Bachelor in Sports Business Management

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

BA (Hons) Sporto verslo vadybos laipsnis Lincoln yra skirtas studentams, norintiems kritiškai ištirti sporto sektorių naudojant tarptautinio verslo pasaulio priemones. Juo siekiama suteikti galimybę ištirti sporto galimybių planavimą, poveikį, valdymą ir pristatymą, ypač komerciniame kontekste, ir ugdyti savo įgūdžius kritinei sporto, sporto produktų, paslaugų ir operacijų analizei.

"Standard Life" teigimu, sporto verslas siekė 20 mlrd. Svarų į JK ekonomiką, o 2015 m. Daugiau nei 450 000 darbo vietų sukūrė. Pasaulyje PwC įvertino, kad sporto rinka įvertinta daugiau nei 145 mlrd. JAV dolerių. Nors bilietų pajamos, rėmimas, televizijos teisė ir prekyba yra pagrindiniai aukšto lygio sporto ir sporto klubų segmentai, net trečiam sektoriui ir vietos sporto organizacijoms reikia valdymo ir organizacinių įgūdžių. Sporto pasaulis suteikia ne tik potencialiai pelningų galimybių, bet ir patrauklų kontekstą, kuriuo galima mokytis sporto ir plėtoti verslo gebėjimą.

Kursas suteikia galimybę plėtoti savo žinias ir įgūdžius, susijusius su sporto pramone - jos ryšiu su socialine-kultūrine aplinka, pasauline struktūra ir sudėtingumu bei iššūkiais ir klausimais, susijusiais su vyriausybės tikslų suderinimu su asmeniniais ir bendruomenės siekiais. „Lincoln International Business School“ siekia suteikti jums galimybę plėtoti stiprią verslo nuovoką, perduoti įgūdžius ir pasitikėjimą, kad galėtumėte bendrauti su praktiko patirtimi.

Kaip tu studijuojate

Studentai turi galimybę pasirinkti iš savo antrųjų metų, o tai leidžia plėtoti ypatingą įvairių mokyklų sričių (finansų, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, reklamos ar viešųjų pirkimų) patirtį. Galimybė atlikti neprivalomą 12 mėnesių darbo praktiką (Profesinė praktika) nuo 2 iki 3 metų gali leisti studentams toliau tobulinti savo verslo verslo žinias ir perduoti įgūdžius realioje darbo aplinkoje, tuo pat metu gerokai padidinant jų įsidarbinimo galimybes baigus darbą. programa.

Kaip vertinate

Pirmaisiais metais vertinimas yra 51% kursinių, 19% praktinių egzaminų ir 30% egzaminų. Antrus metus 68% kursinių darbų, 21% praktinių egzaminų ir 11% rašytinių egzaminų. Trečiaisiais metais 70% kursinių darbų, 11% praktinių egzaminų ir 19% rašytinių egzaminų.

Studentų vertinimas pagal šį kursą gali skirtis kiekvienam moduliui. Vertinimo metodų pavyzdžiai, kurie gali būti naudojami, apima kursinius darbus, tokius kaip raštu paskirti darbai, ataskaitos ar disertacijos; praktiniai egzaminai, tokie kaip pristatymai, pasirodymai ar pastabos; ir egzaminus raštu, pvz., oficialius egzaminus ar klasės testus.

University of Lincoln politika yra užtikrinti, kad darbuotojai grįžtų į studentus skubiai.

funkcijos

Studentas kaip gamintojas

Studentas kaip gamintojas yra mokymo ir mokymosi modelis, skatinantis akademikų ir bakalauro studentus bendradarbiauti mokslinių tyrimų veikloje. Tai programa, skirta mokytis per darbą.

"Studentų kaip gamintojų" iniciatyva buvo įvertinta QAA mūsų 2012 m. Apžvalgoje ir yra vienas iš mokymų ir mokymosi savybių, dėl kurių "Lincoln" patirtis yra unikali.

Patekimo reikalavimai

  • GCE Išplėstiniai lygiai: BCC
  • Tarptautinis bakalauro laipsnis: 28 taškai
  • BTEC Extended Diploma: Distinction, Merit, Merit

Pareiškėjams taip pat reikės mažiausiai trijų GCSE kursų 4 (C) ar aukštesnės kategorijos, kuriose turi būti anglų kalbos ir matematikos. Taip pat gali būti svarstomos lygiavertės 2 lygio kvalifikacijos.

ES ir tarptautiniai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, reikės anglų kalbos IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno elemento ar lygiaverčio

Tarptautiniai studentai reikalauja anglų kalbos IELTS 7.0, ne mažiau kaip 6,5 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau