gali dalyvauti tarptautiniame versle, tarptautiniame valdyme, užsienio prekybos rinkodaros ir kitame susijusiuose darbuose jų gimtojoje šalyje, įvairiose tarptautinėse organizacijose ir tarptautinėse korporacijose bei kitose susijusiose tarnybose, taip pat gali dalyvauti ir skatinti draugiškus Kinijos ir priimančiųjų šalių santykius.

Profesinės savybės ir būdai pasiekti

1. Svarbu tiek kalbos mokymas, tiek profesinis mokymas

Profesionalūs kursai yra mokomi anglų kalba. Tuo pat metu kinų kalbos kursai ir kinų kultūros kursai siūlomi tarptautiniams studentams. Kultūros ir profesinių kursų Kinijoje integracija užtikrina Kinijos studentų profesinę kokybę ir kinų kalbos bendravimo gebėjimus.

2. Diversifikuota mokytojo fone

Siekiant užtikrinti sklandų mokymo programų įgyvendinimą, pagrindinėse mokyklose yra mokytojo komanda, turinti pagrįstą akademinę struktūrą ir amžių bei gerą profesinę kvalifikaciją. Daugiausia ją sudaro užsienio dėstytojai, grįžę magistrai, gydytojai ir pirmosios klasės kinų mokytojai.

3. Pragmatinis profesinio mokymo turinys

Šis pagrindas aktyviai susieja strategiją "Vienas diržas, vienas kelias", remdamasi mūsų provincijos ir Kinijos pramonės pranašumais ir optimizuojant talentų mokymo modelį. Pritraukti svarbą įvedant Kinijos kultūrą ir Kinijos užsienio ekonomikos ir prekybos politiką. Profesinio mokymo orientacija yra aiški, įskaitant tarptautinę rinkodarą, tarptautinės prekybos praktiką, importo ir eksporto dokumentų rengimą ir auditą, tarptautinės prekybos mokėjimus ir finansavimą, verslo derybas, tarptautinį ekonominį bendradarbiavimą ir kitą pragmatišką mokymo turinį.

4. Mokyklų ir įmonių bendros mokymo praktikos mokymo sistema

Šis pagrindinis dėmesys kreipiamas į praktinius tarptautinės prekybos mokymo ryšius, atkreipia dėmesį į studentų gebėjimą sujungti teoriją su praktika ir turi tarptautinės prekybos modeliavimo praktikos centrą, kad būtų pabrėžta svarbi profesinės praktikos gebėjimų vieta visoje mokymo sistemoje. Sukurkite "keturių vienos" praktikos mokymo platformą, derinant klasių mokymo platformą, laboratorijų platformą, scenos visapusišką mokymo platformą ir socialinės praktikos stažuotės platformą, sukurti klasių įgūdžių mokymą, profesinę pažintinę stažuotę, rinkos tyrimų praktiką, tarpvalstybinį Daugiafunkciai mokymai ir grąžtai, tokie kaip e-komercijos praktika, tarptautinės prekybos visapusiškas imitacinis mokymas ir baigimo stažuotė. Bendradarbiauti su daugeliu vietinių įmonių, esančių Hunan provincijoje, sukurti stažuotės bazę, atlikti išsamų mokyklų ir įmonių bendradarbiavimą bei kurti patikėtus mokymo projektus.

Mokymo reikalavimai ir apsaugos priemonės

Mokymo reikalavimai

1. Suprasti pagrindinius ekonomikos principus ir pagrindines šiuolaikinio verslo valdymo teorijas bei suprasti mokslo krypties raidos tendencijas.

2. Suprasti pagrindines teorines žinias ir vyraujančias tarptautinės prekybos taisykles bei suprasti dabartinę tarptautinės ekonomikos ir prekybos plėtrą.

3. Suprasti Kinijos užsienio prekybos istoriją ir dabartinę padėtį, suprasti Kinijos verslo kultūrą ir verslo taisykles bei susipažinti su Kinijos užsienio ekonomine politika, politika ir taisyklėmis.

4. Naudokitės prekybos ekonominių tyrimų ir analizės kiekybinių analizės metodais, taikykite prekybos taisykles ir praktiką, kad atliktumėte tarptautinę prekybą ir išspręstumėte praktines problemas.

5. Ji turi plačią tarptautinę viziją ir stiprų naujovių jausmą, turi stiprių bendravimo ir bendravimo įgūdžių, gali naudoti kinų kalbą, kad galėtų užsiimti ekonomine, kultūrine ir kultūrine veikla, susijusia su Kinija, ir tapti draugišku bendradarbiavimu ir mainus tarp Kinijos ir jos šalies. Talentas.

Apsaugos priemonės

1. Politikos garantija: Švietimo ministerijos "2015-2017 m. Studijų užsienyje darbo planas" metu buvo pabrėžta, kad Kinija sukurs penkias talentų rūšis: "aukščiausio lygio naujoviški talentai, neuniversalūs kalbos talentai, tarptautinių organizacijų talentai, šalių regionų mokslinių tyrimų talentai ir neįvykdyti jauni talentai, atvykstantys į Kiniją". Pagal Kinijos užsienio studijų užsienyje plėtros ataskaitos (2017 m.) Analizę Kinija padarė didelių laimėjimų remdama studijų užsienyje politiką ir tarptautinių studentų stipendijas Kinijoje. Paskelbta keletas palankių politikos krypčių, tokių kaip "Vienos juostos ir vieno kelio" švietimo iniciatyvos skatinimas. Įkūrė "Belt and Road" universitetų aljansą, pasirašė dvišalius susitarimus ir abipusį laipsnių pripažinimą bei įsteigė Kinijos vyriausybės stipendiją "Šilko kelias". Tuo pačiu metu, 2017 m. Kovo mėn. Švietimo ministerija, Užsienio reikalų ministerija ir Viešojo saugumo ministerija išleido 42 dekretą "Administracinės priemonės, skirtos įdarbinti ir ugdyti tarptautinius studentus", kad būtų toliau reglamentuojama mokyklų elgsena, siekiant įdarbinti, mokyti ir valdyti tarptautinius studentus. Šios politikos kryptys nurodė studijų užsienyje plėtros kryptį.

2. Mokytojų apsauga: šiam pagrindui priskiriama aukštos kvalifikacijos profesionalių mokytojų komanda. Yra 63 visą darbo dieną dirbantys mokytojai (įskaitant kai kuriuos ekonominius koledžus ir verslo mokyklų mokytojus), iš jų 22 vyresnieji vadovai, sudarantys 34,9% visų. 11 doktorantūros laipsnių, kurie sudaro 17,7% visų, 50 meistrų, kurie sudaro 79,4% visų, iš kurių 13 yra gydytojai.

3. Aparatinės įrangos palaikymas: įrengta 4 kompiuterių patalpos, kompiuterių programinė įranga, valdymo informacinė sistema, verslo kiekybinis metodas ir kiti kursai; sukuriama tarptautinė ekonominės ir prekybos profesinio mokymo programinė įranga (pavyzdžiui, tarptautinės prekybos praktikos visapusiškas mokymas, importo ir eksporto dokumentų gamyba ir Auditas, tarpvalstybinė elektroninė prekyba ir kt. Geriau atitiko praktinius visų tarptautinės ekonomikos ir prekybos profesijos aspektus. Jame yra 5 kalbų kambariai, siūlomi kinų kalbos ir kultūros kursai. Tarptautiniame kolegijos informaciniame kambaryje yra 8 000 knygų ir daugiau nei 60 užsienio ir užsienio šalių leidinių. Visa tai suteikia tvirtą garantiją šios profesijos talentų auginimui.

Pagrindinis dalykas

Ekonomika

pagrindiniai kursai

Mikroekonomika, makroekonomika, tarptautinė ekonomika, tarptautinės prekybos įvadas, tarptautinės prekybos praktika, pasaulinės ekonomikos įvadas, tarptautinė verslo teisė, tarptautinis marketingas, tarptautiniai finansai, tarptautiniai mokėjimai ir finansavimas, verslo apskaita, elektroninė prekyba, tarptautinė prekyba, geografija, užsienio prekyba Korespondencija, verslo derybos, tarptautinės investicijos, užsienio prekybos Kinijos įvadas ir kt.

Penkta, studijų trukmė

Standartinis studijų laikotarpis yra 4 metai, lankstus studijų laikotarpis yra 3-6 metai

6. Aukštojo mokslo kreditai

164 kreditai (išskyrus antrosios klasės 12 kreditų)

7. Suteikiamas laipsnis

Ekonomikos bakalauro laipsnis

Aštuoni , daugiausia koncentruoti praktikos mokymo ryšiai

1. Kinų kalbos praktikos ir kultūros stovykla

2. Xiangchu kultūros stovykla

3. Profesinis pažinimo stažas

4. Rinkos tyrimų praktika

5. Tarpvalstybinė e. Prekybos praktika

6. Tarptautinės prekybos procesų imitavimo mokymai

7. Išsami stažuotė profesinėse tarptautinės prekybos vietose

8. Stažuotės ir tarptautinės ekonomikos ir prekybos kursai.

Devyni, antrojo klasės veiklos reikalavimai

Antroji klasė skirta padėti studentams savarankiškai mokytis ir paskatinti moksleivius aktyviai dalyvauti moksliniuose tyrimuose, technologijų tobulinimo, dalykinių varžybų, literatūrinės ir meninės kūrybos, įvairių profesinių įgūdžių varžybų ir įvairių socialinės praktikos veikloje, skatinti studentų susidomėjimą ir potencialą bei ugdyti studentų naujoves. Dvasia, verslumo supratimas ir praktiniai gebėjimai.

Studentai privalo užpildyti kūrybinio verslumo kreditus įvairiais formatais (antroje klasėje, kuri atitinka profesines charakteristikas ir gali identifikuoti kreditus). Studentai privalo uždirbti 12 kreditų už antrą klasę kreditą absolventai. Be įregistravimo išsilavinimo, 2 kreditai, "socialinė praktika ir darbas" (2 kreditai, privalomi), "kinų ikimokyklinio ugdymo įgūdžių ugdymas" (4 kreditai, privaloma), "psichinės sveikatos ugdymo" praktikos klasė (1 kreditas, privaloma), Be to, kiti 3 kreditai yra suskirstyti į novatoriškas ir verslines neakivaizdines veiklas.

Dešimt, mokymo programos, kreditų skyrimo ir baigimo kreditų reikalavimai

Šio pagrindinio ugdymo studentai privalo baigti pagrindinius kreditus iš įvairių kursų, nurodytų lentelėje žemiau, kol jie gali baigti.

Gyvenimo programa, kreditai ir baigimo kreditai

XI, bakalauro profesinio orientavimo mokymo proceso planas

Žr. 1 lentelę, 2 lentelę, 3 lentelę, 4 lentelę, 5 lentelę

1 lentelė. Centrinės Pietų universiteto miškininkystės ir technologijos bakalauro profesinio orientavimo mokymo proceso planas (privalomas kursas)

Magistro laipsnis: Tarptautinė ekonomika ir prekyba (Tarptautinis studentų anglų kalba).

2 lentelė. Centrinės Pietų universiteto miškininkystės ir technologijos bakalauro profesinio orientavimo mokymo proceso planas (pasirenkamasis kursas)
Magistro laipsnis: Tarptautinė ekonomika ir prekyba (Tarptautinis studentų anglų kalba).
3 lentelė. Centrinės Pietų universiteto miškininkystės ir technologijos bakalauro profesinio orientavimo mokymo proceso planas (praktinis mokymas)
Magistro laipsnis: Tarptautinė ekonomika ir prekyba (Tarptautinis studentų anglų kalba).
4 lentelė. Centrinio pietinio miškininkystės ir technologijos universiteto bakalaurų profesinio orientavimo mokymo proceso planas (antroji klasė)
Magistro laipsnis: Tarptautinė ekonomika ir prekyba (Tarptautinis studentų anglų kalba).
5 lentelė. Centrinės Pietų universiteto miškininkystės ir technologijos bakalauro profesinio semestro kreditų paskirstymo lentelė
Magistro laipsnis: Tarptautinė ekonomika ir prekyba (Tarptautinis studentų anglų kalba).
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Central South University of Forestry & Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta November 6, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 6 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date