Read the Official Description

Fotografija gali vienu metu atkurti faktų, vaizduotės, fantazijos ir svajonių pasaulį. Mes skatiname savo moksleivius išreikšti savo mintis, naudodamiesi priemonėmis, kurias siūlo šis kūrybinis tinklas; Mes mokome juos, kaip naudoti fotografavimo vizualiai dizaino kalbą naudojant analogines ir skaitmenines technines priemones.

Mes parodome savo studentams tinkamus metodus, technologines naujoves ir užtikrinsime galimybę įsitikinti šio meno formos galimybėmis. Praktinio darbo metu jie patirs darbo individualiai arba komandoje ir sužinotų, kaip išlaikyti savo pasirinktą kelią, tegul tai kūrybinė fotografija, mados fotografija ar fotožurnalizmas. Kritiškas mąstymas tampa natūralus mūsų absolventams, taip pat žodžiu išreiškia savo ir kitų meninę veiklą, siekiant prisijungti prie vykstančių nacionalinių ir tarptautinių diskursų.

Fotografija gali vienu metu atkurti faktų, vaizduotės, fantazijos ir svajonių pasaulį.

PROGRAMA NURODYTA JŪSŲ

Jei jus domina vaizdo bendravimas ir norite parodyti kitiems, kaip matote pasaulį per savo objektyvą. Idealūs kandidatai turi brandią kritinę prasmę, patinka dirbti komandose, o jų akys visada ieško galimų dalykų ir nuotraukų.

PAGRINDINIAI SUBJEKTAI:

fotografinis dizainas (kūrybinis, konceptualus, vaizdinis, dokumentinis, eksperimentinis, spauda ir mados); kūrybinis dizainas; studijų praktika; fotografijos istorija; fotografijos metodai; meno interpretacija; studijos filosofijoje; šiuolaikinė vizualinė komunikacija; žiniasklaidos studijos; reportažo žanrai

SPECIALIZACIJOS:

  • Meninė fotografija
  • Fotojournalism

Specializacijos pradedamos tik tuo atveju, jei bent 9 studentai nori prisijungti prie specializacijos.

KARJEROS GALIMYBĖS:

- fotografas įvairiose specializuotose fotografijos ir vizualinės žiniasklaidos srityse
- nepriklausomas menininkas ir / arba privatus verslininkas
- redaktoriuose
- fotojournalistė
- mados žurnalistas

KVALIFIKACIJA, NURODYTA laipsnio pažymėjime:

Fotografas

Programos vadovas:

Luca Göbölyös DLA, docentas, Balogh Rudolf apdovanojimų pelnęs fotografas

"Mes gyvename vaizdų diktatūroje ... Įsivaizduokite, kad dizainas ir jo techninės priemonės lėtai tampa beveik visiems. Milijonai nuotraukų kas sekundę imama visame pasaulyje. Šis didžiulis vaizdų skaičius visiškai pakeitė šių vaizdų naudojimą, taip pat ir mūsų požiūrį į juos. Tai atspindi nepakeičiamą fotografijos galią tuo pačiu metu. Norint kontroliuoti tokios rūšies galią, turime rasti tinkamus ir efektyviausius vaizdų kūrimo būdus ir priemones. Tai, ką mes ketiname padaryti čia ... "Gábor Gerhes Munkácsy Mihály apdovanojimai vizualiai atlikėjas, fotografijos mokytoja

"Aš pasirinkau METU ir jo fotografijos programą, nes tai yra labai dinamiška programa, leidžianti studentams plėtoti ir tobulėti fotografijos srityje. Ši programa labai atitinka tarptautinį lygį, ir aš džiaugiuosi galėdama būti vienu iš studentų Budapest Metropolitan University ."

Naghmeh Karimaei, iš Irano

Program taught in:
Anglų
Vengrų

See 11 more programs offered by Budapest Metropolitan University »

Last updated May 15, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
3,150 EUR
per semestrą ne ES studentams; 2300 € / semestras ES studentams
Deadline
Birželis 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Birželis 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students

Rugs 2019

Location
Application deadline
Birželis 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
End Date
Location
Application deadline
End Date

Welcome to Budapest Metropolitan University