Krikščioniškos pasaulėžiūros ir apologetikos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žinios, kurios stiprina

Ši programa skatina mokinius mylėti evangelizmą ir mokytis mokantis ir atliekant atsiprašymą.

Ginkite tikėjimą

Būkite pasirengę ginti ir skatinti krikščionybę aiškindami Kristaus viltį.

Visas gyvenimas per Evangeliją

Taikykite į Kristų orientuotą pasaulėžiūrą kiekvienoje kasdienio gyvenimo dalyje ir išmokykite kitus daryti tą patį.

„Studentai, baigę studijas, noriu, kad jie galėtų ne tik tiesiog įsitraukti į idėjas, kurios nėra jų pačių idėjos, bet ir ne tik sustiprinti tai, kuo tiki - noriu, kad jos abi įvyktų. Noriu, kad jie išeitų ir gerai tarnautų bažnyčiai. Manau, kad filosofijos skaitymas, filosofijos studijavimas ir filosofinių sąvokų skaitymas ne tik paviršutiniame lygmenyje yra bažnyčiai labai geras. “
Bryanas Baise'as, filosofijos ir apologetikos profesorius

Mokymosi rezultatai

 1. Studentai gebės pademonstruoti Biblijos žinias, interpretuoti Rašto originalią prasmę ir pritaikyti Raštą šiuolaikinėms situacijoms.
 2. Studentai gebės integruoti sisteminę ir istorinę teologiją į didesnę biblinę struktūrą.
 3. Studentai gebės apibūdinti ir praktikuoti krikščionybės filosofinę gynybą ir skatinimą.
 4. Studentai gebės paaiškinti pagrindinius krikščioniškos pasaulėžiūros elementus ir tos pasaulėžiūros santykį su kasdieniu gyvenimu.

Studijų programa

Kursas

Bendrosios studijos

30 EN 101 Anglų kompozicija I 3 LT 102 Lietuviška kompozicija II 3 HS 105 Senovės Artimųjų Rytų istorija 3 HU 421 Didysis knygų seminaras I 3 HU 422 Didysis knygų seminaras II 3 MA - pasirenkama matematika 3 PH 311 etikos įvadas 3 Religija PH 321 viešojoje aikštėje 3 PS 101 psichologijos įvadas 3 PS 221 Santuoka ir šeima 3 Ministerijos studijos 12 CN101 Įvadas į Biblijos patarimus 3 MS101 įvadas į krikščioniškąsias misijas 3 MS105 Asmeninis evangelizmas 3 SP105 įvadas į viešą kalbėjimą 3 Biblijos ir teologijos studijos 42 BL 101 Senojo Testamento apžvalga I 3 BL 102 Senojo Testamento apžvalga II 3 BL 111 hermeneutika 3 Naujojo Testamento apžvalga 3 BL 152 Naujojo Testamento apžvalga II 3 BL - pasirenkamasis Senasis arba Naujasis Testamentas 3 HS 201 bažnyčios istorija I 3 HS 202 bažnyčios istorija II 3 HS 305 baptistų istorija 3 LN 231 graikas I 3 LN 232 Graikijos II 3 LN 321 I hebrajų kalba 3 LN 322 II hebrajų kalba 3 TH 211 Krikščioniškoji teologija I 3 TH 212 Krikščioniškoji teologija II 3 TH 311 Krikščioniškoji teologija III 3 Pagrindinės studijos 36 PH 103 Filosofijos įvadas 3 PH 108 pasaulėžiūros analizė 3 PH 212 Mokslo istorija ir filosofija 3 PH 215 Krikščionių apologetika I 3 PH 232 Kritinis pagrindimas 3 PH 315 Krikščionių apologetika II 3 PH 322 Krikščioniškoji estetika ir kultūra 3 PH 331 Filosofijos istorija I 3 PH 332 II filosofijos istorija 3 PH 423 Blogio problema 3 PH 415 Krikščionių apologetika III 3 - Ribotos pasirenkamosios galimybės 6 Pasirinkite du iš šių kursų:
PH 323, PH 341, PH 412, PH 424, PH 431, TH 317, TH 331, TH 337 Iš viso laipsnių valandos 129

Privaloma sąlyga: CP 100. Studentai, kuriems reikalingas šis kursas, turėtų į jį registruotis per pirmąjį studijų semestrą. Visas kursinis darbas baigtas internetu. Už šį kursą mokestis neimamas.

Priėmimo reikalavimai

 1. Klebono / bažnyčios rekomendacijų forma
  Užpildžius internetinę paraišką, rekomendacijų formos siunčiamos el. Paštu tiems, kuriuos, kaip jūs nurodėte, turėtų gauti.
  Šeimos nariai gali neužpildyti rekomendacijos formos. Patarėjai turi būti pažinę pareiškėją mažiausiai vienerius metus. Jei dėl kokių nors priežasčių rekomendacijos neatspindi tinkamos įvairovės, Priėmimo tarnyba gali paprašyti papildomų rekomendacijų.
 2. Dvasinė autobiografija
  Užpildydami internetinę paraišką rasite vietos savo dvasinei autobiografijai įvesti. Dvasinė autobiografija yra spausdinta esė - ne ilgesnė kaip 500 žodžių -, kurioje užfiksuotas jūsų atsivertimas, glaustai išdėstyta Evangelija ir paaiškintos priežastys, kodėl pasirinkote Boyce College .
 3. Oficialūs nuorašai
  Būtina perrašyti iš visų švietimo įstaigų. Oficialūs vidurinės mokyklos nuorašai ar Bendrojo lygiavertiškumo diplomo (GED) testų balai yra būtini, nebent pareiškėjas turi daugiau kaip 24 kolegijų valandas po aukštojo mokslo baigimo kolegijoje (dvigubo priėmimo kursai neįskaičiuojami į šias 24 valandas). Pareiškėjai geriausia prašyti, kad nuorašai būtų tiesiogiai siunčiami iš jų mokyklos į pietų seminarijos priėmimo skyrių. Seminarija jokiu būdu nelaikys oficialiu nuorašo, pažymėto „Išduotas studentui“. Norėdami perkelti studentus, mes taip pat reikalaujame kitų kolegijų ir (arba) universitetų nuorašų.
 4. Paraiškos mokestis
  40 USD negrąžinamas paraiškos mokestis turi būti sumokėtas priėmimo biure prieš mokinio prašymo paketo apdorojimą.
 5. ACT / SAT / CLT balai
  Visi kandidatai (įskaitant studentus, kurie mokosi namuose) turi pateikti balus iš Scholastic Aptitude Test (SAT), American College Test (ACT) arba klasikinio mokymosi testo (CLT). Boyce College SAT kodas yra 3858, o ACT kodas - 5522. Pareiškėjai, kurie yra 24 ar vyresni arba praėjo 15 valandų (po vidurinės mokyklos) iš (a) regionų akredituotos kolegijos arba b) kolegijos, turinčios AABC akreditaciją ir išlaikę bent C vidurkį, neprivalo pateikti šių standartizuotų testų balų. (SAT, ACT ir CLT balai nėra naudojami kaip priėmimo į Boyce College bet naudojami siekiant padėti įvertinti studentų galimybes atlikti kolegijos lygio darbą.) Testų balai gali būti netaikomi 24 metų ir vyresniems kandidatams.
 6. Būsto paraiška
  Visi pareiškėjai (įskaitant interneto ir papildymo centrų kandidatus) privalo patvirtinti arba paneigti savo poreikį apgyvendinti miesteliu. Gyvenamosios vietos mieste apribojimai reikalauja, kad kuo anksčiau žinotume apie būsto poreikius. Ši nuoroda nuves jus į mūsų prašymą suteikti būstą.
 7. Pilietybės dokumentai
  Studentų, kurie nėra JAV piliečiai, imigracijos klasifikavimo dokumentai.

Mokymas ir mokesčiai

* Dėl pietų baptistų konvencijos dosnumo studentai, kurie yra pietų baptistų bažnyčių nariai, gauna didelę nuolaidą mokslui. „Boyce“ mokslas yra daugiau nei 20 000 USD mažesnis per metus nei vidutinis krikščionių kolegija. Studentams, priklausantiems SBC bažnyčioms, kiekviena klasė kainuoja 1 257 USD.

 • $ 419.00 už kredito valandą pietų baptistų studentams
 • 838,00 USD už kredito valandą ne pietų baptistų studentams
 • 447,00 USD studentų priėmimo ir studentų gyvenimo mokesčiai

Vidutinės semestro išlaidos: 10 357 USD

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Love God. Love Neighbor. Boyce College stands on the gospel and has since its founding. Our faculty's commitment to the Bible and to cultural engagement, along with our vibrant student life culture an ... Skaityti daugiau

Love God. Love Neighbor. Boyce College stands on the gospel and has since its founding. Our faculty's commitment to the Bible and to cultural engagement, along with our vibrant student life culture and academic programs, will equip students for faithfulness in all of life. Skaityti mažiau