Pardavimų ir logistikos vadybos bakalauro laipsnis

Lithuania Business University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Pardavimų ir logistikos vadybos bakalauro laipsnis

Lithuania Business University of Applied Sciences

Pardavimų ir logistikos vadybos studijų programa yra skirta parengti kvalifikuotus profesionalius bakalaurų specialistus pardavimų ir logistikos valdyme, kad būtų galima suprasti pagrindines nacionalines ir tarptautines transporto ir logistikos sistemas, specialistus, turinčius santykines ir šiuolaikines transporto ir logistikos žinias, taip pat, kurie bus sugebėti prognozuoti, planuoti, organizuoti nuolatinį darbo procesą logistikos kompanijose ar padaliniuose, organizuoti pardavimus, gamybą ar saugojimą, užtikrinti veiklos kokybę, koordinuoti vidaus ir tarptautinius pardavimus per novatoriškus pardavimus, rinkodarą, pardavimų logistiką, valdymo metodus, formuoti verslo pardavimo politiką, organizuoti prekybos technologijas ir akcijas, įgyvendinti reklamos kampaniją, taikyti naujausias elektroninės komercijos ir ryšių technologijas, steigti privačią įmonę ir būti galinčia vadovauti jai valdyti.

Galimos specializacijos:

 • Jūrų transporto logistika
 • Prekės paskirstymo logistika
 • Pardavimų vadyba

Programos turinys

Ateities vadovai mokosi bendrojo lavinimo dalykų ir studijų krypčių dalykų: Profesinė užsienio kalba, dokumentų valdymas, ekonomikos teorija, informacinės technologijos, tyrimų metodika ir duomenų analizė, darbo saugos ir sveikatos apsauga, teisės pagrindai, komercinė / verslo teisė, įmonių socialinė atsakomybė, verslas etika, įmonių ekonomika, personalo vadyba, vadybos pagrindai, apskaita, rinkodara ir logistika, verslumas, specializacija kursų, visiško kokybės vadybos, transporto logistikos ir administravimo, muitų ir draudimo, pardavimo logistika. Pasirinktos specializacijos dalykai: Jūrų transporto logistika, Pardavimų vadyba ir Produktų platinimo logistika.

Studentai iš viso studijuoja 35 dalykus. Studijų programoje yra trys stažuotės: įvadinis, profesinis, kuris vyksta firmoje "Biurometa", kuri teikia praktinius verslo mokymus ir baigiamasis. Bendras stažuočių skaičius yra 30 kreditų. Per šias stažuotes studentai sustiprina ir tobulina savo įgūdžius organizuojant įmonės darbą, rinkos tyrimų rezultatus, prekybos technologijas ir sandorius, reklamos kampanijų įgyvendinimą ir kitą veiklą.

Studijų programa baigiama profesinio bakalauro darbo gynimu. Absolventui suteikiamas vadybos profesinis bakalauro laipsnis.

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai, išlaikę paskutinius egzaminus ir įgiję grąžinimo pažymėjimą, gali kreiptis dėl valstybės nefinansuojamos vietos (VNF). Priėmimas į valstybės nefinansuojamus studijas vyksta tiesiogiai Taikomųjų mokslų universitete.

Tie, kurie nori studijuoti Lithuania Business University of Applied Sciences pagal valstybinę nefinansuojamą vietą ir gauti stipendiją (VNF / st) , privalo dalyvauti bendrame priėmime nuo birželio 1 d. Iki liepos 21 d., Kai bendrai priimamas į visas Lietuvos institucijas aukštąjį mokslą www.lamabpo.lt. Pareiškėjai prisijungia prie LAMA BPO interneto svetainės ir nurodo: Lithuania Business University of Applied Sciences ; studijų programa; VNF / studijų stipendija *

* Studijų stipendija suteikiama visų lygių studentams, kurie kreipiasi į valstybines nefinansuojamas studijų vietas su aukščiausiais balais. Studijų stipendija skiriama už visą studijų laikotarpį. Kiekvienų mokslo metų pabaigoje studentas gali nuspręsti studijuoti tą pačią studijų programą kitoje aukštojo mokslo įstaigoje, neprarandant stipendijos.

Konkurso rezultato ir svorio koeficiento, skirto valstybinei nefinansuojamai studijų stipendijai gauti (VNF / st) , paraiškos gauti kandidatui gauti ir išdavimo terminas 2017 m. Gauti:

 1. Matematika 0.4 (baigimo egzaminas)
 2. Lietuvių kalbos ir literatūros sąrašas 0.2 (valstybinis ar mokyklos baigimo egzaminas)
 3. Užsienio kalba (anglų, vokiečių arba prancūzų) (egzaminas baigiantis valstybei)
 4. Istorija arba geografija 0.2 (valstybinis egzaminas arba galutinis metinis ženklas)
 5. Užsienio kalba / Informacinės technologijos / Biologija / Geografija / Istorija / Menas 0.2 (baigiantis egzamino ar mokyklos egzamino ar baigiamojo metinio pažymio)

Karjera

Po studijų absolventai galės dirbti:

 • Sukurti logistikos kompaniją, planuoti, organizuoti įmonės komercinę veiklą.
 • Rūpinkitės didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėmis.
 • Siekiant užtikrinti veiklos kokybę, formuoti įmonės prekybos politiką, analizuoti rinką, vartotojų poreikius.
 • Absolventai gali dirbti logistikos, tiekimo valdymo, transportavimo, sandėliavimo ir perkrovimo paslaugų įmonėse, logistikos funkcijų koordinatoriams, tarpininkams, atstovams didelėms, vidutinėms ir mažoms transporto priemonėms, logistikos įmonėms, gamybai ir prekybai, sandėliams ir terminalams, kelių, geležinkelių, jūrų ir oro transportui ( tiekimo ir rinkodaros skyrius), transporto ekspedijavimo paslaugų teikėjai.

Baigę pardavimų ir logistikos valdymą, studentai gali tęsti studijas universitete ir siekti aukštesniojo lygio socialinių mokslų ar vadybos srities.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
2,200 EUR
per semestrą.
Locations
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla