Oficialus aprašymas

Kas yra "Fresh Business"?

Šiuolaikiniuose prekybos centruose rasti šviežių produktų laikoma visiškai normalia. Bet kaip jie patenka į vartotojų pirkinių krepšius? Kaip jie gaminami, supakuojami, parduodami, gabenami ir parduodami? Kas plėtoja naujas maisto koncepcijas? Ir labai svarbu, kaip garantuojama, kad viskas yra geros būklės, sveika ir "naudinga už pinigus"? Visi šie klausimai ir daugelis kitų turi atsakyti naujojo verslo profesionalai.

Pasaulio tarptautinės šviežios verslas apima visą pirminę šviežių produktų gamybą visose mąstančiose srityse: nuo mėsos per pieną, gėles, augalus, grybus ir riešutus iki visų rūšių vaisių ir daržovių. Be gamybos, taip pat pirmieji pirminių produktų perdirbimo etapai yra mūsų šviežio verslo pasaulio dalis. Tačiau nepamirškite viso aplinkinių tiekėjų, konsultantų ir logistikos paslaugų teikėjų, kurie yra neatskiriama šios dinaminės verslo srities dalis. Taip, jis susijęs su produktais ir paslaugomis, tačiau iš esmės jis visada susijęs su žmonėmis. Žmonės, kurie tai vertina kaip iššūkį, kad atitiktų tikruosius vartotojų poreikius visame pasaulyje: sveiką ir saugų maistą ir gražią bei asmeninę dekoruotą "gyvenamąją erdvę".

Tarptautinis šviežių verslo vadyba

Nauja Fontys studijų programa "Tarptautinis šviežių verslo vadyba (IFBM)" tiksliai atsakys į pirmoje pastraipoje pateiktus klausimus. Nuo produkcijos iki vartotojo, produktų srautas per daug rankų. Jie vykdo tolesnių perdirbimo etapų grandinę, taip vadinamą "Fresh Supply Chain". Produktas bus toliau perdirbamas, perpakuojamas, pataisomas ir pateikiamas reklamoje. Daugelis žingsnių ir žmonių yra susiję, kol produktas galų gale žemyn ant vartotojo stalo.

"International Fresh Business Management" - tai studijų kursas, kuris apima rinkodarą, logistiką, ekonomiką ir žinias apie naują verslą vietos, regioninės ir tarptautinėse rinkose. Rinkodara maisto produktais apima visus šviežių produktų pardavimo aspektus: nuo rinkos tyrimų ir analizės iki strateginių rinkodaros planų kūrimo ir veiklos marketingo bei pardavimo planų kūrimo ir įgyvendinimo. Maisto logistika organizuoja šviežių produktų srautą iš sėklos į lėkštę. Jūs atkreipiate dėmesį į pirkimą, organizavimą, gamybą, transporto planavimą ir pakavimą. Jūs išmokite valdyti tiekimo grandinę ir kaip kurti ilgalaikius santykius su patenkintiems tiekėjams ir klientams. Jūs taip pat įgyjate pagrindinių žinių apie apskaitos, ekonomikos, valdymo įgūdžius, bendravimo įgūdžius, olandų ir anglų kalbas.

Ką darysiu per savo 4 metų bakalauro laipsnį?

Visi Fontys International Campus Venlo bakalauro studijų programos trukmė yra ketveri metai. Kiekvienais metais susideda iš dviejų semestrų. Pirmojo kurso metai yra mūsų fondo metai. Fondo metais siūloma galimybė orientuotis ir atrinkti.

Po pirmųjų metų įvedate trejų metų pagrindinę fazę. Antrojo kurso metais pagrindinė fazė susideda iš profesinės kompetencijos įgijimo "Mini" kompanijoje. Jūs pradėsite savo įmonę su kitais studentais, parduosite akcijas, parašysite verslo planą ir parduosite faktinį produktą. Per treèiojo kurso metus dirbanèius darbus visi studentai atlieka 5 mënesiø praktikà bendrovei. Po to grįšite į "Mokymosi bendruomenę", kad gautumėte atsiliepimų ir papildomų dalykų. Pasibaigus kursui, parašysite savo baigimo užduotį. Dar kartą tai vyksta per 5 mėnesių darbo stažą įmonėje.

Studentai apie šią programą

Tanatta Yodchomyan

"Pradžioje iš Tailando norėjau studijuoti į užsienį, norėdamas išbandyti tikrai tarptautinę studijų programą. Manau, kad Fontys Venlo" International Fresh Business Management "man pasirodė įdomu, tai apima verslo valdymą, rinkodarą ir logistiką plačiąja prasme. ji siūlo daugybę galimybių kurti įvairius minkštus įgūdžius, mokydami grupinius darbus ir ekskursijas į įvairias įmones. Radau įkvepiančią darbo aplinką jaukioje Venlo miesteliu, kur visada bendraujate su studentais ir dėstytojais. "

Koks yra mano profesionalus požiūris po IFBM kurso?

Po savo studijų "Fresh Business" pasaulis bus jums atviras. Dalyvauti žemės ūkio ir maisto pramonės tiekimo grandinėje kaip produkto kūrėjas arba taikyti savo įgūdžius komercinėse įmonėse kaip kokybės vadybininkas. Nesvarbu, ką jūs darote, "International Fresh Business Management" studijų kursas suteikė jums reikalingos žinios, kaip išspręsti ekonominės grandinės ir prekių grandinės iššūkius šviežiai pramonei. IFBM specialistas gali užsiimti bet kokia šviežios tiekimo grandinės veikla, nuo žemės ūkio žaliavų tiekėjų iki maisto ir gėlių mažmeninės prekybos.

Konkrečiai, šiose darbo vietose, be abejo, yra švietimo produktų rinkodaros vadybininkas, logistikos vadybininkas, vertės grandinės valdytojas, eksporto vadybininkas. Tačiau taip pat labai gerai, kad IFBM profesionalas steigia savo verslą arba tampa konsultantu ar mokslo darbuotoja. Atitinkami sektoriai yra žemės ūkis, sodininkystė ir žuvininkystė, žemės ūkio ir maisto produktų didmeninė prekyba, maisto ir gėrimų perdirbimas, maisto ir gėlo mažmeninė prekyba, sodo centrai, maitinimo paslaugos ir žemės ūkio bei maisto konsultacinės agentūros.

Priėmimo sąlygos

Būsimojo bakalauro studentu turite turėti aukštesniojo vidurinio mokslo diplomą, atitinkantį Nyderlandų standartus. Norint būti priimamiems į Fontys University of Applied Sciences studentai turi būti įgiję aukštąjį išsilavinimą, įgiję vidurinio ugdymo / aukštojo mokslo diplomą su gerais rezultatais. Tai reiškia:

  • Olandijos studentams: VWO-, HAVO- arba MBO-diplomas
  • Vokietijos studentams: Fachabitur arba Abitur (Fachhochschulreife arba Allgemeine Hochschulreife)
  • Kitų tautybių studentams: aukštesniojo aukštojo mokslo diplomas / GCE arba lygiavertis, pvz., Didžiosios Britanijos GCE A lygis arba GCSE klases A, B arba C, Tarptautinis bakalauro laipsnis, Prancūzijos bakalaureatas arba Amerikos vidurinė mokykla (aukščiausioji arba 1 metų kolegija )

Be jūsų diplomo, prašome pateikti papildomų akademinių kvalifikacijų, jei tokių yra (ypač matematikos ir ekonomikos srityse). Pvz., Papildomi kursai, seminarai, projektai, dalyvavimas konkursuose.

Programa mokoma:
Anglų
Vokiečių
Fontys University of Applied Sciences

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Fontys University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta January 24, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
48 mėnesių
Dieninės
Price
7,500 EUR
EAA studentai: € 2.060 Ne Europos ekonominės erdvės studentai: € 7.500
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date