Bachelor in Writing: Profesionalus rašymas

Northwest Missouri State University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bachelor in Writing: Profesionalus rašymas

Northwest Missouri State University

Kodėl svarbu rašyti?

"Northwest" didžiųjų raštu mokytis įgūdžių ir metodų kurti turinį, kuris įkvepia, bendrauja, sprendžia problemas ir siekia tiesos. Šiaurės vakarų rašytojų specialistai dirba įvairiuose rašymo darbų spektruose - nuo profesinių ataskaitų rašymo iki rašymo eilėraščių. Šiaurės vakarų studentai nėra griežtai rašomi žiniasklaidos priemonių, tokių kaip žurnalistikos programa, grožinės literatūros ir poezijos kursams, pavyzdžiui, kūrybinio rašymo programose ar profesionaliai orientuotuose žanruose, pavyzdžiui, techninėse rašymo programose. Priešingai, mes sukūrėme pagrindinį vaidmenį, kuris padėtų ir iššūkį studentams tapti lanksčiais, veiksmingais, komunikaciniais rašytojais.

Kai darbdaviai samdo sprendimus dėl įdarbinimo, jie siekia protingų žmonių, kurie rašo gerai. Šiaurės vakarų rašytojų pagrindinis dalykas yra kaip kryžminis mokymas šiandieninėje darbo rinkoje. Jūs gausite profesinį pasirengimą be galiojimo pabaigos - laisvojo meno laipsnio, kuris rengia jus už pirmąjį darbą po kolegijos ir kiekvieną darbą, kurį nuspręsite atlikti po. Mes manome, kad studijų rašymas yra puikus pasirengimas gyvenimui, kaip menininkui, mokslininkui, piliečiui ir profesionalui, - visus dalykus, kuriuos turėtumėte atlikti, kai baigsite griežtą bakalauro studijas palaikomajame universitete ir visus dalykus, kurių reikia šiuolaikiniame gyvenime.

Studentai gali pasirinkti raštu įgyti bakalauro laipsnį, akcentuojant profesinį rašymą ar kūrybinį rašymą ir leidybą.

Mažoji rašyme

Nepilnametis raštu komplimentuoja visus svarbius dalykus. Studentai mokosi apie masinių komunikacijų pagrindus ir pažangias studijas kūrybinio rašymo, techninio rašymo, populiariosios žiniasklaidos ir kalbos srityse. Nepilnamečiui reikia 24 kreditų valandų.

Karjeros galimybės

Su šia svarbia veikla susiję pavadinimai yra šie:

 • Rašytojas
 • Redaktorius
 • Žurnalistas
 • Teisininkas
 • Projekto vadovas
 • Technikos rašytojas

Profesijos mokymosi patirtis

"GreenTower Press" yra nedidelis skyrių palaikomas spaudas, kurį valdo du fakulteto nariai. "GreenTower Press" skelbia labai pasveikintą literatūrinį žurnalą The Laurel Review . Kiekvieną semestrą studentų praktikantai įgijo profesionalios leidybos patirties "GreenTower Press" ir "Laurel Review" . " The Laurel Review" studentai dirba kaip edukatoriai, kuriuose jie skaito, teisina ir redaguoja rankraščius publikavimui.

Vidutinis svoris "Forks" - tai menas ir literatūrinis žurnalas, kurį studentai paskelbia leidinių įgūdžių kursuose kiekvieną pavasario semestrą.

Rašymo centras teikia pagalbines ir kitas paslaugas visiems Šiaurės vakarų studentams, o daugelis šio departamento studentų gauna vertingos patirties raštu dėstytojais ir studentų vadovais. Studentai taip pat turi galimybę dirbti kaip rašymo bičiuliai su fakultetu klasėse.

Profesinio rašymo studentai sudaro praktinius užsiėmimus darbo vietos žanruose, įskaitant realius regioninius verslo ir organizacijų projektus realiu laiku.

Studentai keliauja su fakultetu į konferencijas, tokias kaip Rašytojų ir rašymo programų asociacijos metinė konferencija, lyginamoji dramos konferencija ir Kolegijos kompozicijos ir komunikacijos konferencija.

Studentų organizacijos

"Scribblers", "Northwest" kūrybinio rašymo klubas, susitinka kas savaitę, kad galėtų dalytis kūrybine veikla ir rašyti kartu.

"Sigma Tau Delta", anglų garbės draugija, kasmet siunčia studentus į nacionalinę konferenciją, skirtą kritiškai ir kūrybingai dirbti. "Sigma Tau Delta" buvo įkurta 1931 m. Šiaurės vakarų dalyje.

Karjera paruošta. Pirma diena.

Šiaurės vakarai užtikrina, kad studentai pasirengę karjerai, pirmoji - per stažuotes, lauko patirtį ir tinklų kūrimo galimybes.

Stažuotės

Nors stažuotes su anglų kalbos mokytoju nereikia, jie yra labai skatinami. Stažuotojai dirbo su šiomis organizacijomis:

 • "GreenTower Press" (Šiaurės vakarų universitetas)
 • KZLX radijo stotis (Šiaurės vakarų kampelis)
 • Granto koordinatorius (Šiaurės vakarų universitetas)
 • Šiaurės vakarų Misūris (studentų laikraštis)
 • Bokšto metraštis
 • Geresnės namų ir sodų
 • Nodaway County istorijos draugija
 • Nuo A iki Z komunikacijos

Šiaurės vakarų skirtumas

Įkurta 1905 m., "Northwest" yra tradicinis universitetas, turintis daugiau nei 7200 studentų ir absolventų. Visų vietų viduryje , Maryville yra dvi valandos nuo Omahos, Nebraskos ir Kansas City, Misūris ir
2 ½ valandos iš Des Moines, Ajova.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 21, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Rgp 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Price
Kaina
25,803 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Maryville, Missouri
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Gegužė 15, 2023
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Liepa 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
Pabaigos data Grd 15, 2023
Dates
Sau 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Maryville, Missouri
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Gegužė 15, 2023
Rgp 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Maryville, Missouri
Galutinis paraiškų davimo terminas Liepa 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
Pabaigos data Grd 15, 2023