Politikos mokslų ir tarptautinių santykių bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Politologija ir tarptautiniai santykiai

Mes siūlome šiuolaikinę ir visapusišką politikos mokslų ir tarptautinių santykių mokymo programą, siekiant suteikti mūsų studentams turtingų žinių ir pažangių įgūdžių, kurie suteiks jiems galimybę analizuoti pokyčius, vykstančius visame pasaulyje politikos, saugumo, diplomatijos srityse. , teisė ir ekonomika.

Pirmaisiais ir antraisiais mokymosi metais mūsų studentams bus pasiūlyti įvadiniai kursai, kurie sudarys socialinių mokslų pagrindus, tokius kaip politologija, sociologija, civilizacijų istorija, politinės minties istorija, pagrindinės teisės sąvokos, tarptautinė politinė ekonomika ir tyrimų metodai. Taip pat bus siūlomi kursai, kurie pagerins mūsų studentų gebėjimą naudotis kompiuteriais ir iš anksto technologiniais produktais.

Pradedant pirmuosius dvejus metus, „Flipped Classroom“ programos dėka mūsų studentai galės rašyti trumpas akademines esė, kurių temos bus nustatytos jų dėka. Studentai taip pat galės studijuoti esminius kursus trečiąjį ir ketvirtąjį metus, pavyzdžiui, lyginamąją politiką, tarptautinių santykių teoriją, tarptautines organizacijas, tarptautinę teisę, užsienio politikos analizę ir Turkijos užsienio politiką.

Be to, mūsų studentams bus siūlomi įvairūs pasirenkamieji kursai mokslinių tyrimų seminarų forma, kuriuose jie galės atlikti „nepriklausomus tyrimus“ tokiais klausimais kaip karas ir taika, etniniai ir kultūriniai konfliktai, konfliktų sprendimas, nusiginklavimas, modernizavimas, demokratizacija, Globalizacija, žmogaus ir aplinkos apsauga; taip pat „Area Studies“, kurie supažindins juos su įvairiomis pasaulio dalimis, pavyzdžiui, Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Eurazijoje, Amerikoje, Afrikoje ir Tolimuosiuose Rytuose.

Pagal savo pasirinktus regionus, mūsų studentams bus siūlomi užsienio kalbų kursai, kurie sustiprins jų kalbinius įgūdžius taip, kad prisidėtų prie jų gebėjimo atlikti regioninių šalių tyrimus.

Politikos mokslų ir tarptautinių santykių katedros studentai turės naudos iš dvigubų pagrindinių ir mažųjų programų, taip pat tarptautinių mainų programų, tokių kaip „Erasmus“, kiek įmanoma labiau, kaip ir visi kiti MEF University studentai.

Mūsų studentams bus pasiūlytos tokios „studentų padėjėjų“, „projekto asistentų“ ir „stažuočių“ pareigos, kad jos būtų skatinamos aktyviai dalyvauti akademinių tyrimų projektuose, kuriuos vykdys mūsų fakulteto nariai, taip pat padėti organizacijai ir akademinės veiklos įgyvendinimas universitete, pavyzdžiui, konferencijos, seminarai ir praktiniai užsiėmimai, kurie padės jiems įgyti didelės patirties ir konkrečių žinių, kurios bus naudingos priimant karjerą po studijų.

Darbo galimybės

Politinis mokslas ir tarptautiniai santykiai iš esmės yra karjeros sritis. Mūsų absolventai turės daugybę karjeros galimybių, pavyzdžiui, vykdydami akademinę karjerą, prisijungdami prie išskirtinių vyriausybės įstaigų, dirbančių tarptautinėse organizacijose, politinėse partijose, žiniasklaidoje ir tarptautinėse / tarptautinėse korporacijose.

Mūsų absolventai, kurie bus mokomi tarpdisciplininiu metodu, gali pageidauti tęsti studijas Turkijoje arba užsienyje. Mūsų studentai, kurie nuspręs studijuoti akademinę karjerą per magistrantūros ir doktorantūros studijas, bus labai palankūs ir privilegijuoti, kad juos pripažintų aukšti universitetai tiek Turkijoje, tiek užsienyje, nes jie bus kokybiški. MEF University .

Mūsų studentams, kurie nuspręs dirbti vyriausybei, bus pasiūlytos specialios pasirengimo programos, kurios leis jiems sėkmingai įsitvirtinti vyriausybinių įstaigų, pvz., Užsienio reikalų ministerijos, Europos Sąjungos reikalų ministerijos ir ministerijos, konkurenciniuose egzaminuose ekonomikos.

Mūsų absolventai taip pat turės galimybę tęsti karjerą Jungtinėse Tautose ir jos specializuotose agentūrose, tokiose kaip UNESCO, UNICEF, JTVPK, JTVP, FAO ir Pasaulio bankas, taip pat politinėse partijose, nevyriausybinėse organizacijose, gerbiamose žiniasklaidos priemonėse grupes ir vadovauja „mąstymo laboratorijoms“ mūsų šalyje ir pasaulyje.

Mūsų fakulteto nariai, kurie jau seniai glaudžiai bendrauja su šiomis apskritimis per savo akademinę karjerą, dalinsis savo neįkainojamomis žiniomis ir patirtimi, sukaupta per metus su mūsų studentais, kurie suteiks jiems palankią poziciją su savo bendraamžiais kitose institucijose.

Dėl pasirenkamųjų kursų, kuriuos mūsų studentai gali pasirinkti iš Verslo administravimo ir Ekonomikos katedros, kai kurie mūsų absolventai gali norėti dirbti privačiojo sektoriaus įmonėse, tarptautinėse / tarptautinėse korporacijose, bankuose ir kitose finansų įstaigose, kurios turi biurai užsienyje.

Politinis mokslas ir tarptautiniai santykiai yra labai populiari mūsų šalies studentų, siekiančių aukštojo mokslo, disciplina. Dėl skirtingų fizinių ir technologinių pajėgumų bei sudėtingos MEF University infrastruktūros, mūsų departamentas turi galimybę suteikti mūsų studentams aukštos kokybės išsilavinimą geriausių pasaulio universitetų lygmeniu.

Be mūsų departamento siūlomos turtingos mokymo programos, kuria pasinaudoja mainų programos, dėl kurių susitarta su prestižinėmis aukštojo mokslo institucijomis pasaulyje, mūsų studentai galės išgirsti savo žinias, taip pat įvairinti savo akademines ir mokymosi programas. meniniai įgūdžiai, kurie padės jiems rasti darbo galimybes ir siekti karjeros žinomose institucijose.

Mokymo planas

113182_Skjermbilde2019-04-02kl.21.24.28.png113181_Skjermbilde2019-04-02kl.21.24.41.png113179_Skjermbilde2019-04-02kl.21.24.53.png113180_Skjermbilde2019-04-02kl.21.25.09.pngKaip taikyti?

Taikymo kriterijai:

 • Pareiškėjai turi būti aukštųjų mokyklų absolventai, atitinkantys Turkijos aukštesnes mokyklas, arba paskutinės tokios vidurinės mokyklos metais. Pareiškėjai, kurie dar negavo vidurinės mokyklos diplomo, gali gauti tik sąlyginį priėmimą.
 • Būsimieji studentai gali kreiptis su priimtinu vidurinės mokyklos diplomu (tais, kurie yra paskutiniais vidurinės mokyklos metais, su jų parašu), tarptautiniu diplomu (pvz., IB, Abitur ir kt.), Nacionaliniu vidurinės mokyklos išvykimo / universiteto priėmimo egzaminų balu arba su tarptautiniu universiteto priėmimo egzaminų balas (pvz., SAT, GCE, ACT). Visą priimtinų diplomų / egzaminų sąrašą ir jų minimalius balus rasite universiteto tinklalapyje.

Internetinė programa:

Pareiškėjai turėtų užpildyti internetinę paraiškos formą. Pareiškėjai turi pridėti šiuos dokumentus:

 • Savo paso tapatybės informacijos puslapio kopija
 • Paso stiliaus (portreto) nuotrauka
 • Vidurinės mokyklos diplomas (jei yra)
 • Vidurinės mokyklos stenograma
 • Bet koks pripažintas aukštųjų mokyklų išvykimo / universiteto priėmimo egzaminų rezultatas, jei toks yra
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas, jei toks yra
 • Motyvacijos pareiškimas

Anglų kalbos mokėjimas:

MEF University yra anglų kalbos universitetas. Visos programos, išskyrus įstatymą, yra 100% anglų kalba. Teisės programa yra 30% anglų kalba.

Studentai turi parodyti savo anglų kalbos mokėjimą prieš pradedant akademines programas. Reikalingas anglų kalbos mokėjimo lygis yra lygiavertis TOEFL iBT 80. Tik kvalifikacijos įrodymas priimamas tik tarptautiniu ar nacionaliniu mastu pripažintais egzaminais. Pripažinti egzaminai ir jų atitikmenys yra tokie:

 • TOEFL iBT: 80
 • PTE Akademinė: 67, CAE: C, CPE: C
 • UDS, KPDS, YDS (Turkijos vyriausybės egzaminai): 65

Pareiškėjai, neturintys tinkamo anglų kalbos mokėjimo įrodymo paraiškos pateikimo ar universiteto priėmimo metu, sėdi į MEF University anglų kalbos mokymo ir kvalifikacijos egzaminą. Studentai, kurie nepraeina kvalifikacijos egzaminų, turės mokytis MEF University anglų kalbos parengiamojoje programoje, kol jie atitinka reikiamą lygį.

Teisės programos kandidatai, kurie nėra gimtoji turkų kalba arba turkų vidurinės mokyklos absolventai, privalo pateikti turkų kalbos mokėjimo įrodymą (TÖMER C).

Priėmimo sprendimai:

 • Priėmimo sprendimai priimami pareiškėjams, atitinkantiems paraiškos kriterijus, atsižvelgiant į santykinį paraiškų pranašumą. Pareiškėjai yra informuojami apie jų priėmimo sprendimą ir stipendijos pasiūlymą ir paprašė patvirtinti savo ketinimą užsiregistruoti, sumokėjus 250 USD užstatą universiteto banko sąskaitoje. Užstatas skaičiuojamas į pirmojo semestro mokestį, tačiau negrąžinamas, jei nėra registracijos. Apmokėjus depozitą, išduodamas oficialus patvirtinimo laiškas. Priimti studentai yra atsakingi tik už prašymus išduoti vizą.

Universiteto registracija:

Priimti studentai universitetą įstos į universiteto paskelbtas datas savo interneto svetainėje. Universitetui registruoti reikalingi šie dokumentai:

 • Vidurinės mokyklos diplomo originalas ir notariškai patvirtintas vertimas į turką, jei jis nėra išduotas turkų ar anglų kalbomis
 • Turkijos švietimo ministerijos (arba Turkijos konsulato švietimo atašė) išduotas vidurinės mokyklos diplomo ekvivalentiškumo pažymėjimas
 • Vidurinės mokyklos originalo originalas
 • Bandymų rezultatų (vidurinės mokyklos išvykimo / universiteto įėjimo) originalas, naudojamas paraiškai paremti, jei toks yra
 • Pareiškėjo paso identifikavimo informacijos puslapio ir puslapio, kuriame yra studento vizos, kopijos. Studentų viza yra privaloma visiems tarptautiniams studentams. Jį galima gauti iš Turkijos konsulato pareiškėjo gimtojoje šalyje, pateikiant patvirtinimo laišką.
 • Pirmųjų septynių leidimo apsigyventi puslapių kopija (gauta iš Užsienio rezidencijos biuro)
 • 4 paso dydžio (4,5 x 6 cm) nuotraukos (per pastaruosius 6 mėnesius, aiškiai nurodant asmenį)
 • Mokestis už mokslą
 • Pripažintos kalbos mokėjimo egzaminų originalas (jei yra)

Pareiškėjai, kurie nepateikia priėmimo proceso per paskelbtas datas arba pateikia reikiamus dokumentus, netenka teisės studijuoti MEF University .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has ... Skaityti daugiau

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has the ability to create global and local value-added with its distinctive educational model. Skaityti mažiau