Turizmo ir pramogų verslo industrijos bakalauro laipsnis

Lithuania Business University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Turizmo ir pramogų verslo industrijos bakalauro laipsnis

Lithuania Business University of Applied Sciences

Turizmo ir pramogų verslo verslo studijų programos tikslas - parengti kvalifikuotus vadybininkus, kad jie galėtų ištirti ir analizuoti turizmo ir pramogų verslo, verslo aplinkos ir jos pokyčių tendencijas, kurti paslaugų paketus, organizuoti prekybą, kurti ir valdyti turizmo verslą. įmonės, teikiančios turizmo, pramogų, grožio ir sveikatingumo paslaugas.

Programos turinys

Turizmo ir pramogų verslo specialistai ateityje studijuos bendrus dalykus: komunikacinę psichologiją, teisės pagrindus, užsienio kalbą ir studijų krypties dalykus: turizmo pagrindus, renginių planavimo, vadybos, rinkodaros, verslo teisės, įmonių finansų ir apskaitos pagrindus, kelionių planavimą ir organizavimas, kompiuterių rezervavimo sistemos valdymas, renginių planavimo technologijos, verslo planavimas ir įmonių steigimas.

Studijų programos studentai gali pasirinkti vieną iš trijų specializacijų:

 • Kelionių ir ekskursijų vedimas (lietuvių kultūros ir istorijos pagrindai, pasaulio ir lietuvių architektūros bei meno pagrindai, vadovavimo retorika ir bendravimas).
 • Pramogos ir sporto renginių planavimas (sporto renginių planavimas, protokolo ir iškilmingų renginių planavimas, pramogų ir kultūros renginių planavimas).
 • Sveikatos ir sporto klubų valdymas (sveikatos ir sporto klubų valdymas, SPA kultūra, grožio pramonės valdymas).
 • Studijų metu studentai turi keturias stažuotes: įžanginį turizmą, pramogas, įžanginę apgyvendinimą ir maitinimą bei galutinį profesionalų.

  Studijų programa baigiama profesinio bakalauro darbo gynimu. Studentams suteikiamas turizmo ir laisvalaikio profesinis bakalauro laipsnis.

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai, išlaikę paskutinius egzaminus ir įgiję grąžinimo pažymėjimą, gali kreiptis dėl valstybės nefinansuojamos vietos (VNF). Priėmimas į valstybės nefinansuojamus studijas vyksta tiesiogiai Taikomųjų mokslų universitete.

Tie, kurie nori studijuoti Lithuania Business University of Applied Sciences pagal valstybinę nefinansuojamą vietą ir gauti stipendiją (VNF / st) , privalo dalyvauti bendrame priėmime nuo birželio 1 d. Iki liepos 21 d., Kai bendrai priimamas į visas Lietuvos institucijas aukštąjį mokslą www.lamabpo.lt. Pareiškėjai prisijungia prie LAMA BPO interneto svetainės ir nurodo: Lithuania Business University of Applied Sciences ; studijų programa; VNF / studijų stipendija *

* Studijų stipendija suteikiama visų lygių studentams, kurie kreipiasi į valstybines nefinansuojamas studijų vietas su aukščiausiais balais. Studijų stipendija skiriama už visą studijų laikotarpį. Kiekvienų mokslo metų pabaigoje studentas gali nuspręsti studijuoti tą pačią studijų programą kitoje aukštojo mokslo įstaigoje, neprarandant stipendijos.

Konkurso rezultato ir svorio koeficiento, skirto valstybinei nefinansuojamai studijų stipendijai gauti (VNF / st) , paraiškos gauti kandidatui gauti ir išdavimo terminas 2017 m. Gauti:

 1. Istorija 0,4 (egzaminas baigiantis valstybei)
 2. Lietuvių kalbos ir literatūros sąrašas 0.2 (valstybinis ar mokyklos baigimo egzaminas)
 3. Matematika 0.2 (baigimo egzaminas)
 4. Užsienio kalba (anglų, vokiečių arba prancūzų) (egzaminas baigiantis valstybei)
 5. Užsienio kalba / Informacinės technologijos / Biologija / Geografija / Istorija / Menai 0.2 (baigimo egzaminas arba galutinis metinis ženklas).

Karjera

Studijų programos absolventai gali dirbti kaip specialistai turizmo informacijos centrams, muziejų ekskursijų ir švietimo programų organizatoriams bei vadovams, vadybininkams - kelionių agentūrų konsultantai, apgyvendinimo ir maitinimo įmonių vadovai, renginių organizatoriai įmonėms, teikiančioms organizacines paslaugas, parduotuves ir pramogas centrai, kaimo turizmo sodybos, SPA ir sveikatos priežiūros centrai, specialistai savivaldybių departamentams tarptautinių santykių, verslo plėtros ir turizmo bei iniciatyvūs ir iniciatyvūs absolventai gali įsteigti savo įmonę.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
2,200 EUR
per semestrą.
Locations
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla