"Smart Management" bakalauro laipsnis

Lithuania Business University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

"Smart Management" bakalauro laipsnis

Lithuania Business University of Applied Sciences

Pažangi vadybos studijų programa, skirta parengti kvalifikuotą profesionalų verslo vadybos specialistų bakalaurą, kuris gali prisitaikyti prie besikeičiančios verslo aplinkos, šiandienos darbo rinkos poreikių, steigti verslo įmonę ir ją valdyti, vykdyti rinkos tyrimus, analizuoti ir kontroliuoti verslą situacija, pokyčių valdymas, sudaryti investicinių projektų sutartį, kad būtų įgyvendinta reklaminė kampanija, skirta organizuoti pirkimą, transportavimą, sandėliavimą, pardavimą ir atsiskaitymą su tiekėjais, klientais, rūpintis verslo plėtra, kad darbuotojai galėtų dirbti informacijoje technologijos rinkti finansinę informaciją apie verslą, tvarkyti dokumentus valstybine ir užsienio kalbomis.

Galimos specializacijos:

 • Finansų valdymas
 • Rinkodaros vadyba

Programos turinys

Ateityje vadovai studijuoja bendrojo lavinimo dalykus ir studijų krypties dalykus: užsienio kalbą, filosofijos įvadą, matematiką, komunikacijos psichologiją, vartotojų elgseną, verslumą, darbo saugą ir sveikatą, tyrimo metodiką ir duomenų analizę, veiklos dokumentaciją, ekonomikos teoriją, informacines technologijas, įmonę ekonomika, apskaitos pagrindai, komunikacijos pagrindai, organizacinis elgesys, vadybos pagrindai, rinkodara, logistika, pardavimų organizavimas.

Verslo vadybininko darbo pobūdis tiesiogiai priklauso nuo įgytos specializacijos: finansų ir rinkodaros valdymo, lyderystės ir pokyčių valdymo. Vadovai atlieka vietos ir užsienio rinkos tyrimus ir analizuoja jo rezultatus. Formuoja įmonės kainodaros politiką, renka duomenis apie naujas paslaugas ir produktus ir tt Jie tiria klientų grupes, prognozuoja paslaugas ir rengia verslo planus.

Vadovas įvertinęs verslo aplinką planuoja įmonės veiklą ir plėtrą, rengia įmonės plėtros strategiją ir taktiką, kuria komandą, renka ir samdo reikiamą personalą bei prižiūri juos, organizuoja įmonės ir jos padalinio darbą, ieško verslo partnerių, kurie teikia tam tikras prekes , paslaugos ir kt.

Studentai iš viso studijuoja 35 dalykus.

Studijų programoje yra trys stažuotės: įvadinis mokymas, vykstantis firmoje "Biurometa", kuri suteikia praktinį verslo mokymą ir baigiamąjį. Bendras stažuočių skaičius yra 30 kreditų. Per šias stažuotes studentai sustiprina ir tobulina savo įgūdžius: organizuojant įmonės darbą, rinkos tyrimų rezultatus, prekybos technologijas ir sandorius, reklamos kampanijų įgyvendinimą ir kitą veiklą.

Studijų programa baigiama profesinio bakalauro darbo gynimu. Absolventui suteikiamas vadybos profesinis bakalauro laipsnis.

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai, išlaikę paskutinius egzaminus ir įgiję grąžinimo pažymėjimą, gali kreiptis dėl valstybės nefinansuojamos vietos (VNF). Priėmimas į valstybės nefinansuojamus studijas vyksta tiesiogiai Taikomųjų mokslų universitete.

Tie, kurie nori studijuoti Lithuania Business University of Applied Sciences pagal valstybinę nefinansuojamą vietą ir gauti stipendiją (VNF / st) , privalo dalyvauti bendrame priėmime nuo birželio 1 d. Iki liepos 21 d., Kai bendrai priimamas į visas Lietuvos institucijas aukštąjį mokslą www.lamabpo.lt. Pareiškėjai prisijungia prie LAMA BPO interneto svetainės ir nurodo: Lithuania Business University of Applied Sciences ; studijų programa; VNF / studijų stipendija *

* Studijų stipendija suteikiama visų lygių studentams, kurie kreipiasi į valstybines nefinansuojamas studijų vietas su aukščiausiais balais. Studijų stipendija skiriama už visą studijų laikotarpį. Kiekvienų mokslo metų pabaigoje studentas gali nuspręsti studijuoti tą pačią studijų programą kitoje aukštojo mokslo įstaigoje, neprarandant stipendijos.

Konkurso rezultato ir svorio koeficiento, skirto valstybinei nefinansuojamai studijų stipendijai gauti (VNF / st) , paraiškos gauti kandidatui gauti ir išdavimo terminas 2017 m. Gauti:

 1. Matematika 0.4 (baigimo egzaminas)
 2. Lietuvių kalbos ir literatūros sąrašas 0.2 (valstybinis ar mokyklos baigimo egzaminas)
 3. Užsienio kalba (anglų, vokiečių arba prancūzų) (egzaminas baigiantis valstybei)
 4. Istorija arba geografija 0.2 (valstybinis egzaminas arba galutinis metinis ženklas)
 5. Užsienio kalba / Informacinės technologijos / Biologija / Geografija / Istorija / Menas 0.2 (baigiantis egzamino ar mokyklos egzamino ar baigiamojo metinio pažymio)

Karjera

Po studijų absolventai galės dirbti:

 • Verslo kūrimas
 • Organizuoti ir analizuoti verslo veiklą
 • Rūpintis verslo plėtra
 • Vadovaujantys darbuotojai
 • Plėtoti investicinius projektus, sutartis
 • Valdykite verslo dokumentus

Baigę protingą valdymą, studentai gali tęsti studijas universitete ir siekti aukštesnio lygio socialinių mokslų ar vadybos srityje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
2,200 EUR
per semestrą.
Locations
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla