Programa ir tikslas

Menų bakalauras (BA) verslo administravimo (BA) programoje yra skirtas patenkinti besimokančių suaugusiųjų švietimo poreikius besiplečiančioje pasaulio ekonomikoje. BA programa pabrėžia apskaitos, vadybos, rinkodaros ir ekonomikos studijas, kurios sudaro pagrindą vėlesniam BA studijos magistro laipsniui studijoms. Baigus BA programos reikalavimus, studentai supras marketingo, kiekybinės teorijos, apskaitos, ekonominių principų, finansinio ir žmogiškojo bei organizacinio valdymo ryšius. Be to, atsižvelgiant į institucijos tikslą, šia programa siekiama suteikti studentams galimybę integruoti akademines disciplinas, krikščionišką gyvenimo būdą ir praturtintą kultūrinę patirtį, siūlant kursinius darbus, kurie rengia visapusiškai paruoštus krikščionių verslo lyderius.

Priėmimo sąlygos

Prieš priimant sprendimą dėl priėmimo priėmimo komisija privalo pateikti šias medžiagas:

  1. Oficialus dokumentas, nurodantis, kad vidurinės mokyklos diplomas buvo suteiktas, turėtų būti pateiktas tiesiogiai Stanton University Priėmimo ir įrašų biurui. Jei vidurinės mokyklos diplomas nebuvo suteiktas tuo metu, kai studentas kreipiasi dėl priėmimo į BA programą, tuomet studentas, gavęs vidurinės mokyklos diplomą, turėtų nedelsdamas susitarti dėl oficialaus stenogramos išsiuntimo SU, nurodant, kad vidurinės mokyklos diplomas.
  2. Paraiškos forma: paraiška galioja vienerius metus.

Pervesti kreditą

SU priima pervedimo kreditus tik iš aukštojo mokslo įstaigų, kurias patvirtino Privatus poskyris (biuras), viešąsias ar privačias aukštojo mokslo įstaigas, akredituotas akreditavimo asociacijos ar agentūros, pripažintos JAV švietimo departamento, ar bet kurios aukštesnės kvalifikacijos institucijos. mokymasis, įskaitant užsienio institucijas, jei įstaiga, teikianti bakalauro studijų programos dokumentus, kad aukštojo mokslo įstaiga, kuriai uždirbo vienetai, siūlo studijų programas, lygiavertes biuro patvirtintoms arba JAV departamento pripažintoms akredituotų asociacijų / agentūrų akredituotoms studijų programoms. švietimo srityje.

Bendrasis švietimas:

Reikalavimai laipsniui

  1. Sėkmingai baigti bent 180 ketvirčių vienetų BA kursinių darbų metu su mažiausiu kumuliaciniu įvertinimo balų vidurkiu (GPA) - 2,00 pagal 4,0 skalę.
  2. Sėkmingai užbaigti laipsnio reikalavimus per terminą (šešerius metus) baigus BA laipsnį.
  3. Bendras bakalauro laipsnį vykdantis kursinis darbas gali būti kombinuotų kreditų ir kursinių darbų, užbaigtų SU. Apskritai, ne mažiau kaip 45 vienetai 180 vienetų reikalavimo turi būti užpildyti gyvenamojoje vietoje SU, likusieji 135 ketvirčio vienetai gali būti patenkinti perleidimo kreditais, atitinkančiais SU pervedimo kredito politiką.
Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 18, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,460 USD
per ketvirtį - 4380 JAV dolerių per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020