Psichologijos bakalauro laipsnis

Colby-Sawyer College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Psichologijos bakalauro laipsnis

Colby-Sawyer College

Tai žmogaus gamta

Susipažinkite su žmogaus patirtimi ir atlikite svarbų vaidmenį atsakydami į klausimus apie pažinimą ir elgesį su Colby-Sawyer psichologijos laipsniu.

Susitikimas protu

Padidinkite supratimą apie psichologiją ir socialinę bei kultūrinę patirtį, kurios formuoja žmogaus elgesį, kad atitiktų besikeičiančius žmonių, organizacijų ir bendruomenių poreikius. Kursinis darbas sveikatos ir biologinės psichologijos, konsultavimo ir nenormalios psichologijos, socialinės psichologijos, mokslinių tyrimų projektavimas ir analizė traukia jus į tikslų sveikų elgesio sprendimų ir strategijų kūrimą.

Dalyvaukite intensyvaus, pažangiausių mokslinių tyrimų projektų kartu su savo profesoriais ir siekti savo mokslinių tyrimų interesų, turinčių klinikinę patirtį mūsų žmogaus sąveikos laboratorijoje.

Reikalinga stažuotė jūsų pasirinktoje su psichologija susijusiose organizacijose suteikia turtingą mokymosi galimybę, skatinančią įgūdžių ugdymą, profesinį augimą ir etišką supratimą, ir rengia klinikinius ir mokslinių tyrimų darbus įvairiomis įvairiausiomis aplinkybėmis.

"Capstone" projektas, kuriame jūsų vyresni metai suteikia patirties įgyvendinant savo mokslinius tyrimus - sukursite ir ištirsite studiją savarankiškai pasirinktoje interesų srityje ir pateikite savo išvadas koledžų bendruomenei. Naujausi projektai ištyrė nikotino neatsargumo vaidmenį, muzikos klausymo į atmintį poveikį ir tarpusavio atsiliepimų įtaką bandymų rezultatams.

Psichologijos nepilnametis gali būti derinamas su bakalaureato laipsniu.

Sujungti jėgas

Prisijunkite prie fakulteto, kolegų studentų ir psichikos sveikatos specialistų rengiant konferencijas ir seminarus, kurie skatina psichologiją kaip mokslą, profesiją ir žmonijos gerovės šaltinį, įskaitant " New Hampshire" psichologinės asociacijos akademinę konferenciją .

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta July 1, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - New London, New Hampshire
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - New London, New Hampshire
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla